Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Grimslöv

Följ

IFK Grimslöv

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 10:00

      Östers IF (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      IFK Värnamo 2 (borta) P-01/02


      13:00
    • 12:00

      Sandsbro AIK B (borta) Dam A-lag


      14:00
    • 12:00

      Träning SKK


      14:00
  • 3Sön
    • 10:30

      Växjö BK (borta) F-07/08


      12:30
    • 17:00

      Liatorps IF/Eneryda IF (borta) F-04/05/06


      19:00
    • 17:00

      IFK Lammhult (hemma) P-04


      19:00
    • 17:00

      Älmhults IF (hemma) F16 DAM


      19:00
  • 4Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 19:30

      Träning SKK


      21:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Östers IF 2 (borta) P-03


      20:00
    • 18:00

      Markaryds IF (hemma) P-01/02


      20:00
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05/06


      19:00
    • 18:15

      Ingelstad/Nöbbele (hemma) P-03


      20:15
    • 19:30

      Träning SKK


      21:00
  • 8Fre
    • 18:00

      Växjö DFF vit (hemma) F-04/05/06


      20:00
    • 19:00

      Växjö Norra IF (hemma) SKK


      21:00
  • 9Lör
    • 11:00

      Vislanda IF 7-m (borta) P-04


      13:00
    • 12:00

      Växjö BK C (hemma) Dam A-lag


      14:00
    • 12:00

      Träning SKK


      14:00
    • 15:00

      Smålandsstenars GOIF (borta) Herrar A/U-lag


      17:00
  • 10Sön
    • 11:00

      Ingelstad/Nöbbele (hemma) F-07/08


      13:00
    • 15:00

      Tingsryd United FC 2 7-m (borta) F-04/05/06


      17:00
    • 17:00

      Älmhults IF blå (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Alvesta GOIF (borta) Herrar A/U-lag


      19:00
  • 11Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 19:30

      Träning SKK


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Rydaholm/Horda (borta) F-04/05/06


      20:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 18:00

      Lessebo GoIF 9-m (borta) P-03


      20:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning P 08-09


      12:00
    • 12:00

      Växjö Norra IF röd (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      IFK Lammhult (9-m) (borta) F16 DAM


      14:00
    • 16:00

      Urshults IF (borta) F-04/05/06


      18:00
    • 17:00

      Lagans AIK (hemma) Herrar A/U-lag


      19:00
    • 17:00

      Liatorps IF/Eneryda IF (hemma) P-04


      19:00
    • 18:00

      Växjö DFF blå (borta) F-07/08


      20:00
  • 18Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 19:30

      Träning SKK


      21:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 18:00

      Ingelstad/Nöbbele (hemma) F-04/05/06


      20:00
    • 18:00

      Hovmantorp GoIF 9-m (hemma) P-03


      20:00
    • 18:45

      Ljungby IF 4 (borta) P-04


      20:45
  • 23Lör
    • 11:45

      Diplom utdelning P-06


      14:00
    • 12:00

      Träning SKK


      14:00
    • 12:00

      Älmhults IF (borta) P-01/02


      14:00
    • 12:00

      Hovshaga AIF (hemma) Dam A-lag


      14:00
    • 12:15

      Träning P 08-09


      14:00
    • 14:00

      Anderstorps IF (borta) Herrar A/U-lag


      16:00
  • 24Sön
    • 11:00

      Sandsbro AIK gul (hemma) P-06


      13:00
    • 17:00

      Lenhovda IF (hemma) F-04/05/06


      19:00
    • 17:00

      Hovshaga AIF (hemma) F16 DAM


      19:00
  • 25Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 19:30

      Träning SKK


      21:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning F-04/05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 19:00

      Älmhults IF 1 (borta) P-03


      21:00
    • 19:30

      Träning SKK


      21:00
  • 29Fre
  • 30Lör