Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Grimslöv

Följ

IFK Grimslöv

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 18:00

      Östers IF 2 (hemma) P-03


      20:00
  • 2Lör
    • 10:00

      Lagans AIK (borta) F-04/05/06


      12:00
    • 15:00

      Vetlanda FF/Bäckseda IF (hemma) F-04/05/06


      16:00
    • 15:00

      Hällaryds IF (borta) Dam


      17:00
  • 3Sön
    • 09:00

      SMFF Utbildningsläger F 05 F-04/05/06


      16:00
    • 11:00

      Moheda IF (hemma) F-07/08


      13:00
    • 11:00

      Alvesta GIF grön (hemma) P-06


      13:00
    • 15:00

      Ljungby IF Vit (borta) P 08-09


      17:00
    • 17:00

      Ljungby IF (hemma) Herrar


      19:00
  • 4Mån
    v.23
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning J18 herr


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:00

      Asarums IF FK B (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:45
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 14:00

      Hovshaga AIF vit (borta) F-07/08


      16:00
    • 14:00

      Vislanda IF (hemma) Herrar


      16:00
  • 10Sön
    • 14:00

      Växjö BK svart (hemma) P 08-09


      16:00
    • 17:00

      LGoIF/HGoIF (hemma) Dam


      19:00
    • 17:00

      Hinneryds IF (borta) P-06


      19:00
    • 18:30

      Vislanda IF 9-m (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Gnosjö IF (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Alvesta/Gransholm (borta) F-04/05/06


      21:00
  • 11Mån
    v.24
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:00

      Alvesta GOIF (borta) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Markaryds IF 9-m (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Växjö BK (borta) J18 herr


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P 08-09


      18:45
    • 18:00

      Sandsbro AIK 2 (hemma) P-04


      20:00
    • 18:30

      Liatorp/Eneryda IF 7-m (borta) F-04/05/06


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • Heldag

      Träning F 09/10

    • 09:00

      Moheda cup P 10/11


      13:00
    • 11:00

      Hovshaga AIF (borta) Dam


      13:00
    • 14:00

      Lessebo GoIF (borta) Herrar


      16:00
  • 17Sön
    • 11:00

      Älmhults IF vit (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Tingsryd United FC (hemma) F-07/08


      13:00
    • 14:00

      Östers IF blå (borta) P 08-09


      16:00
    • 18:00

      Alvesta GoIF (hemma) P-03


      20:00
  • 18Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Träning J18 herr


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Emmaboda komb. (borta) F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F 09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P 10/11


      19:00
    • 18:00

      Vislanda IF (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Växjö DFF 2 (hemma) F-04/05/06


      20:00
    • 18:30

      Växjö Norra IF (hemma) Herrar


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:00

      Moheda IF (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Ryds SK 9-m (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      Gislaveds IS (hemma) J18 herr


      21:00
    • 19:00

      Älmhults IF 1 (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Växjö BK (borta) F-04/05/06


      20:00
    • 19:00

      Bilbingo Bilbingo


      22:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Träning J18 herr


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Hovshaga AIF (hemma) F-04/05/06


      19:00
    • 19:00

      Slätthögs BOIF (hemma) Herrar


      21:00
  • 26Tis
    • 17:00

      Hovshaga AIF 2 9-m (borta) P-04


      19:00
    • 17:00

      Träning Knattelag


      18:00
    • 17:30

      Träning F-04/05/06


      19:00
    • 18:00

      Ryssby IF (borta) F-07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Växjö Norra IF (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Bors SK (hemma) Dam


      21:00
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Skadevi Cup P-03


      00:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 29Fre
    • Heldag

      Skadevi Cup P-03

    • 19:00

      Åryds IK (borta) Herrar


      21:00
  • 30Lör