Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Weimer Lyrestad A-laget

Följ

A-laget

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Herrar, Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 Kinna IF A 9 6 0 3 18
2 IFK Skövde FK A 7 6 0 1 18
3 Lidköpings FK A 9 5 2 2 17
4 Bergdalens IK A 7 5 1 1 16
5 Gerdskens BK 7 5 1 1 16
6 Trollhättans FK 8 5 0 3 15
7 Trollhättans BoIS 4 4 0 0 12
8 Trollhättans IF 8 4 0 4 12
9 Vänersborgs FK A 5 4 0 1 12
10 Dalstorps IF A 7 4 0 3 12
11 Mariestads BK 7 3 3 1 12
12 Arentorp/Helås FK 7 4 0 3 12
13 Gånghester/Målsryd 4 4 0 0 12
14 Åsaka SK 4 4 0 0 12
15 Sätila SK 5 4 0 1 12
16 Rävlanda AIS 6 4 0 2 12
17 Skara FC A 8 3 2 3 11
18 IFK Mariestad A 6 3 2 1 11
19 Jula BK 6 3 2 1 11
20 Tidans IF 5 3 1 1 10
21 Skepplanda BTK A 4 3 1 0 10
22 Mariedals IK 5 3 1 1 10
23 Vinninga AIF 4 3 1 0 10
24 Vänersborgs IF 6 3 1 2 10
25 Vara SK 6 3 1 2 10
26 Dalsjöfors GoIF 7 3 1 3 10
27 Tranemo IF 5 3 0 2 9
28 Gullspångs IF 4 3 0 1 9
29 Länghems IF 3 3 0 0 9
30 Björsäters IF 5 3 0 2 9
31 Limmareds IF 5 3 0 2 9
32 Halvorstorps IS 4 3 0 1 9
33 Råda BK 7 2 3 2 9
34 Kinne-Vedums IF 5 3 0 2 9
35 Skene IF A 5 3 0 2 9
36 Wargöns IK 4 3 0 1 9
37 Göta BK 3 3 0 0 9
38 Syrianska FK Lidköping 5 3 0 2 9
39 Sjötofta IF 5 3 0 2 9
40 Holmalunds IF 6 3 0 3 9
41 Främmestads IK 5 3 0 2 9
42 Lidköpings FK U19 5 3 0 2 9
43 Töreboda IK 8 3 0 5 9
44 Våmbs IF 5 2 2 1 8
45 Fritsla IF 5 2 2 1 8
46 IFK Värsås 5 2 2 1 8
47 Tibro AIK FK 4 2 2 0 8
48 IK Gauthiod A 5 2 2 1 8
49 Levene-Skogslunds IF 7 2 2 3 8
50 Vårgårda IK A 9 2 2 5 8
51 IFK Örby 3 2 1 0 7
52 Vretens BK 3 2 1 0 7
53 IFK Skövde FK U19 4 2 1 1 7
54 Stora Mellby SK 3 2 1 0 7
55 Axvalls IF 4 2 1 1 7
56 Herrljunga SK FK 3 2 1 0 7
57 BK Spark 4 2 1 1 7
58 Falköpings FK 5 2 1 2 7
59 Brämhults IK 4 2 1 1 7
60 Fagersanna IF 4 2 1 1 7
61 Hestrafors IF A 4 2 1 1 7
62 IK Frisco U 3 2 1 0 7
63 Ardala GoIF 4 2 1 1 7
64 Skultorps IF 5 2 1 2 7
65 Emtunga/Tråvad/Larv 3 2 1 0 7
66 Åsaka SK U 4 2 1 1 7
67 Alingsås IF FF A 5 2 1 2 7
68 Ekedalens SK 5 2 1 2 7
69 Hössna/Timmele 2 2 0 0 6
70 Dardania IF 2 2 0 0 6
71 Fröjereds IF 4 2 0 2 6
72 Hemsjö IF 2 2 0 0 6
73 Edet FK 3 2 0 1 6
74 Trollhättan Syrianska FK 5 1 3 1 6
75 Ulricehamns IFK 4 2 0 2 6
76 Lundsbrunns IF 4 2 0 2 6
77 Tidaholms GoIF A 4 2 0 2 6
78 Hol/Säven 3 2 0 1 6
79 Östadkulle SK 4 2 0 2 6
80 Högvads BK 5 2 0 3 6
81 Torestorp-Älekulla FF 4 2 0 2 6
82 Rydboholms SK 5 2 0 3 6
83 Borgunda IK 3 1 2 0 5
84 Jung/Kvänum 10 IF 4 1 2 1 5
85 Ulvåkers IF 4 1 2 1 5
86 Götene IF A 5 1 2 2 5
87 Floby-Grolanda IF A 4 1 2 1 5
88 Skene IF U19 2 1 1 0 4
89 Åsarp-Trädet FK 2 1 1 0 4
90 Trässbergs BK 4 1 1 2 4
91 Sandhems IF 2 1 1 0 4
92 Skövde AIK U19 4 1 1 2 4
93 IFK Trollhättan 5 1 1 3 4
94 Sils IF 5 1 1 3 4
95 Alingsås City FF 3 1 1 1 4
96 Hova/Weimer Lyrestad 3 1 1 1 4
97 Somaliska FK Trollhättan 4 1 1 2 4
98 Moholms SK 5 1 1 3 4
99 IFK Falköping FF 5 1 1 3 4
100 Sjuntorps IF 4 1 1 2 4
101 Skoftebyns IF 4 1 1 2 4
102 IFK Tidaholm A 8 1 1 6 4
103 Valtorps IF U 1 1 0 0 3
104 Rackeby IK 2 1 0 1 3
105 Härryda IF Senior A 1 1 0 0 3
106 Halvorstorps IS P19 2 1 0 1 3
107 Sparsörs AIK 2 1 0 1 3
108 Kinnarp-Slutarps IF 1 1 0 0 3
109 Nässjö FF 1 1 0 0 3
110 Palmyra IK 2 1 0 1 3
111 Partille IF FK 1 1 0 0 3
112 FC Wallalos 1 1 0 0 3
113 Gånghesters SK/Målsryds IF U 1 1 0 0 3
114 Gerdskens BK U19 1 1 0 0 3
115 Herrestads AIF 1 1 0 0 3
116 Sandareds IF 3 1 0 2 3
117 Borås AIK 2 1 0 1 3
118 IFK Mariestad J 1 1 0 0 3
119 Månstads IF 2 1 0 1 3
120 Sollebrunns AIK 2 1 0 1 3
121 BK Spark U 2 1 0 1 3
122 Viskafors IF 1 1 0 0 3
123 IK Frisco 2 1 0 1 3
124 Adolfsbergs IK 1 1 0 0 3
125 Torp GoIF 1 1 0 0 3
126 Elmer-Fåglum FK 1 1 0 0 3
127 Hössna/Timmele U 1 1 0 0 3
128 Laxå IF 1 1 0 0 3
129 Rångedala IK 3 1 0 2 3
130 Ekedalens SK U 1 1 0 0 3
131 Kronängs IF 2 1 0 1 3
132 Sandhults SK 1 1 0 0 3
133 Norrmalms IK 1 1 0 0 3
134 Tölö IF A 1 1 0 0 3
135 Derome-Åskloster FF 1 1 0 0 3
136 IFK Hjo 2 1 0 1 3
137 IFK Kristinehamn A 1 1 0 0 3
138 Vänersborgs FK U19 1 1 0 0 3
139 IF Örnen 1 1 0 0 3
140 Adolfsbergs IK U 1 1 0 0 3
141 IK Kongahälla A 1 1 0 0 3
142 Källby IF 2 1 0 1 3
143 IFK Tidaholm U 1 1 0 0 3
144 Munkedals IF 1 1 0 0 3
145 Ulvåkers IF U 1 1 0 0 3
146 Mullsjö IF 1 1 0 0 3
147 Edets FK U 1 1 0 0 3
148 Lidköpings FK U 1 1 0 0 3
149 Edsvära-Norra Vånga FF 3 1 0 2 3
150 IF Tymer 3 1 0 2 3
151 Tvärred-Vegby FC U 2 1 0 1 3
152 Fristads GoIF 2 1 0 1 3
153 Örslösa-Söne IK 3 0 3 0 3
154 Tomtens IF U 2 1 0 1 3
155 Södra Härene IF 5 1 0 4 3
156 Kållandsö GoIF 2 1 0 1 3
157 Gårda BK 2 1 0 1 3
158 Bollebygds SK 3 1 0 2 3
159 Strömtorps IK 2 1 0 1 3
160 Frändefors IF 2 1 0 1 3
161 FC Corner 3 1 0 2 3
162 Trollhättans FF 3 1 0 2 3
163 Annelunds IF 2 1 0 1 3
164 Hässleholmen BK 3 1 0 2 3
165 Södra Vings IF 2 1 0 1 3
166 Ubbhult/Hällingsjö 3 1 0 2 3
167 Tvärred-Vegby FC 4 1 0 3 3
168 Valtorps IF 3 1 0 2 3
169 Floby-Grolanda IF U1 3 1 0 2 3
170 Hedareds BK 6 1 0 5 3
171 BK Trix 3 1 0 2 3
172 Mellby IK 4 1 0 3 3
173 Borås GIF 3 1 0 2 3
174 Tidavads IF 4 1 0 3 3
175 Värings GoIF A 3 0 2 1 2
176 Byttorps IF 6 0 2 4 2
177 Romelanda UF 1 0 1 0 1
178 Västra Frölunda IF A 1 0 1 0 1
179 SK Mjörn 1 0 1 0 1
180 Åtorps IF 1 0 1 0 1
181 FC Skövde 1 0 1 0 1
182 Skövde AIK U21 1 0 1 0 1
183 Degerfors IF U21 1 0 1 0 1
184 Sjuntorps IF U 1 0 1 0 1
185 KB Karlskoga FF 1 0 1 0 1
186 Falköpings FK U 1 0 1 0 1
187 Lödöse Nygård IK 1 0 1 0 1
188 Ulvåkers IF C 2 0 1 1 1
189 Björketorps IF 2 0 1 1 1
190 Vartofta SK 3 0 1 2 1
191 Hällekis/Trolmen 2 0 1 1 1
192 Äspereds IF 2 0 1 1 1
193 Elmer-Fåglum FK U 2 0 1 1 1
194 Upphärads IS 4 0 1 3 1
195 Vedums AIS 2 0 1 1 1
196 Tomtens IF 3 0 1 2 1
197 Stenstorps IF 4 0 1 3 1
198 Töllsjö IF 3 0 1 2 1
199 Korsberga IF 4 0 1 3 1
200 Grolanda/Floby U 0 0 0 0 0
201 Grolanda/Floby 0 0 0 0 0
202 IFK Hindås A-lag 0 0 0 0 0
203 Åsarp-Trädet FK U 0 0 0 0 0
204 Mariestads BK U 0 0 0 0 0
205 Jula BK U 0 0 0 0 0
206 Lerums IS A 0 0 0 0 0
207 Riyyo Atletic FC 0 0 0 0 0
208 IK Gauthiod U 0 0 0 0 0
209 Nossebro IF 0 0 0 0 0
210 IK Tord 0 0 0 0 0
211 FBK Karlstad 0 0 0 0 0
212 Degerfors IF U19 0 0 0 0 0
213 Trollhättans IF U 0 0 0 0 0
214 Färgelanda IF 0 0 0 0 0
215 Norrstrands IF U 0 0 0 0 0
216 Skövde AIK U19 0 0 0 0 0
217 Dannike IK 0 0 0 0 0
218 Ljungsarps IF 0 0 0 0 0
219 Hällesåker IF 0 0 0 0 0
220 Svenshögens SK 0 0 0 0 0
221 FC Trollhättan A 0 0 0 0 0
222 Hyssna/Kinnahult 0 0 0 0 0
223 Åsebro IF 0 0 0 0 0
224 Halvorstorps IS P19 0 0 0 0 0
225 IFK Hindås 0 0 0 0 0
226 Norrby IF 0 0 0 0 0
227 IK Oddevold A-lag 0 0 0 0 0
228 IK Frisco U 0 0 0 0 0
229 Saleby IF A-Lag 0 0 0 0 0
230 Mölltorp-Breviks AIF 0 0 0 0 0
231 Trässbergs BK U 0 0 0 0 0
232 Älvsborgs FF 0 0 0 0 0
233 Bottnaryds IF 0 0 0 0 0
234 Norra Härene BK U 0 0 0 0 0
235 Rackeby IK U 0 0 0 0 0
236 Axvalls IF U 0 0 0 0 0
237 Varnhems IF 0 0 0 0 0
238 Våmbs IF , Pojkar Div 2 Västergötland 2024 0 0 0 0 0
239 Södra Vings IF U 0 0 0 0 0
240 IFK Värsås U2 0 0 0 0 0
241 Floda BoIF A 1 0 0 1 0
242 Hedareds BK U 1 0 0 1 0
243 KF Velebit 1 0 0 1 0
244 Månsarps IF 1 0 0 1 0
245 FC Kabel Åttio 1 0 0 1 0
246 Villastadens IF 1 0 0 1 0
247 Pushers BK/Masthuggets BK 1 0 0 1 0
248 IF Viken 1 0 0 1 0
249 Norrby IF P19 1 0 0 1 0
250 Skärhamns IK 1 0 0 1 0
251 Skövde AIK U17 2 0 0 2 0
252 Mölnlycke IF 1 0 0 1 0
253 Husqvarna FF 1 0 0 1 0
254 Habo IF 1 0 0 1 0
255 BK Ljungsbro 1 0 0 1 0
256 Norra Härene BK 1 0 0 1 0
257 Ulricehamns IFK J 1 0 0 1 0
258 IFK Mariestad U 2 0 0 2 0
259 BK Viljan 1 0 0 1 0
260 Vallens IF Herr A 1 0 0 1 0
261 Borås GIF U 1 0 0 1 0
262 Brålanda IF 1 0 0 1 0
263 Lerums IS A 1 0 0 1 0
264 Marbäcks IF 2 0 0 2 0
265 Vinbergs IF 1 0 0 1 0
266 IK Oddevold U-lag 1 0 0 1 0
267 Rosseröd IK U 1 0 0 1 0
268 Ytterby IS Herr 1 0 0 1 0
269 Gällstads FK 2 0 0 2 0
270 Öxabäcks IF 2 0 0 2 0
271 Södra Härene IF U 2 0 0 2 0
272 Burseryds IF A 1 0 0 1 0
273 Grimsås IF 1 0 0 1 0
274 Kinne-Vedums IF U 1 0 0 1 0
275 Åsa IF 1 0 0 1 0
276 Tuns IK 4 0 0 4 0
277 Kulltorps GoIF 1 0 0 1 0
278 Torsö BIF 4 0 0 4 0
279 Hajoms IF 2 0 0 2 0
280 Saleby/Järpås 2 0 0 2 0
281 Hyssna/Kinnahult 3 0 0 3 0
282 Bosna FC 3 0 0 3 0
283 Norra Fågelås IF 3 0 0 3 0
284 Gislaveds IS A 3 0 0 3 0
285 Långareds BoIS 3 0 0 3 0
286 Folkabo IK 4 0 0 4 0

Match

Hova/Weimer Lyrestad

4 - 2
Töreshov B-plan Konstgräs
23 februari 2024
19:00

Björsäters IF

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Adam Rhodin 1 0 0 0 0 0
Ali Shellab 1 0 0 0 0 0
Daniel Peltola 1 0 0 0 0 0
Linus Helge 1 0 0 0 0 0
Oscar Fredriksson 1 0 0 0 0 0
Theodor Bengtsson 1 0 0 0 0 0
Vilgot Fernstedt 1 0 0 0 0 0
William Stenemar 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Philip Winbo 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng