Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBF Falun Ungdom & Barn P2017
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IBF Falun Ungdom & Barn P2017.
P2017
Följ oss för uppdateringar
Vad roligt att vi är igång! Träningen igår gick snabbt och jag hoppas att alla barn hade kul!
Vi informerade ju om att vi behöver dela gruppen på två och att vi gör det utifrån vart barnen går i skolan för att skapa trygghet. Därför behöver ni svara på formuläret som finns om man följer länken nedan (funkar det inte som länk får ni kopiera den och klistra in). Svara gärna med vändande post så att vi hinner få till grupperna innan vi behöver göra utskick för träningen på måndag.
Länk till formulär: https://forms.gle/AmMsQtLy6qhvjDt66
Vi påminner er som vet med er att era barn inte kommer att spela innebandy denna säsong att säga till om det så tar vi bort er från listan.
Vi kommer inte att ha träning på söndag som kommer av olika anledningar utan nästa gång vi ses är på måndag (7:e oktober). Kallelse kommer att komma.
Hej! Julius Fischer ska pausa den här terminen.
RapporteraRapportera