Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hallstahammars SK FK

Följ

Hallstahammars SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Hallstahammars SK FK
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Skiljebo SK P 11 (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF P14 Blå (borta) P-14


      12:00
    • 11:00

      Eskilstuna City FK U15 (hemma) P-09


      13:00
    • 14:00

      IK Franke P2014 Vit Röd (hemma) P-14


      16:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Norbergs AIF P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Västerås SK FK P13 röd (hemma) P/F-13


      12:00
    • 10:00

      Seriematch lag röd P-15


      11:00
    • 11:00

      Löpträning A-lag Damer


      12:00
    • 11:00

      Seriematch lag vit P-15


      12:00
    • 12:00

      Fagersta Södra IK P13 Lag1 (hemma) P/F-13


      14:00
    • 13:00

      Arboga Södra IF P08 (hemma) P-08


      15:00
    • 18:00

      IK Oden P12 (borta) P/F-12


      20:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F-12


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F-12


      18:00
    • 17:45

      Nyköpings BIS P09 (borta) P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Västerås SK FK P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Barkarö SK P-12 Blå (hemma) P/F-12


      12:00
    • 10:00

      Seriematch lag vit P-15


      11:00
    • 10:30

      Enskild match mot SK91 P-16


      11:30
    • 11:00

      Match P/F 17/18


      12:00
    • 12:00

      Sörstafors-Kolbäck FK P13/14 (borta) P/F-13


      14:00
    • 13:30

      Norbergs AIF P 14/15 (borta) P-14


      15:30
    • 15:00

      Södertälje FF Pojkar09 (hemma) P-08


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Arboga Södra IF P11 Svart (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Dingtuna GIF P14 (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Löpträning A-lag Damer


      12:00
    • 12:00

      Seriematch lag röd P-15


      13:00
    • 16:00

      Kolsva IF 1 (borta) P/F-13


      18:00
    • 17:00

      Östansjö IF P07-09 (borta) P-08


      19:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      IFK Eskilstuna P 15 (borta) P-09


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
      Valstalunds IP
      Samlingstid: 16:45
    • 17:00

      Träning P/F 17/18


      18:00
    • 17:30

      Träning P/F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F11-13


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Match P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan ArosCupen P-11

    • Heldag

      Aros Cupen P-11

    • 10:00

      Norrby SK P10 Blå (hemma) P-10


      12:00
    • 11:30

      Matchdag A-lag Damer


      13:30
  • 16Sön
    • Heldag

      Intresseanmälan ArosCupen P-11

    • Heldag

      Aros Cupen P-11

    • 09:00

      Match P/F 17/18


      12:00
    • 10:30

      Skultuna IS P1415 Svart (borta) P-14


      12:30
    • 11:00

      Löpträning A-lag Damer


      12:00
    • 11:00

      Seriematch lag vit P-15


      12:00
    • 12:30

      Enköpings SK FK U14 (borta) P-10


      14:30
    • 15:00

      Föräldramöte F11-13


      16:30
  • 17Mån
    v.25
    • 00:00

      Intresseanmälan ArosCupen P-11


      19:00
    • 00:00

      Aros Cupen P-11


      22:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Intresseanmälan för matcher P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Västerås BK 30 P12 SVART (borta) P/F-12


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Norbergs AIF P 11 (borta) P-11


      20:30
    • 18:30

      Skinnskattebergs SK P10 (borta) P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 21Fre
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 22Lör
    • 13:00

      Västerås IK U17 Gul (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Västerås IK P2010 Röd (borta) P-10


      16:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F11-13


      19:00
    • 18:00

      Kungsör BK P-11 (hemma) P-11


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Västerås BK 30 P09/10 (borta) P-09


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 29Lör
    • 15:00

      Kolsva IF-Munktorps BK - Heds IF P 07-08 (hemma) P-08


      17:00
  • 30Sön