Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hallstahammars SK FK

Följ

Hallstahammars SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Hallstahammars SK FK
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • Heldag

      Träning P-08

    • 00:00

      Fotbollsfesten Norrköping P-06


      19:00
    • Heldag

      Träning P-08

    • 09:00

      Hjulsbro IK (borta) P-06


      10:00
    • 12:00

      LindöFF (borta) P-06


      13:00
  • 2Mån
    v.31
    • Heldag

      Träning P-08

    • Heldag

      Träning P-08

    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 3Tis
  • 4Ons
    • Heldag

      Träning P-08

    • Heldag

      Träning P-08

  • 5Tor
    • 00:00

      Träning P-08


      18:30
    • Heldag

      Träning P-08

    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
  • 6Fre
    • Heldag

      Träning P-08

  • 7Lör
    • Heldag

      Träning P-08

  • 8Sön
    • Heldag

      Träning P-08

    • 12:00

      Assyriska FF (hemma) P-06


      14:00
  • 9Mån
    v.32
    • Heldag

      Träning P-08

    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 10Tis
    • Heldag

      Träning P-08

    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-11


      19:00
  • 11Ons
    • Heldag

      Träning P-08

    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Skiljebo SK P 09 Blå (hemma) P-09


      12:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Arboga Södra IF P10 Svart (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P 11 Vit (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Barkarö SK P-12 Lag 2 (hemma) P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Fagersta Södra IK P13 blå (hemma) P/F-13


      12:00
    • 10:00

      Hemmamatch mot Sala P/F-11


      11:00
    • 13:00

      Bortamatch mot Surahammar P/F-11


      14:00
    • 14:00

      Nyköpings BIS (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Västerås IK P13 Svart (borta) P/F-13


      16:00
    • 16:00

      IFK Västerås FK P09 (borta) P-09


      18:00
  • 16Mån
    v.33
    • Heldag

      Träning P/F-13

    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 18:00

      Västerås IK P06 (hemma) P-06


      20:00
  • 21Lör
    • 10:00

      Fagersta Södra IK P-09 Vit (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Kolsva IF P11-13 (borta) P/F-12


      13:00
    • 11:00

      Bortamatch mot Kolsva P/F-12


      12:00
    • 13:00

      Bortamatch Arboga P/F-11


      14:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Surahammars FK P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF P13 Blå (hemma) P/F-13


      12:00
    • 10:00

      Hemmamatch Surahammar P/F-11


      11:00
    • 11:00

      Västerås IK P10:1 (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      IK Franke P10 (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Surahammars FK P13 Svart (borta) P/F-13


      13:00
  • 23Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      IK Franke P06 (hemma) P-06


      20:00
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:00

      Tillberga IK Fotboll P-12 (hemma) P/F-12


      11:00
    • 11:00

      Västerås IK P10:2 Svart (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF P10 (borta) P-09


      13:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Fagersta Södra IK 2 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Match: Hallstahammar SK röd - Gideonsbergs IF P/F-11


      11:30
    • 10:00

      Match: Skiljebo SK- Hallstahammar SK vit P/F-11


      11:30
    • 12:00

      Syrianska FC (hemma) P-06


      14:00
    • 12:15

      Köping FF P-13 3 (borta) P/F-13


      14:15
    • 14:00

      Köping FF 2010 lag 3 (borta) P-09


      16:00
  • 30Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 31Tis