Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Frosta HC Höörs Ishall

Följ

Höörs Ishall

Följ oss för uppdateringar
Följ
Frosta HC
Ishockey
Höörs Ishall

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 15:15

      HKF-istd


      16:45
    • 16:45

      spolning


      17:00
    • 17:00

      HKF-istd


      18:00
    • 18:00

      spolning


      18:20
    • 18:00

      spolning ej A-lagsmatch


      18:10
    • 18:10

      FHC team 12 ej A-lagsmatch


      19:00
    • 18:20

      A-lagsmatch


      21:00
    • 19:00

      spolning ej A-lagsmatch


      19:10
    • 19:10

      FHC D1 o C2 Röd ej A-lagsmatch


      20:00
  • 2Fre
    • 15:00

      HKF-istd


      16:45
    • 16:45

      spolning


      17:00
    • 17:00

      HKF-istd


      18:15
    • 18:15

      spolning


      18:25
    • 18:25

      FHC C2 blå


      19:15
    • 19:15

      spolning


      19:25
    • 19:25

      FHC B2


      20:15
  • 3Lör
    • 09:00

      FHC målvaktsträning


      09:45
    • 09:45

      spolning


      10:00
    • 10:00

      Hockey skola/ kul på is


      10:50
    • 10:50

      spolning


      11:00
    • 11:00

      FHC D3 träningsmatch


      12:45
    • 12:45

      spolning


      13:00
    • 13:00

      Allmänhetens åkning


      16:00
    • 16:00

      isvård


      17:00
    • 17:00

      FHC D1 träningsmatch


      18:30
    • 20:00

      isvård


      20:30
  • 4Sön
    • 09:00

      HKF-istd


      10:45
    • 10:45

      spolning


      11:00
    • 11:00

      HKF-istd


      11:45
    • 11:45

      spolning


      12:00
    • 12:00

      Match/tjej hockey/HKF


      13:15
    • 13:15

      spolning


      13:30
    • 15:15

      Hockey Bockey


      20:00
  • 5Mån
    v.41
    • 15:15

      HKF-istd


      16:15
    • 16:15

      spolning


      16:30
    • 16:30

      HKF-istd


      18:00
    • 18:00

      FHC fotografering


      21:00
    • 18:00

      spolning


      18:15
    • 21:00

      spolning


      21:10
    • 21:10

      Oldboys


      22:00
  • 6Tis
    • 14:00

      HKF-istd


      15:00
    • 15:00

      spolning


      15:15
    • 15:15

      HKF-istd


      16:30
    • 16:30

      spolning


      16:45
    • 16:45

      HKF-istd


      18:00
    • 18:00

      spolning


      18:10
    • 18:10

      FHC D3


      19:00
    • 19:00

      spolning


      19:10
    • 19:10

      FCH C2 röd


      20:00
    • 20:00

      spolning


      20:10
    • 20:10

      A-lag


      21:10
  • 7Ons
    • 14:30

      HKF-istd


      16:45
    • 16:45

      spolning


      17:00
    • 17:00

      HKF-istd


      18:45
    • 18:45

      spolning


      19:00
    • 19:00

      FHC C2 blå


      19:50
    • 19:50

      spolning


      20:00
    • 20:00

      FHC B2


      20:50
    • 20:50

      spolning


      21:00
    • 21:00

      A-lag


      22:00
  • 8Tor
    • 15:15

      HKF-istd


      16:45
    • 16:45

      spolning


      17:00
    • 17:00

      HKF-istd


      18:00
    • 18:00

      spolning


      18:20
    • 18:20

      A-lagsmatch


      21:00
  • 9Fre
    • 15:00

      HKF-istd


      16:45
    • 16:45

      spolning


      17:00
    • 17:00

      HKF-istd


      18:15
    • 18:15

      spolning


      18:25
    • 18:25

      FHC C2 blå


      19:15
    • 19:15

      spolning


      19:25
    • 19:25

      FHC B2


      20:15
  • 10Lör
    • 09:00

      FHC målvaktsträning


      09:45
    • 09:45

      spolning


      10:00
    • 10:00

      Hockey skola/ kul på is


      10:50
    • 10:50

      spolning


      11:00
    • 11:00

      frosta tjejer


      12:00
    • 12:00

      spolning


      12:15
    • 13:00

      Allmänhetens åkning


      16:00
    • 16:00

      isvård


      17:00
    • 17:00

      FHC B2 match


      18:30
  • 11Sön
    • 09:00

      HKF-istd


      10:45
    • 10:45

      spolning


      11:00
    • 11:00

      HKF-istd


      11:45
    • 11:45

      spolning


      12:00
    • 12:00

      FHC C2 blå match


      13:15
    • 13:15

      spolning


      13:30
    • 13:30

      FHC C2 röd match


      15:00
    • 15:15

      Hockey Bockey


      20:00
  • 12Mån
    v.42
    • 15:15

      HKF-istd


      16:15
    • 16:15

      spolning


      16:30
    • 16:30

      HKF-istd


      18:00
    • 18:00

      spolning


      18:15
    • 18:10

      FHC D2 o D1


      19:00
    • 19:00

      spolning


      19:10
    • 19:10

      FHC C2 blå


      20:00
    • 20:10

      FHC B2


      21:00
    • 21:00

      spolning


      21:10
    • 21:10

      Oldboys


      22:00
  • 13Tis
    • 14:00

      HKF-istd


      15:00
    • 15:00

      spolning


      15:15
    • 15:15

      HKF-istd


      16:30
    • 16:30

      spolning


      16:45
    • 16:45

      HKF-istd


      18:00
    • 18:00

      FHC fotografering


      20:00
    • 20:00

      spolning


      20:10
    • 20:10

      A-lag


      21:10
  • 14Ons
    • 14:30

      HKF-istd


      16:45
    • 16:45

      spolning


      17:00
    • 17:00

      HKF-istd


      18:45
    • 18:45

      spolning


      19:00
    • 19:00

      FHC C2 blå


      19:50
    • 19:50

      spolning


      20:00
    • 20:00

      FHC B2


      20:50
    • 20:50

      spolning


      21:00
    • 21:00

      A-lag


      22:00
  • 15Tor
    • 15:15

      HKF-istd


      16:45
    • 16:45

      spolning


      17:00
    • 17:00

      HKF-istd


      18:00
    • 18:00

      spolning


      18:20
    • 18:00

      spolning ej A-lagsmatch


      18:10
    • 18:10

      FHC team 12 ej A-lagsmatch


      19:00
    • 18:20

      A-lagsmatch


      21:00
    • 19:00

      spolning ej A-lagsmatch


      19:10
    • 19:10

      FHC D1 o C2 Röd ej A-lagsmatch


      20:00
  • 16Fre
    • 15:00

      HKF-istd


      16:45
    • 16:45

      spolning


      17:00
    • 17:00

      HKF-istd


      18:15
    • 18:15

      spolning


      18:25
    • 18:25

      FHC C2 blå


      19:15
    • 19:15

      spolning


      19:25
    • 19:25

      FHC B2


      20:15
  • 17Lör
    • 09:00

      FHC målvaktsträning


      09:45
    • 09:45

      spolning


      10:00
    • 10:00

      Hockey skola/ kul på is


      10:50
    • 10:50

      spolning


      11:00
    • 11:00

      FHC D3 träningsmatch


      12:45
    • 12:45

      spolning


      13:00
    • 13:00

      Allmänhetens åkning


      16:00
    • 16:00

      isvård


      17:00
  • 18Sön
    • 09:00

      HKF-istd


      10:45
    • 10:45

      spolning


      11:00
    • 11:00

      HKF-istd


      11:45
    • 13:15

      spolning


      13:30
    • 15:15

      Hockey Bockey


      20:00
  • 19Mån
    v.43
    • 15:15

      HKF-istd


      16:15
    • 16:15

      spolning


      16:30
    • 16:30

      HKF-istd


      18:00
    • 18:00

      spolning


      18:15
    • 18:10

      FHC D2 o D1


      19:00
    • 19:00

      spolning


      19:10
    • 19:10

      FHC C2 blå


      20:00
    • 20:10

      FHC B2


      21:00
    • 21:00

      spolning


      21:10
    • 21:10

      Oldboys


      22:00
  • 20Tis
    • 14:00

      HKF-istd


      15:00
    • 15:00

      spolning


      15:15
    • 15:15

      HKF-istd


      16:30
    • 16:30

      spolning


      16:45
    • 16:45

      HKF-istd


      18:00
    • 18:00

      spolning


      18:10
    • 18:10

      FHC D3


      19:00
    • 19:00

      spolning


      19:10
    • 19:10

      FCH C2 röd


      20:00
    • 20:00

      spolning


      20:10
    • 20:10

      A-lag


      21:10
  • 21Ons
    • 14:30

      HKF-istd


      16:45
    • 16:45

      spolning


      17:00
    • 17:00

      HKF-istd


      18:45
    • 18:45

      spolning


      19:00
    • 19:00

      FHC C2 blå


      19:50
    • 19:50

      spolning


      20:00
    • 20:00

      FHC B2


      20:50
    • 20:50

      spolning


      21:00
    • 21:00

      A-lag


      22:00
  • 22Tor
    • 15:15

      HKF-istd


      16:45
    • 16:45

      spolning


      17:00
    • 17:00

      HKF-istd


      18:00
    • 18:00

      spolning


      18:20
    • 18:20

      A-lagsmatch


      21:00
  • 23Fre
    • 15:00

      HKF-istd


      16:45
    • 16:45

      spolning


      17:00
    • 17:00

      HKF-istd


      18:15
    • 18:15

      spolning


      18:25
    • 18:25

      FHC C2 blå


      19:15
    • 19:15

      spolning


      19:25
    • 19:25

      FHC B2


      20:15
  • 24Lör
    • 09:00

      FHC målvaktsträning


      09:45
    • 09:45

      spolning


      10:00
    • 10:00

      Hockey skola/ kul på is


      10:50
    • 10:50

      spolning


      11:00
    • 11:00

      frosta tjejer


      12:00
    • 12:00

      spolning


      12:15
    • 13:00

      Allmänhetens åkning


      16:00
    • 16:00

      isvård


      17:00
    • 17:00

      Mattias Kullebjörk


      19:00
  • 25Sön
    • 09:00

      HKF-istd


      10:45
    • 10:45

      spolning


      11:00
    • 11:00

      HKF-istd


      11:45
    • 11:45

      spolning


      12:00
  • 26Mån
    v.44
    • 09:00

      Tordö camp


      18:00
    • 18:00

      spolning


      18:15
    • 18:10

      FHC D2 o D1


      19:00
    • 19:00

      spolning


      19:10
    • 19:10

      FHC C2 blå


      20:00
    • 20:10

      FHC B2


      21:00
    • 21:00

      spolning


      21:10
    • 21:10

      Oldboys


      22:00
  • 27Tis
    • 09:00

      Tordö camp


      18:00
    • 18:00

      spolning


      18:10
    • 18:10

      FHC D3


      19:00
    • 19:00

      spolning


      19:10
    • 19:10

      FCH C2 röd


      20:00
    • 20:00

      spolning


      20:10
    • 20:10

      A-lag


      21:10
  • 28Ons
    • 09:00

      HKF ,miniläger


      10:30
    • 10:30

      spolning


      11:00
    • 11:00

      Allmänhetens åkning


      14:00
    • 14:00

      isvård


      14:30
    • 14:30

      HKF-istd


      16:45
    • 16:45

      spolning


      17:00
    • 17:00

      HKF-istd


      18:45
    • 18:45

      spolning


      19:00
    • 19:00

      FHC C2 blå


      19:50
    • 19:50

      spolning


      20:00
    • 20:00

      FHC B2


      20:50
    • 20:50

      spolning


      21:00
    • 21:00

      A-lag


      22:00
  • 29Tor
    • 09:00

      HKF ,miniläger


      10:30
    • 10:30

      spolning


      11:00
    • 11:00

      Allmänhetens åkning


      14:00
    • 14:00

      isvård


      15:00
    • 15:00

      HKF-istd


      16:45
    • 16:45

      spolning


      17:00
    • 17:00

      HKF-istd


      18:00
    • 18:00

      spolning


      18:20
    • 18:00

      spolning ej A-lagsmatch


      18:10
    • 18:10

      FHC team 12 ej A-lagsmatch


      19:00
    • 18:20

      A-lagsmatch


      21:00
    • 19:00

      spolning ej A-lagsmatch


      19:10
    • 19:10

      FHC D1 o C2 Röd ej A-lagsmatch


      20:00
  • 30Fre
    • 09:00

      HKF ,miniläger


      10:30
    • 10:30

      spolning


      11:00
    • 11:00

      Allmänhetens åkning


      14:00
    • 14:00

      isvård


      15:00
    • 15:00

      HKF-istd


      16:45
    • 16:45

      spolning


      17:00
    • 17:00

      HKF-istd


      18:15
    • 18:15

      spolning


      18:25
    • 18:25

      FHC C2 blå


      19:15
    • 19:15

      spolning


      19:25
    • 19:25

      FHC B2


      20:15
  • 31Lör
    • 09:00

      FHC målvaktsträning


      09:45
    • 09:45

      spolning


      10:00
    • 10:00

      Hockey skola/ kul på is


      10:50
    • 10:50

      spolning


      11:00
    • 11:00

      frosta tjejer


      12:00
    • 12:00

      spolning


      12:15
    • 13:00

      Allmänhetens åkning


      16:00
    • 16:00

      isvård


      17:00