Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 5Lör
    • 09:00

      Helsingborg Östra IF grön (borta) P-07


      12:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F13


      11:00
    • 10:00

      Eskilsminne IF vit (hemma) P/F 10


      12:00
    • 10:00

      Ängelholms FF blå (hemma) P09


      12:00
    • 11:00

      Högaborgs BK grön (hemma) P-05/06


      13:00
    • 13:00

      Vikens IK svart (hemma) P/F 10


      15:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Skäldervikens IF blå (borta) P09


      12:00
    • 11:00

      Helsingborgs AIS (borta) P16


      13:00
    • 11:00

      Ekets GoIF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Förslövs IF (hemma) P/F 10


      13:00
    • 11:00

      Stattena IF (borta) F07-08


      13:00
    • 13:00

      IK Wormo svart (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Motståndare (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Åstorps FF röd (borta) P-06


      17:00
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Strövelstorps GIF (borta) F07-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 12Lör
    • 09:00

      Laholms FK (hemma) P-07


      12:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 09:30

      Munka Ljungby IF röd (borta) P/F 10


      11:30
    • 10:00

      Brunnby FF vit (borta) P/F 10


      12:00
    • 10:30

      Båstads GIF (borta) P-08


      11:30
    • 11:00

      Perstorp Bälinge IK (9m) (hemma) P16


      13:00
    • 12:30

      Hittarps IK röd (borta) P09


      14:30
    • 13:00

      Eskilsminne IF gul (hemma) F07-08


      15:00
    • 14:30

      EM-kvalmatch mm P-05/06


      20:00
    • 15:30

      U-21 EM-kval P-07


      17:30
  • 13Sön
    • 08:00

      Träning PF14-15


      09:00
    • 10:00

      Häljarps IF 1 (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F13


      11:00
    • 10:30

      IK Wormo (hemma) F07-08


      12:30
    • 10:30

      Helsingborg Östra IF (hemma) P09


      12:30
    • 12:30

      Hittarps IK svart (borta) P/F 10


      14:30
    • 13:00

      Landskrona BoIS (borta) P-05/06


      15:00
    • 14:00

      Motståndare (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Vikens IK blå (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      BK Landora (borta) Juniorlag Herrar


      17:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
  • 19Lör
    • 08:00

      ÄFF-cupen P09


      15:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 11:00

      BK Landora blå (hemma) P-05/06


      13:00
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
      Höganäs Sportcenter Plan Norr
      Samlingstid: 18:30
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor