Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps SK

Följ

Häljarps SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:45

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
  • 6Lör
    • 14:00

      Träningsmatch Åkarps IBK F-12


      16:00
    • 14:30

      Bjärreds IBK F04/05 Gul (borta) F-15


      16:30
    • 15:00

      Malmö FBC Ungdom (borta) Damer


      17:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:45

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 18:45

      Sargvakter F-12


      22:00
    • 20:00

      Skurups IBK D1 (hemma) Damer


      22:00
  • 13Lör
    • 13:00

      Sammandrag F-9


      15:00
    • 13:00

      Poolspel F-10


      17:30
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träningsmatch mot Åkarp F-12


      20:30
    • 20:00

      Willands IBK F01 (hemma) F-15


      22:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
  • 20Lör
    • 12:00

      FBC Engelholm F04-1 (borta) F-15


      14:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Å/K IBS F07/08 Svart (borta) F-12


      10:00
    • 10:15

      Emmaljunga GoIF (hemma) F-12


      11:15
    • 14:00

      Gantofta IBK F04 (hemma) F-15


      16:00
    • 14:30

      FBC Kalmarsund Ungdom (borta) Juniorallsvenskan


      16:30
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:45

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 15:45

      Gårdarike IBK (hemma) F-12


      17:45
  • 28Sön
    • 13:00

      FC Helsingborg (borta) Damer


      15:00
    • 13:30

      IK Stanstad F04/05 (borta) F-15


      15:30
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 31Ons