Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Grängesbergs BK

Följ

Grängesbergs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
    • 17:30

      Träning U8/U10


      18:30
    • 17:30

      Träning U8/U10


      19:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 3Tis
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning U8/U10


      19:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 19:00

      Lingheds IF (borta) Herr


      21:00
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 11:00

      Broberg mot GBK U14


      13:00
    • 13:00

      Sandviken mot GBK U14


      15:00
  • 9Mån
    v.2
    • 17:30

      Träning U8/U10


      00:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning U8/U10


      18:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 13:00

      Borlänge (borta) Herr


      15:00
  • 15Sön
    • Heldag

      Poolspel i Sandviken 15/1 U8/U10

    • 11:00

      GBK mot Falun U14


      13:00
  • 16Mån
    v.3
    • 17:30

      Träning U8/U10


      18:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning U8/U10


      18:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Poolspel Borlänge Tjejer U8/U10


      15:00
    • 13:15

      Edsbyn/Alfta (hemma) Herr


      14:15
  • 22Sön
    • Heldag

      Edsbyn mot GBK U14

    • Heldag

      Bollnäs mot GBK U14

  • 23Mån
    v.4
    • 17:30

      Träning U8/U10


      19:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 18:00

      Träning U8/U10


      19:15
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
      Grängesvallen
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 15:30

      Härnösands AIK (borta) Herr


      17:30
  • 29Sön
    • 11:00

      GBK mot Edsbyn U14


      13:00
    • 13:00

      Träning U8/U10


      14:00
  • 30Mån
    v.5
    • 17:30

      Träning U8/U10


      19:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 31Tis
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00