Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gimo IF FK

Följ

Gimo IF FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
  • 4Tor
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 10:00

      Alsike IF F11 Gul (borta) F09-12


      12:00
    • 13:00

      Vaksala SK Svart (borta) F09-12


      15:00
  • 8Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
      Gimo - Gräs C plan 7 mot7
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 17:30

      Träning PF15


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 11Tor
    • 10:00

      Träning P11-12


      16:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 15:00

      Marma Mehede IF (borta) Herr


      17:00
  • 14Sön
    • 11:00

      BKV Norrtälje P11 Blå (hemma) P11-12


      13:00
  • 15Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 18:45

      Harg-Östhammar FF (hemma) Herr


      20:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 18:30

      Östhammars SK P11 (borta) P11-12


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 17:30

      Träning PF15


      18:30
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 18:00

      Damgruppsmöte Dam


      19:00
    • 19:15

      Träning Dam


      20:30
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:00

      Arbeta på Lunda flygfält Dam


      19:00
    • 12:00

      Tierp City FC (hemma) Herr


      14:00
  • 21Sön
    • 11:00

      Knivsta IK F2011 (hemma) F09-12


      13:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF 2 (borta) Dam


      15:00
    • 14:00

      Storvreta IK F10 blå (borta) F09-12


      16:00
    • 15:00

      Funbo IF (hemma) Herr


      17:00
  • 22Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 17:30

      Träning PF15


      18:30
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 26Fre
    • 18:00

      Gräsö Norrskedika IF P11/12 (borta) P11-12


      20:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Poolspel PF15


      13:00
    • 10:00

      Poolspel GNIF P14


      13:00
    • 16:00

      Hagby IK (borta) Herr


      18:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Poolspel P13


      12:00
    • 09:00

      Poolspel PF15


      14:00
    • 11:00

      Vaksala SK (borta) F09-12


      13:00
    • 13:00

      Råsunda IS (hemma) Dam


      15:00
    • 14:00

      SK Iron (hemma) F09-12


      16:00
    • 16:00

      Olands FF (borta) Herr


      18:00
  • 29Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
  • 31Ons
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 17:30

      Träning PF15


      18:30
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:15

      Storvreta IK 2 (borta) Herr


      21:15