Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gimo IF FK

Följ

Gimo IF FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
  • 4Tor
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 10:00

      Alsike IF F11 Gul (borta) F09-12


      12:00
      Alsike konstgräs
      Serie: F11 år Röd 2
      Samlingsinfo: Baksidan gimosporthall
      Samlingstid: 08:20
      Anteckning: Hej alla samman då va det dags igen, kom ihåg benskydd, fotbollsko,vattenflaska. Ni som har dräkter hemma kom ihåg dessa Bettan har de som blev levererat efter Sista matchen och cupen. Vi byter om i omklädningsrummen baksida sporthallen va i tid. Skriv hur många platser ni har övers i bilen Med vänlig hälsning, ledarna
      Resultat och referat
    • 13:00

      Vaksala SK Svart (borta) F09-12


      15:00
  • 8Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 17:30

      Träning PF15


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 11Tor
    • 10:00

      Träning P11-12


      16:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 15:00

      Marma Mehede IF (borta) Herr


      17:00
  • 14Sön
    • 11:00

      BKV Norrtälje P11 Blå (hemma) P11-12


      13:00
  • 15Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 18:45

      Harg-Östhammar FF (hemma) Herr


      20:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 18:30

      Östhammars SK P11 (borta) P11-12


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 17:30

      Träning PF15


      18:30
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 18:00

      Damgruppsmöte Dam


      19:00
    • 19:15

      Träning Dam


      20:30
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:00

      Arbeta på Lunda flygfält Dam


      19:00
    • 12:00

      Tierp City FC (hemma) Herr


      14:00
  • 21Sön
    • 11:00

      Knivsta IK F2011 (hemma) F09-12


      13:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF 2 (borta) Dam


      15:00
    • 14:00

      Storvreta IK F10 blå (borta) F09-12


      16:00
    • 15:00

      Funbo IF (hemma) Herr


      17:00
  • 22Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 17:30

      Träning PF15


      18:30
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 26Fre
    • 18:00

      Gräsö Norrskedika IF P11/12 (borta) P11-12


      20:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Poolspel PF15


      13:00
    • 10:00

      Poolspel GNIF P14


      13:00
    • 16:00

      Hagby IK (borta) Herr


      18:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Poolspel P13


      12:00
    • 09:00

      Poolspel PF15


      14:00
    • 11:00

      Vaksala SK (borta) F09-12


      13:00
    • 13:00

      Råsunda IS (hemma) Dam


      15:00
    • 14:00

      SK Iron (hemma) F09-12


      16:00
    • 16:00

      Olands FF (borta) Herr


      18:00
  • 29Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
  • 31Ons
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 17:30

      Träning PF15


      18:30
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:15

      Storvreta IK 2 (borta) Herr


      21:15