Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gimo IF FK

Följ

Gimo IF FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 11:00

      Östhammars SK P11 (hemma) P11-12


      13:00
    • 12:00

      Vaksala SK Svart (hemma) F09-12


      14:00
    • 13:45

      Alsike IF F11 Gul (hemma) F09-12


      15:45
    • 17:00

      Olands FF 2 (borta) Herr


      19:00
  • 2Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning F09-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:30
    • 18:45

      Storvreta IK 2 (hemma) Herr


      20:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 3Tis
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 6Fre
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 18:45

      Harg-Östhammar FF (borta) Herr


      20:45
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 11:00

      Karlholms GoIF /ÖFF F12 Röd (hemma) F09-12


      13:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF 2 (hemma) Dam


      15:00
    • 16:15

      BKV Norrtälje P11 Blå (borta) P11-12


      18:15
    • 17:00

      Marma Mehede IF (hemma) Herr


      19:00
  • 9Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 18:20

      Lag fotografering PF15


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 10Tis
    • Heldag

      Träning P14

    • 17:00

      Träning Fotbollslek


      18:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 17:30

      Träning PF15


      18:30
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 12Tor
    • Heldag

      Träning P14

    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 18:30

      Möte Spelarutbildningsplansgruppen Gimo IF FK


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 13Fre
    • 19:15

      Funbo IF (borta) Herr


      21:15
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 11:00

      Knivsta IK F2011 (borta) F09-12


      13:00
      Fröängen/Pizzavallen 1
      Serie: F11 år Röd 2
      Samlingsinfo: samling omklädningsrummen baksida sporthall
      Samlingstid: 09:15
      Anteckning: match mot Knivsta vi samla vid sporthallen omklädningsrum va i tid! skriv gärna hur många platser ni har extra i bilen
      Resultat och referat
    • 11:00

      Storvreta IK F10 blå (hemma) F09-12


      13:00
    • 18:00

      Råsunda IS (borta) Dam


      20:00
  • 16Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning Fotbollslek


      18:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 17:30

      Träning P14


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 18:30

      Tierp City FC (borta) Herr


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 17:30

      Träning PF15


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 19Tor
    • 16:50

      Fotografering F13-14


      17:45
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 17:30

      Träning P14


      00:00
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 18:15

      Fotografering Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 20Fre
    • 00:00

      Träning P14


      17:29
    • 18:00

      Lagaktivitet Dam


      19:00
    • 19:00

      Olands FF (hemma) Herr


      21:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Poolspel P14


      12:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Poolspel F13-14


      13:00
    • 11:00

      Gräsö Norrskedika IF P11/12 (hemma) P11-12


      13:00
    • 11:00

      Vaksala SK (hemma) F09-12


      13:00
    • 13:00

      Östervåla IF (hemma) Dam


      15:00
    • 14:00

      SK Iron (borta) F09-12


      16:00
  • 23Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 19:00

      Hagby IK (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning Fotbollslek


      18:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 17:30

      Träning P14


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning F09-12


      19:00
    • 17:30

      Träning PF15


      18:30
    • 17:30

      Träning P11-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 26Tor
    • 11:00

      Träning Herr


      12:30
    • 11:00

      Gamla Upsala SK F10 Svart (hemma) F09-12


      13:00
    • 12:00

      Hallsta IK P-11 gul (borta) P11-12


      14:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 17:30

      Träning P14


      00:00
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • Heldag

      Hundutställning Gimo IF FK

    • Heldag

      Arbete på hundutställningen Dam

    • 16:00

      Almo BK (borta) Herr


      18:00
  • 29Sön
    • Heldag

      Hundutställning Gimo IF FK

    • 10:30

      IK Fyris F09/10 u12 (borta) F09-12


      12:30
    • 15:00

      Frösunda SK F10-12 (borta) F09-12


      17:00
    • 16:00

      Kiosken Dam


      19:00
    • 17:00

      Norrby SK (hemma) Dam


      19:00
  • 30Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning Fotbollslek


      18:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:45
    • 17:30

      Träning P14


      18:45
    • 18:00

      Träning F13-14


      19:00
    • 19:00

      Vattholma IF 3 (borta) Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00