Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gånghester SK GSK/MIF Junior P07-09
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Gånghester SK GSK/MIF Junior P07-09.
GSK/MIF Junior P07-09
Följ oss för uppdateringar
Hej på er!
Vi har dessvärre drabbats av ett fel vid biljettköpet till föreningen. Totalt i föreningen har vi fått endast 50 biljetter vilket vi upptäckte nu vid fördelningen. Vi har gjort så att vi har procentuellt fördelat dessa vilket innebär att vi får endast 29 biljetter till måndagens match i Göteborg.
Vi har sedan fördelat dessa biljetter enligt listan nedan. Är det någon eller några som kan tänka sig att avvara någon biljetter så självklart omfördelas detta så att fler kan åka med.
Vi ber om ursäkt för detta missöde men försöker lösa detta på bästa sätt. Betalning av tilldelade biljetter sker med swishbetalning till Christopher på 0731-562895, 125 kr per biiljett.
Fördelning
Helmer 5 st
Tim 6 st
Alvin 3 st
Jonathan 4 st
Oskar 4 st
Liam S 4 st
Isak H 3 st
MVH
Ledarna
Inga kommande aktiviteter
Ajdå, tråkigt, men det är sånt som händer. Då tycker jag personligen att alla spelare och ni två ledare (som vill åka med) först och främst ska få varsin biljett. Vi (Sandbloms) hade bokat 7 biljetter, men vi är inte ens med på listan, så just nu har Otto ingen biljett. Jag hoppas att ni andra håller med om att det först och främst är viktigt att ni i laget gör detta ihop som en sista grej innan ni på ett eller annat sätt skiljs åt. Skulle det mirakulöst lösas sig med biljetter till alla så kommer ju detta inte att behövas, men det blir nog tufft antar jag..... Kommentarer/synpunkter på detta?
RapporteraRapportera
Håller med ovan! Viktigast att grabbarna och ledarna får åka. Vi avvarar 3 biljetter och behåller Liams biljett bara. ☺
RapporteraRapportera
Instämmer! Vi kan avvara 4 biljetter.
RapporteraRapportera
Håller med, lös grabbarna som vill först.
RapporteraRapportera
We aren’t on the list but agree with Johans comments, hopefully all the boys get to go.
RapporteraRapportera
Vi kan avvara 2 biljetter, så får Alvin gå.
RapporteraRapportera
Eller, så får de killar som anmält sitt intresse 2 st biljetter var (om det räcker?) och så får de ta med varsin valfri person och ni som är ledare får göra upp om resten?
RapporteraRapportera
Hej
RapporteraTack för all input. Vi har tagit med oss av allas kommentarer och återkommer med besked imorgon. Vi tycker att Johans förslag där alla anmälda spelare får möjlighet till två biljetter var bra men återkommer med en uppdaterad lista.
Rapportera
Hej. Vi kan också avvara 3 biljetter, så jonathan får en biljett. Så ser vi hur det löser sig med alla biljetter tillslut.
RapporteraRapportera