Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Götene IF A-Lag

Följ

A-Lag

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Herrar, Träningsmatcher 2019 Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 Rydboholms SK 7 6 0 1 18
2 Wargöns IK 6 5 0 1 15
3 Jula BK 5 5 0 0 15
4 IFK Falköping FF 6 5 0 1 15
5 Skepplanda BTK 7 4 2 1 14
6 Dalstorps IF 6 4 2 0 14
7 Sandared/Sjömarken 5 4 1 0 13
8 Gerdskens BK 5 4 1 0 13
9 Främmestads IK 6 4 0 2 12
10 Jung/Kvänum 10 IF 5 4 0 1 12
11 Vänersborgs IF 6 3 2 1 11
12 Ekedalens SK 5 3 2 0 11
13 Lockryd/Sexdrega 5 3 1 1 10
14 Ekedalens SK U 4 3 1 0 10
15 Råda BK 5 3 1 1 10
16 Tibro AIK FK 5 3 1 1 10
17 Ulvåkers IF 5 3 1 1 10
18 Limmareds IF 4 3 0 1 9
19 Mariedals IK 4 3 0 1 9
20 Vänersborgs FK 4 3 0 1 9
21 Vara SK 4 3 0 1 9
22 Våmbs IF 4 3 0 1 9
23 Ardala GoIF 5 3 0 2 9
24 Tråvad/Larv 4 3 0 1 9
25 Dardania IF 4 3 0 1 9
26 Skoftebyns IF 8 3 0 5 9
27 Nossebro IF 4 2 2 0 8
28 Mariestads BK 5 2 2 1 8
29 Lidköpings FK 5 2 2 1 8
30 IFK Mariestad 4 2 2 0 8
31 Vårgårda IK 5 2 2 1 8
32 Skövde AIK 5 2 2 1 8
33 Tidaholms GoIF 5 2 2 1 8
34 SK Mjörn 3 2 1 0 7
35 Borås AIK 4 2 1 1 7
36 Fristads GoIF U 4 2 1 1 7
37 Svenljunga IK 3 2 1 0 7
38 Ulricehamns IFK 3 2 1 0 7
39 Trässbergs BK 3 2 1 0 7
40 Trollhättans IF 5 2 1 2 7
41 Vinninga AIF 3 2 1 0 7
42 IFK Trollhättan 4 2 1 1 7
43 IFK Tidaholm 5 2 1 2 7
44 Dalsjöfors GoIF 4 2 1 1 7
45 Falköpings FK 5 2 1 2 7
46 Tidaholms GoIF U 4 2 1 1 7
47 Trollhättans BoIS 5 2 1 2 7
48 Åsarp-Trädet FK 5 2 1 2 7
49 Hestrafors IF A 7 2 1 4 7
50 Halvorstorps IS 6 2 1 3 7
51 Bollebygd/Olsfors 2 2 0 0 6
52 Åsaka SK A 2 2 0 0 6
53 Skara FC 4 2 0 2 6
54 Mellby IK 2 2 0 0 6
55 Kinna IF 2 2 0 0 6
56 Marbäcks IF 2 2 0 0 6
57 Fagersanna IF 4 2 0 2 6
58 IFK Emtunga 2 2 0 0 6
59 IF Elfsborg U21 2 2 0 0 6
60 Levene-Skogslunds IF 2 2 0 0 6
61 Säven/Hol 3 2 0 1 6
62 Edets FK U 2 2 0 0 6
63 Gullspångs IF 4 2 0 2 6
64 Elmer-Fåglum FK 3 2 0 1 6
65 Vårgårda IK FK 3 2 0 1 6
66 Valtorps IF 3 2 0 1 6
67 Vedums AIS 3 2 0 1 6
68 Igelstorps IK 3 2 0 1 6
69 Mölltorp-Breviks AIF 2 2 0 0 6
70 Källby IF 3 2 0 1 6
71 Skene IF 3 2 0 1 6
72 Skultorps IF 4 2 0 2 6
73 Dalstorps IF U 3 2 0 1 6
74 Melleruds IF 2 2 0 0 6
75 Norrby IF U 19 3 2 0 1 6
76 FC Trollhättan 4 1 3 0 6
77 Fröjereds IF 4 2 0 2 6
78 Axvalls IF 3 2 0 1 6
79 Grolanda IF 4 2 0 2 6
80 Edet FK 4 2 0 2 6
81 Sjuntorps IF 5 2 0 3 6
82 Tidans IF 6 2 0 4 6
83 Öxabäcks IF 4 2 0 2 6
84 Brämhults IK 4 2 0 2 6
85 Korsberga IF 4 1 2 1 5
86 Rackeby IK 3 1 2 0 5
87 Sils IF 4 1 2 1 5
88 Fritsla IF 2 1 1 0 4
89 Torestorp-Älekulla FF 2 1 1 0 4
90 IFK Falköping FF U 3 1 1 1 4
91 Björsäters IF 2 1 1 0 4
92 FC Corner 3 1 1 1 4
93 Hajoms IF 2 1 1 0 4
94 Tidavads IF 3 1 1 1 4
95 Husqvarna FF Herr 2 1 1 0 4
96 IFK Skövde FK 3 1 1 1 4
97 Lödöse Nygård IK 4 1 1 2 4
98 Tvärred-Vegby FC 3 1 1 1 4
99 Göta BK 3 1 1 1 4
100 Tomtens IF 3 1 1 1 4
101 Stora Mellby SK 4 1 1 2 4
102 BK Trix 4 1 1 2 4
103 IK Gauthiod 6 0 4 2 4
104 Högvads BK 3 1 1 1 4
105 FC Skövde 4 1 1 2 4
106 Saleby IF 5 1 1 3 4
107 Kållered SK A-lag Herrar 1 1 0 0 3
108 IFK Falköping FF Junior 1 1 0 0 3
109 Hörnebo SK 1 1 0 0 3
110 Vinninga AIF U-herr 1 1 0 0 3
111 Gerdskens BK J 1 1 0 0 3
112 Trollhättans FF 1 1 0 0 3
113 Åsaka SK 1 1 0 0 3
114 Finnerödja IF 2 1 0 1 3
115 Mariedals IK U 1 1 0 0 3
116 Valtorps IF U 1 1 0 0 3
117 Sandared/Sjömarken U 1 1 0 0 3
118 Hovslätts IK 1 1 0 0 3
119 Grebbestads IF A-lag 1 1 0 0 3
120 Solängens BK A-lag 1 1 0 0 3
121 Azalea BK 1 1 0 0 3
122 Ulricehamns IFK U 1 1 0 0 3
123 Rävlanda AIS 2 1 0 1 3
124 Lundsbrunns IF 2 1 0 1 3
125 Hova/Weimer Lyrestad 2 1 0 1 3
126 Ljungskile SK 1 1 0 0 3
127 Gånghesters SK/Målsryds IF B 1 1 0 0 3
128 Mariestads Ungdom 1 1 0 0 3
129 Alvhems IK 1 1 0 0 3
130 Tibro AIK FK U 1 1 0 0 3
131 Nödinge SK A-lag herrar 1 1 0 0 3
132 Melleruds IF lag 2 1 1 0 0 3
133 Torestorp/Älekulla FF 1 1 0 0 3
134 Älvängens IK A herr 1 1 0 0 3
135 Åsa IF 1 1 0 0 3
136 Skeppshults BK 1 1 0 0 3
137 Ljungsarps IF 2 1 0 1 3
138 Månstads IF 1 1 0 0 3
139 Gislaveds IS 1 1 0 0 3
140 Byttorps IF 3 1 0 2 3
141 Forsviks IF 2 1 0 1 3
142 Herrljunga SK FK 2 1 0 1 3
143 Götene IF 2 1 0 1 3
144 Hedareds BK 3 1 0 2 3
145 Åsebro IF 2 1 0 1 3
146 Viskafors IF 2 1 0 1 3
147 Töllsjö IF 2 1 0 1 3
148 Södra Vings IF 4 0 3 1 3
149 Sätila SK 3 1 0 2 3
150 Arentorp/Helås FK 3 1 0 2 3
151 IFK Värsås 3 1 0 2 3
152 Annelunds IF 3 1 0 2 3
153 Sparsörs AIK 4 0 3 1 3
154 Kinnarp-Slutarps IF 3 1 0 2 3
155 Alingsås IF FF 3 1 0 2 3
156 Sjötofta IF 4 1 0 3 3
157 Trollhättans Syrianska FK 5 1 0 4 3
158 Norrmalms IK 3 1 0 2 3
159 Örslösa-Söne IK 4 1 0 3 3
160 Värings GoIF 5 1 0 4 3
161 Edsvära-Norra Vånga FF 3 0 2 1 2
162 IFK Hjo 3 0 2 1 2
163 Äspereds IF 4 0 2 2 2
164 Bergdalens IK 4 0 2 2 2
165 Qviding FIF 1 0 1 0 1
166 Hällekis/Trolmen A 1 0 1 0 1
167 Skepplanda BTK C 1 0 1 0 1
168 Rydboholms SK B 1 0 1 0 1
169 Vänersborgs FK C 1 0 1 0 1
170 IF Haga Herr 1 0 1 0 1
171 Habo IF 1 0 1 0 1
172 Alingsås IF FF U 1 0 1 0 1
173 Henåns IF 1 0 1 0 1
174 IFK Skövde FK U 1 0 1 0 1
175 IK Oddevold 1 0 1 0 1
176 Lerums IS HerrA 1 0 1 0 1
177 Herrestads AIF 1 0 1 0 1
178 Hampetorp-Odensbackens IF 1 0 1 0 1
179 Holmalunds IF 2 0 1 1 1
180 Gånghester/Målsryd 2 0 1 1 1
181 Björketorps IF 3 0 1 2 1
182 Horreds IF 3 0 1 2 1
183 Trollhättans BoIS J 2 0 1 1 1
184 Tranemo IF 2 0 1 1 1
185 IF Tymer 2 0 1 1 1
186 Järpås IS 3 0 1 2 1
187 Trollhättans FK 4 0 1 3 1
188 Moholms SK 4 0 1 3 1
189 IK Friscopojkarna 2 0 1 1 1
190 Hyssna IF Herrar 3 0 1 2 1
191 Folkabo IK 2 0 1 1 1
192 Östadkulle SK 3 0 1 2 1
193 Töreboda IK 4 0 1 3 1
194 Björndammens BK Herr 0 0 0 0 0
195 Bosna FC 0 0 0 0 0
196 FC Kabel Åttio 0 0 0 0 0
197 Floby IF 0 0 0 0 0
198 Grönahögs IK 0 0 0 0 0
199 Göteborgs FF 0 0 0 0 0
200 Härlunda IF 0 0 0 0 0
201 IK Svane 0 0 0 0 0
202 Kinne-Vedums IF 0 0 0 0 0
203 Kroatiska Kf Tomislav 0 0 0 0 0
204 Långareds BoIS 0 0 0 0 0
205 Länghems IF 0 0 0 0 0
206 Norrby IF 0 0 0 0 0
207 Redvägs FK 0 0 0 0 0
208 Sandhems IF 0 0 0 0 0
209 Savana IF 0 0 0 0 0
210 Sjöviks SK 0 0 0 0 0
211 Somali FF 0 0 0 0 0
212 Upphärads IS 0 0 0 0 0
213 Utbynäs SK 0 0 0 0 0
214 Varnhems IF 0 0 0 0 0
215 Vartofta SK 0 0 0 0 0
216 Åsarp-Trädet FK B 0 0 0 0 0
217 Främmestads IK B 0 0 0 0 0
218 Borgunda IK U 0 0 0 0 0
219 Axvalls IF U 0 0 0 0 0
220 Trollhättans BoIS/Skoftebyn J 0 0 0 0 0
221 Veddige BK 0 0 0 0 0
222 Real Maskin BK 0 0 0 0 0
223 Bergums IF 0 0 0 0 0
224 Landvetter IS Senior 0 0 0 0 0
225 Kung Karl BK 0 0 0 0 0
226 Edsvära-Norra Vånga FF B 0 0 0 0 0
227 Sils IF U-lag 0 0 0 0 0
228 Vårgårda IK FK U 0 0 0 0 0
229 Södra Härene IF U 0 0 0 0 0
230 Hemsj?? IF 0 0 0 0 0
231 Hemsj?? IF 0 0 0 0 0
232 T??reboda IK 0 0 0 0 0
233 Tidaholms GoIF J 0 0 0 0 0
234 Fröjereds IF B 0 0 0 0 0
235 Levene-Skogslunds IF B 0 0 0 0 0
236 Jung/Kvänum 10 IF B 0 0 0 0 0
237 K??llby IF 0 0 0 0 0
238 Floby IF U-lag 0 0 0 0 0
239 Ulvåkers IF 03 0 0 0 0 0
240 Björneborgs IF 0 0 0 0 0
241 Alings??s IF FF 0 0 0 0 0
242 Alings??s IF FF 0 0 0 0 0
243 Alings??s IF FF 0 0 0 0 0
244 Alings??s IF FF 0 0 0 0 0
245 Bankeryds SK 0 0 0 0 0
246 BK Forward 0 0 0 0 0
247 Västra Frölunda IF 0 0 0 0 0
248 Ytterby IS 0 0 0 0 0
249 Brålanda IF 0 0 0 0 0
250 Lidköpings FK U 1 0 0 1 0
251 Assyriska Turab. IK JKP. 1 0 0 1 0
252 Ellenö IK 1 0 0 1 0
253 IFK Åmål 1 0 0 1 0
254 Dalstorps IF J 1 0 0 1 0
255 Groheds IF 1 0 0 1 0
256 Hyssna IF Seniorer 1 0 0 1 0
257 Kinnahults IF 1 0 0 1 0
258 IFK Tidaholm Herrar U 1 0 0 1 0
259 Åtvidabergs FF 1 0 0 1 0
260 Skövde AIK U 19 1 0 0 1 0
261 Rångedala IK 2 0 0 2 0
262 IFK Örby 1 0 0 1 0
263 Kållandsö GoIF 1 0 0 1 0
264 Ullareds IK 1 0 0 1 0
265 Stenkullen GoIK A 1 0 0 1 0
266 Brämhults IK U 1 0 0 1 0
267 Säffle FF 1 0 0 1 0
268 Tölö IF Herr A 1 0 0 1 0
269 Jonsereds IF A-truppen 1 0 0 1 0
270 Surte IS FK 1 0 0 1 0
271 Gnosjö IF 1 0 0 1 0
272 Jönköpings Södra IF 1 0 0 1 0
273 Råslätts SK 1 0 0 1 0
274 IFK Värsås Jun 1 0 0 1 0
275 Vänersborgs IF Junior, Pojkar, Div 1 19+ 2018 1 0 0 1 0
276 Norra Fågelås IF 1 0 0 1 0
277 Gällstads FK 1 0 0 1 0
278 Kronängs IF B 1 0 0 1 0
279 Kungsbacka IF 1 0 0 1 0
280 Tomtens IF U 1 0 0 1 0
281 Skoftebyns IF U19 1 0 0 1 0
282 Skara FC Junior 1 0 0 1 0
283 Mullsjö IF A 1 0 0 1 0
284 Borås GIF Senior 1 0 0 1 0
285 IFK Uddevalla 1 0 0 1 0
286 Hangelösa IF 3 0 0 3 0
287 Borås GIF 1 0 0 1 0
288 Högsäters GF 2 0 0 2 0
289 Hjärtums IS 2 0 0 2 0
290 Sävedalens IF 2 0 0 2 0
291 Herrljunga SK FK B 1 0 0 1 0
292 Sollebrunns AIK 1 0 0 1 0
293 IFK Kristinehamn 1 0 0 1 0
294 Askims IK 1 0 0 1 0
295 Hemsjö IF 1 0 0 1 0
296 Hössna/Timmele 2 0 0 2 0
297 Annelunds IF U 1 0 0 1 0
298 Kronängs IF 2 0 0 2 0
299 Torsö BIF 2 0 0 2 0
300 Stenstorps IF 3 0 0 3 0
301 Anderstorps IF 2 0 0 2 0
302 Grimsås IF 2 0 0 2 0
303 Dannike IK 2 0 0 2 0
304 Norra Härene BK 3 0 0 3 0
305 Sandhults SK 1 0 0 1 0
306 Södra Härene IF 3 0 0 3 0
307 Trollekis 2 0 0 2 0
308 Borgstena IF 1 0 0 1 0
309 IFK Skövde FK J 2 0 0 2 0
310 IFK Trollhättan C 2 0 0 2 0
311 Frändefors IF 2 0 0 2 0
312 Fristads GoIF 4 0 0 4 0
313 Borgunda IK 4 0 0 4 0

Match

Holmalunds IF

2 - 3
Gerdskenvallen A-plan
23 februari 2019
14:15

Götene IF

Referat

Inget referat skrivet