Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GAIF Öland

Följ

Glömminge-Algutsrums IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
GAIF Öland
Välj lag/grupp

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • Heldag

      P11 - ICA Öland Cup P-10/11

  • 8Mån
    v.32
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
      Enbacka 7-manna
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12/13


      19:30
    • 19:00

      Vimmerby IF (hemma) U-18


      21:00
  • 11Tor
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 11:00

      Färjestadens GOIF vit (hemma) P-10/11


      13:00
    • 14:00

      Växjö BK (hemma) A-lag Damer


      16:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning P-12/13


      10:30
    • 10:00

      Madesjö IF röd (hemma) F-12/13


      12:00
    • 11:00

      Färjestadens GOIF röd (hemma) P-10/11


      13:00
  • 15Mån
    v.33
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:30
    • 18:45

      Oskarshamns AIK (9-m) (borta) U-18


      20:45
  • 16Tis
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Team Södermöre (hemma) F-09


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning PF-15


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-14


      19:00
    • 19:00

      Runsten/Möckleby IF (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 10:00

      Hossmo BK vit (borta) F-12/13


      12:00
    • 12:00

      Färjestadens GOIF blå (borta) P-10/11


      14:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Träning P-12/13


      10:30
    • 10:00

      Hossmoligan P-14 (Hemma) PF-14


      12:00
    • 16:00

      Alstermo IF (borta) P-10/11


      18:00
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12/13


      19:30
    • 18:30

      Lindsdals IF (hemma) U-18


      20:30
  • 25Tor
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning PF-15


      19:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 10:00

      Hossmo BK (borta) P-12/13


      12:00
    • 10:00

      Emmaboda IS (borta) P-12/13


      12:00
    • 11:00

      Fliseryd/Långemåla (hemma) P-10/11


      13:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning P-12/13


      10:30
    • 10:00

      Lindsdals IF gul (hemma) F-12/13


      12:00
    • 11:00

      RM/SSG IF (borta) P-10/11


      13:00
    • 14:00

      Karlskrona FF (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 17:00

      Mönsterås GOIF (borta) F-09


      19:00
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12/13


      19:30
    • 18:15

      Blomstermåla IK (9-m) (hemma) U-18


      20:15
    • 18:15

      Madesjö IF (borta) A-lag Damer


      20:15