Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK Flick+
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Västerås SK FK Flick+.
Flick+
Följ oss för uppdateringar
Hej igen!
Nu ligger träningar inlagda i schemat här på hemsidan!
Jag vet att tidig morgon och sen eftermiddag/kväll kanske inte är optimalt, men jag är väldigt glad att jag kunde tjata till mig så många tider i fotbollshallen. Det är bättre och roligare att vara där inne när vi tränar teknik.
Det kan såklart bli ändringar om någon "viktigare" vill boka en tid vi har, men då informerar jag såklart!
Det är också tänkt att dom två tidiga träningarna i november ska förlängas och kanske ha en aktivitet efteråt fram till lunch.
Hejsan Matilda andersson från vsk f-11 skulle vilja anmäla sig till höstens träningstillfällen. / Linda Andersson 0736212876
RapporteraRapportera
Hej! Va roligt! Maila mig hennes personnummer så lägger jag in henne.
RapporteraL-Hellenberg@hotmail.com
Rapportera