Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings IBK

Följ

Enköpings IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 18:50

      Träning P-05/06


      20:30
    • 19:00

      Träning D2/D3


      20:30
    • 20:00

      Träning D3


      22:00
  • 2Fre
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:30

      Björklinge BK U (hemma) H3/H4


      21:30
    • 20:20

      Vaksala SK (borta) D2/D3


      22:20
  • 3Lör
    • 12:00

      Rönnby - EIBK F-10/11


      14:00
    • 14:00

      Hagunda IBF (hemma) H3/H4


      16:00
  • 4Sön
    • 13:00

      Träningsmatch mot Hallstahammar P-05/06


      14:30
    • 15:00

      Träningsmatch P-07


      16:30
    • 18:30

      IBF Roslagsalliansen (borta) D3


      20:30
  • 5Mån
    v.41
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:00
    • 18:50

      Träning P-05/06


      20:50
    • 19:30

      Träning H3/H4


      22:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
    • 19:15

      Träning P-09


      20:15
    • 19:45

      Träning H3/H4


      22:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 18:50

      Träning P-05/06


      20:30
    • 19:00

      Träning D2/D3


      20:30
    • 20:00

      Träning D3


      22:00
  • 9Fre
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      SK Vide Pojkar div 1 (borta) P-04


      21:00
    • 19:30

      SK Vide (hemma) D3


      21:30
    • 19:30

      P 11 Kiosk (D 3) Ledare


      22:00
  • 10Lör
    • 09:30

      SK Vide P08 Blå (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Match P-10


      11:30
    • 10:45

      SK Vide P08 VIt (hemma) P-08


      12:45
    • 12:00

      IBK Östhammar F04/08 DIV 3 vit (hemma) F-06/07


      14:00
    • 13:15

      Tobo/Örbyhus FF P05060708 (hemma) P-05/06


      15:15
    • 14:30

      P 08 Kiosk (D2 o H4) Ledare


      18:00
    • 14:30

      SK Vide (hemma) H3/H4


      16:30
    • 16:30

      IK Sirius IBK (hemma) D2/D3


      18:30
  • 11Sön
    • 12:15

      Frötuna IBF P06/07 (hemma) P-07


      14:15
    • 13:30

      FBC Uppsala F10 (hemma) F-10/11


      15:30
    • 15:00

      Bälinge IF (borta) H3/H4


      17:00
  • 12Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:00
    • 18:50

      Träning P-05/06


      20:50
    • 19:30

      Träning H3/H4


      22:00
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
    • 19:45

      Träning H3/H4


      22:00
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 18:50

      Träning P-05/06


      20:30
    • 19:00

      Träning D2/D3


      20:30
    • 20:00

      Träning D3


      22:00
  • 16Fre
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
  • 17Lör
    • 10:45

      Storvreta IBK P09 (hemma) P-09


      12:45
    • 11:30

      IFK Dannemora/Ö (borta) P-08


      12:30
    • 12:00

      P 09 Kiosk (D3) Ledare


      14:30
    • 12:30

      IBK Östhammar P05/06 (borta) P-05/06


      14:30
    • 16:40

      Hagunda IF (borta) F-06/07


      18:40
  • 18Sön
    • 12:50

      Storvreta IBK P-07 (borta) P-07


      14:50
    • 15:10

      Hagunda IF P04 (borta) P-04


      17:10
    • 18:30

      IBF Roslagsalliansen (borta) H3/H4


      20:30
  • 19Mån
    v.43
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
      S:t ilian hallen (Enköping)
      Anteckning: Ta med innebandyklubba, glasögon, inneskor samt vattenflaska.
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:00
    • 18:50

      Träning P-05/06


      20:50
    • 19:30

      Träning H3/H4


      22:00
  • 20Tis
    • 00:00

      IBK Uppsala Teknologer U (borta) H3/H4


      02:00
    • 00:00

      IBK Uppsala Teknologer U (borta) H3/H4


      02:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning D3


      20:15
    • 20:20

      Träning P-05/06


      22:00
  • 21Ons
    • 18:15

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
  • 22Tor
    • 18:50

      Träning P-05/06


      20:30
    • 20:00

      Träning D3


      22:00
  • 23Fre
    • 00:00

      Loke IBK U (hemma) H3/H4


      02:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 19:30

      F 10/11 Kiosk (H4) Ledare


      22:00
  • 24Lör
    • 00:00

      Storvreta IBK/Storvreta Ungdom IBK P05 (hemma) P-04


      02:00
    • 00:00

      Bälinge IF F06/07 (borta) F-06/07


      02:00
    • 00:00

      IK Sirius FBC P09 Svart (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      FBC Uppsala (hemma) P-08


      02:00
    • 10:00

      Match P-10


      11:30
  • 25Sön
    • 00:00

      Skutskärs IBK (borta) H3/H4


      02:00
    • 00:00

      Skutskärs IBK (borta) H3/H4


      02:00
  • 26Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:00
    • 18:50

      Träning P-05/06


      20:50
  • 27Tis
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning D3


      20:15
    • 20:20

      Träning P-05/06


      22:00
  • 28Ons
    • 18:15

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
  • 29Tor
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 18:50

      Träning P-05/06


      20:30
    • 19:00

      Träning D2/D3


      20:30
    • 20:00

      Träning D3


      22:00
  • 30Fre
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 31Lör