Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings IBK

Följ

Enköpings IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.2
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:15
    • 18:45

      Träning P-04


      20:15
    • 20:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 20:00

      Väddö IF (borta) H3/H4


      22:00
  • 11Lör
    • 09:30

      Hagunda IF/Stenhagens KK (hemma) P-05/06


      11:30
    • 11:00

      IK Sirius IBK (hemma) F-04/05


      13:00
    • 14:20

      Storvreta IBK U (borta) D2/D3


      16:20
    • 14:30

      Gottsunda IBF (borta) H3/H4


      16:30
    • 15:00

      Tobo/Örbyhus FF/Tierp IBK (borta) P-07


      17:00
    • 16:40

      Vaksala SK P08 svart 2 (borta) P-08


      17:40
    • 17:15

      Örsundsbro IF (borta) F-06/07


      19:15
  • 12Sön
    • 15:30

      Vaksala SK 3 P08 svart (borta) P-08


      16:30
    • 16:40

      IK Sirius FBC P09 Ekudden (borta) P-09


      18:40
  • 13Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning H3/H4


      22:00
    • 20:30

      SK Vide (borta) D2/D3


      22:30
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
      St Ilian
      Anteckning: Medtag klubba, vattenflaska och glasögon
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:15
    • 18:45

      Träning P-04


      20:15
    • 20:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 18:30

      SK Vide (hemma) F-06/07


      20:30
    • 20:00

      Alunda IBF U (hemma) H3/H4


      22:00
  • 18Lör
    • 08:30

      Bålsta FBC (borta) P-10


      10:30
    • 09:15

      Hagunda IF blå (hemma) P-11


      11:15
    • 09:30

      Örsundsbro IF gul (hemma) P-10


      11:30
    • 09:40

      Lokomotiv Grillby IBK (borta) P-11


      11:40
    • 10:30

      Lokomotiv Grillby IBK ny (borta) P-11


      12:30
    • 10:55

      Hagunda IF vit (hemma) P-11


      12:55
    • 12:00

      Kiosk Hemmamatch P-08


      13:15
    • 12:15

      Sekretariat hemmamatch P-08


      13:15
    • 12:15

      SK Vide 1 (hemma) P-08


      13:15
    • 13:30

      Bålsta FBC P09 (hemma) P-09


      15:30
    • 14:30

      Kiosk Hemmamatch P-08


      15:45
    • 14:30

      Bålsta FBC (borta) P-05/06


      16:30
    • 14:45

      Sekretariat hemmamatch P-08


      15:45
    • 14:45

      Stenhagens KK svart (hemma) P-08


      15:45
    • 16:00

      Wåhla IBK (hemma) H3/H4


      18:00
  • 19Sön
    • Heldag

      Lagaktivitet D2/D3

    • 10:45

      FBC Uppsala Ungdom vit (hemma) P-07


      12:45
    • 10:50

      FBC Uppsala Ungdom F04 (borta) F-04/05


      12:50
    • 12:00

      Hagunda IF (04) (hemma) P-04


      14:00
    • 13:15

      FBC Uppsala Ungdom (hemma) D2/D3


      15:15
    • 14:20

      Vaksala SK F06 Svart (borta) F-06/07


      16:20
  • 20Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:15
    • 18:45

      Träning P-04


      20:15
    • 20:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 19:45

      Bälinge IF (hemma) H3/H4


      21:45
  • 25Lör
    • 12:30

      Björklinge BK (borta) F-04/05


      14:30
    • 13:10

      IK Sirius IBK (borta) F-06/07


      15:10
    • 14:30

      Tobo/Örbyhus FF (borta) H3/H4


      16:30
    • 15:00

      TÖFF/Tierp IBK (hemma) P-05/06


      17:00
    • 16:30

      Midas IBK (hemma) D2/D3


      18:30
  • 26Sön
    • 08:15

      Funbo IF (borta) F-10/11


      10:15
    • 08:40

      Storvreta IBK röd (hemma) F-10/11


      10:40
    • 09:15

      Kiosk P-10


      12:00
    • 09:30

      Sekriteriat P-10


      11:30
    • 09:30

      Storvreta IBK svart (borta) F-10/11


      11:30
    • 09:55

      Funbo IF svart (borta) F-10/11


      11:55
    • 10:00

      Storvreta IBK P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Örsundsbro IF gul (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Frötuna IBF (borta) D2/D3


      13:00
    • 13:15

      IBK Östhammar (hemma) F-04/05


      15:15
    • 15:30

      FBC Uppsala Ungdom vit (borta) P-08


      16:30
  • 27Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning H3/H4


      22:00
    • 20:00

      Skutskärs IBK (borta) H3/H4


      22:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:15
    • 18:45

      Träning P-04


      20:15
    • 20:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:45

      Kiosk Hemmamatch P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05/06


      20:00
    • 18:30

      Sekretariat hemmamatch P-08


      19:30
    • 18:30

      Hagunda IF 2 (hemma) P-08


      19:30
    • 20:00

      Hagunda IBF (hemma) H3/H4


      22:00