Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings IBK

Följ

Enköpings IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:15
    • 18:45

      Träning P-04


      20:15
    • 20:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 3Tor
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Träning D3


      19:15
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:15
    • 20:00

      Träning D2/D3


      22:00
  • 4Fre
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 19:15

      FBC Uppsala Ungdom F04 (hemma) F-04/05


      21:15
  • 5Lör
    • 09:40

      Hagunda IF (04) (borta) P-04


      11:40
    • 13:00

      Tierp IBK P06 (borta) P-05/06


      15:00
    • 13:00

      Bälinge IF (borta) H3/H4


      15:00
    • 13:10

      Bälinge IF gul (borta) F-06/07


      15:10
    • 16:00

      Wåhla IBK (borta) H3/H4


      18:00
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Förälldrarmöte P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:15
    • 18:45

      Träning P-04


      20:15
    • 20:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:15
    • 18:00

      Träning D3


      19:15
      St Ilian hallen Enköping
    • 19:00

      Föräldra och spelarmöte F-04/05


      20:00
    • 20:00

      Träning D2/D3


      22:00
  • 11Fre
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08


      18:45
    • 18:30

      Kiosk Hemmamatch+Kiosk D3 P-08


      22:00
    • 19:00

      Sekretariat hemmamatch P-08


      21:00
    • 19:00

      Vaksala SK 3 P08 svart (hemma) P-08


      21:00
    • 20:15

      SK Vide (hemma) D2/D3


      22:15
  • 12Lör
    • 11:30

      Arlanda IBK blå (hemma) P-09


      13:30
    • 13:30

      Vaksala SK P08 svart 2 (hemma) P-08


      15:30
    • 13:30

      Sekretariat hemmamatch P-08


      15:30
    • 13:30

      Kiosk Hemmamatch P-08


      14:45
    • 14:45

      FBC Uppsala Ungdom (hemma) P-04


      16:45
    • 16:30

      Frötuna IBF (hemma) D2/D3


      18:30
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:15
    • 18:45

      Träning P-04


      20:15
    • 20:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:15
    • 18:00

      Träning D3


      19:15
    • 20:00

      Träning D2/D3


      22:00
  • 18Fre
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:15

      Träning P-05/06


      20:00
  • 19Lör
    • 10:40

      SK Vide 1 (borta) P-08


      12:40
    • 11:15

      IBK Östhammar (borta) F-04/05


      13:15
    • 12:00

      Bålsta FBC (borta) P-04


      14:00
    • 12:30

      Bålsta FBC (borta) P-10


      14:30
    • 13:30

      FBC Uppsala Ungdom (hemma) P-10


      15:30
    • 13:30

      Örsundsbro IF P09 (borta) P-09


      15:30
    • 14:10

      Björklinge BK (borta) P-05/06


      16:10
    • 14:10

      SK Vide (borta) F-06/07


      16:10
    • 16:30

      Björklinge BK U (hemma) D2/D3


      18:30
    • 17:00

      Kiosk P-10


      19:30
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:15
    • 18:45

      Träning P-04


      20:15
    • 20:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 24Tor
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:15
    • 18:00

      Träning D3


      19:15
    • 20:00

      Träning D2/D3


      22:00
  • 25Fre
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:15

      Träning P-05/06


      20:00
    • 20:15

      SK Vide 2 (hemma) P-04


      22:15
  • 26Lör
    • 09:30

      SK Vide vit (hemma) P-11


      11:30
    • 09:55

      Arlanda IBK blå (borta) P-11


      11:55
    • 11:00

      Loke IBK (borta) H3/H4


      13:00
    • 11:10

      SK Vide svart (hemma) P-11


      13:10
    • 11:35

      Arlanda IBK svart (hemma) P-11


      13:35
    • 11:45

      Kiosk Hemmamatch P-08


      13:45
    • 12:30

      Sekretariat hemmamatch P-08


      13:45
    • 12:30

      Alunda IBF/Rasbo IK U (borta) D2/D3


      14:30
    • 12:30

      Tierp IBK/TÖFF (borta) F-04/05


      14:30
    • 12:30

      FBC Uppsala Ungdom vit (hemma) P-08


      14:30
    • 13:45

      IK Sirius IBK (hemma) F-06/07


      15:45
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:15
    • 18:45

      Träning P-04


      20:15
    • 20:00

      Träning H3/H4


      22:00
  • 31Tor
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:15
    • 18:00

      Träning D3


      19:15
    • 20:00

      Träning D2/D3


      22:00