Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings SK UK

Följ

Enköpings SK UK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juli 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.27
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam J


      18:30
    • 19:00

      Heby AIF/Morgongåva SK (hemma) P-06


      21:00
  • 2Tor
    • 17:00

      Åsunda IF P10 (hemma) P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam J


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Lag aktivitet Dam J


      17:00
  • 5Sön
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 12:00

      Sommaravslutning - Fotbollsgolf P-06


      15:00
  • 6Mån
    v.28
    • 17:00

      Sommaravslutning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 7Tis
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
  • 9Tor
    • 18:00

      Träning Dam J


      19:15
    • 18:30

      Ledarträff P-06


      20:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      ÖB Städningen Dam J


      11:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.29
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
      Korsängen E-plan
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam J


      19:15
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 18Lör
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning ESK Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Träning ESK Dam


      19:30
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam J


      19:15
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:45

      Träning ESK Dam


      20:15
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 25Lör
    • 10:00

      ÖB Städningen Dam J


      11:00
    • 12:00

      Films SK (hemma) ESK Dam


      14:00
  • 26Sön
    • 13:00

      Träningsmatch Skiljebo U16 P-05


      15:00
  • 27Mån
    v.31
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam J


      18:00
    • 18:00

      Träning ESK Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Träning ESK Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 29Ons
    • 09:30

      Träning Dam J


      11:00
    • 14:00

      Träning Dam J


      15:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam J


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:45

      Träning ESK Dam


      20:15
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30