Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings SK UK

Följ

Enköpings SK UK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 18:00

      Klädprovning U19


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03


      19:30
  • 2Fre
    • 16:00

      Träning F-03


      17:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 08:00

      Träning F-04


      09:00
    • 09:00

      Träning P-07


      10:00
    • 12:30

      Årsta FF (hemma) U19


      14:00
    • 15:30

      Träning F-09


      16:30
    • 17:00

      IFK Västerås FK F02 (borta) F-02


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
  • 5Mån
    v.10
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Klädprovning F-06


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      19:30
    • 19:00

      Träning A+U-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Klädprovning Intersoprt F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning F-02


      20:00
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte/uppstartsmöte 7 mars P-09


      20:30
    • 19:15

      Atletverkstan A+U-lag Damer


      20:45
    • 19:30

      Träning F-04


      20:30
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      19:30
    • 19:00

      Föräldramöte P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning A+U-lag Damer


      20:30
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 08:30

      Träning P-06


      10:00
    • 10:00

      Träning F-04


      11:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:00
    • 15:30

      Träning F-09


      16:30
    • 16:15

      IK Oden U19 (hemma) U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning F-02


      20:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:15

      Atletverkstan A+U-lag Damer


      20:45
    • 19:30

      Träning F-04


      20:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning F-03


      17:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Träning P-03

    • 08:30

      Kick Off U19


      22:30
    • 10:00

      Träning F-06


      11:00
    • 10:30

      Träning F-05


      12:00
    • 14:00

      P18 IK (hemma) A+U-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Skiljebo SK F04 (borta) F-04


      17:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning F-04


      10:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 14:30

      Träning P-06


      16:00
    • 15:30

      Träning F-09


      16:30
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 18:00

      Skiljebo SK (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning F-02


      20:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
      Korsängen - A-plan (Konstgräs)
      Samlingstid: 16:55
      Anteckning: Träning tillsammans med ESK P06.
      Det finns tyvärr ingen omklädningsrum, kom ombytt o klara.
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Årsmöte ESK Ungdomsklubb Enköpings SK UK


      20:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:15

      Atletverkstan A+U-lag Damer


      20:45
    • 19:30

      Träning F-04


      20:30
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03


      19:30
    • 18:45

      Träning U19


      20:45
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A+U-lag Damer


      20:30
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning F-03


      17:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
  • 24Lör
    • 10:00

      Frankecupen P-07


      16:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 10:00

      Träning F-06


      11:00
    • 10:00

      Kick-Off Cup 2018 F-05


      17:00
    • 10:30

      Träning P-03


      12:00
    • 11:00

      Träning F-03


      12:00
    • 11:00

      Träning F-02


      12:30
    • 14:00

      Boo FF (hemma) A+U-lag Damer


      15:00
    • 16:00

      Boo FF F05 (hemma) F-04


      18:00
  • 25Sön
    • 09:30

      Vaksala F03 (borta) F-03


      11:00
    • 10:00

      Kick-Off Cup 2018 F-05


      17:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:00
    • 14:00

      Storvreta IK (borta) P-05


      16:00
    • 14:30

      Träning P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 19:15

      Håbo FF (borta) U19


      21:00
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Föräldrarmöte P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning F-02


      20:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:15

      Atletverkstan A+U-lag Damer


      20:45
    • 19:30

      Träning F-04


      20:30
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03


      19:30
    • 18:45

      Träning U19


      20:45
    • 19:00

      Träning A+U-lag Damer


      20:30
  • 30Fre
    • Heldag

      Långfredag U19

    • 14:00

      Träning P-05


      15:00
  • 31Lör
    • Heldag

      Påskafton U19