Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings SK UK

Följ

Enköpings SK UK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 18:30

      Håbo FF (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Fanna BK P03 (hemma) U15


      21:00
  • 2Lör
    • 09:00

      ESK P09 (hemma) P-09


      16:00
    • 10:00

      Danmarks IF (hemma) F-05


      11:30
    • 10:00

      ÖB Städningen F-05


      10:30
    • 10:00

      Heby AIF 1 (borta) F-07


      12:00
    • 10:30

      Sunnersta AIF F15 (borta) F-03


      12:30
    • 12:00

      Rosersbergs IK F06/07 RÖD (hemma) F-06


      14:00
    • 12:00

      Håbo FF Vit (borta) F-08


      14:00
    • 13:00

      IK Huge (hemma) U15


      15:00
    • 14:00

      IK Nordia 1 (borta) P-06


      15:30
    • 16:00

      Knivsta IK Svart (borta) F-02


      18:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Unik FK F04 (hemma) F-04


      12:00
    • 10:00

      Fanna BK (hemma) P-07


      11:30
    • 11:00

      Heby AIF 1 (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      Rosersbergs IK P06 BLÅ (borta) P-06


      13:00
    • 11:30

      Sigtuna IF Fotboll (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Håbo FF P08 18Rö (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      IFK Mariehamn (hemma) P-05


      14:00
    • 13:30

      Gamla Upsala SK F06 svart (hemma) F-06


      15:30
    • 14:00

      Skuttunge SK (hemma) A+U-lag Damer


      16:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:00

      Håbo FF (borta) F-05


      17:30
    • 16:45

      Träning Fotbollsskola


      18:00
    • 17:00

      Märsta Syrianska FC (hemma) U19


      19:00
    • 17:00

      Fanna BK P02 (borta) U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotbollsskola


      19:00
  • 4Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-03


      18:30
    • 18:30

      Träning A+U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-02


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Gamla Uppsala SK (borta) F-05


      20:30
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Håbo FF P05 (borta) P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 6Ons
    • 09:30

      Hagby IK (borta) P-07


      11:00
    • 09:30

      Träning U19


      11:00
    • 10:00

      Södra Trögds IK (borta) P-07


      11:30
    • 11:00

      Unik FK U15 (borta) U15


      13:00
    • 14:00

      Selånger FK (borta) A+U-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Sigtuna IF FK F06 (borta) F-06


      16:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning F-02


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning A+U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-02


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:30

      IF VP Uppsala (borta) F-05


      21:00
  • 8Fre
    • 16:00

      Unt-Cupen P-05


      00:00
    • 19:00

      Sunnersta AIF F06 Svart (hemma) F-06


      21:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Unt-Cupen P-05

    • 08:00

      Motståndare BK (hemma) P-08


      19:00
    • 09:40

      Månkarbo/Ullfors ungdom (borta) F-07


      11:00
    • 10:00

      Rosersbergs IK F08/09 Blå (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Åsunda IF (borta) P-10


      14:00
    • 11:20

      Strömsbro IF (hemma) F-07


      12:40
    • 12:00

      SK Iron F06 lag2 (borta) F-06


      14:00
    • 13:00

      Bälinge IF (borta) F-07


      14:15
    • 14:00

      Hagby IK (hemma) F-05


      15:30
    • 14:00

      Bollstanäs SK (borta) A+U-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      SK Wigör 2 (borta) U19


      17:00
    • 15:45

      IK Sirius FK (borta) U15


      17:45
    • 16:00

      UNIK P16-17 (hemma) U19


      18:00
  • 10Sön
    • Heldag

      Unt-Cupen P-05

    • 08:00

      ESK P09 (hemma) P-09


      16:00
    • 08:50

      Högbo Allmänna IK (borta) F-07


      10:00
    • 11:30

      Åsunda IF (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      SK Wigör F06/07 (hemma) F-06


      14:00
    • 12:10

      Storvreta IK (hemma) F-07


      13:30
    • 13:00

      Sigtuna IF FK P06 (hemma) P-06


      14:30
    • 13:30

      Rosersbergs IK P06 RÖD (hemma) P-06


      15:00
    • 15:00

      Fjärdhundra SK F03-04 (borta) F-04


      17:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:30

      Forssa BK (borta) U15


      18:30
    • 16:45

      Träning Fotbollsskola


      18:00
    • 18:00

      Träning Fotbollsskola


      19:00
    • 18:00

      Motståndare BK (borta) P-08


      19:00
  • 11Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-03


      18:30
    • 18:30

      Träning A+U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Bälinge IF 2 (borta) A+U-lag Damer


      21:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Knarrbacken FC Lejon (hemma) P-08


      21:00
    • 19:00

      IK Sirius FK P08S:2 (hemma) P-08


      21:00
  • 13Ons
    • 09:00

      ESK SUMMER CAMP P-05


      16:00
    • 09:00

      Summer Camp Dag 1 F-09


      00:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-02


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning A+U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:45

      Sigtuna IF Vit (borta) F-05


      20:15
    • 19:00

      Alsike IF P05 Svart (hemma) P-05


      21:00
    • 19:15

      IK Sirius FK (borta) P-04


      21:15
  • 14Tor
    • Heldag

      Summer Camp Dag 1 F-09

    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning A+U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Åsunda IF P08 (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Vaksala SK (hemma) U19


      21:00
    • 19:30

      IF VP Uppsala (borta) F-02


      21:30
  • 15Fre
    • 00:00

      Summer Camp Dag 1 F-09


      16:00
  • 16Lör
    • 08:15

      Poolspel Håbro F-09


      13:00
    • 10:00

      SK Wigör F08/09 2 (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Örsundsbro IF (borta) P-07


      11:30
    • 10:00

      Riala Goif (hemma) F-05


      11:30
    • 10:00

      ÖB Städningen F-05


      10:30
    • 10:30

      Upsala IF F06/07 (borta) F-06


      12:30
    • 11:30

      SK Wigör P06 (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Upsala IF (borta) F-03


      14:00
    • 14:00

      ESK P09 (hemma) P-09


      18:00
    • 15:00

      Rimbo IF (hemma) A+U-lag Damer


      17:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Fanna BK (borta) P-10


      15:00
    • 10:00

      Åsunda IF P06 (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF F07 (borta) F-07


      12:00
    • 11:00

      Fanna BK F04 (hemma) F-04


      13:00
    • 11:00

      Håbo FF U16/17 (borta) U19


      13:00
    • 12:00

      Avesta AIK (hemma) U15


      14:00
    • 12:00

      Örsundsbro IF (borta) F-05


      13:30
    • 12:00

      Sunnersta AIF Svart (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Märsta IK U13 (hemma) P-05


      15:00
    • 13:00

      Upsala IF 2 (borta) F-06


      15:00
    • 14:00

      Märsta IK (hemma) A+U-lag Damer


      16:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:45

      Träning Fotbollsskola


      18:00
    • 17:00

      Örsundsbro IF 2 (hemma) U19


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotbollsskola


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 18Mån
    v.25
    • 09:00

      ESK SUMMER CAMP P-05


      16:00
    • 09:00

      Summer Camp Dag 2 F-09


      00:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-02


      20:00
    • 18:30

      Träning A+U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 19Tis
    • Heldag

      Summer Camp Dag 2 F-09

    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Knarrbacken FC (borta) P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Järlåsa Vittinge FF (hemma) U19


      21:00
  • 20Ons
    • 00:00

      Summer Camp Dag 2 F-09


      16:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Håbo FF Svart (hemma) F-02


      21:00
    • 19:30

      Gamla Upsala SK (borta) A+U-lag Damer


      21:30
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Bollpojkar P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 10:00

      Åsunda IF P05 (hemma) P-05


      12:00
    • 14:00

      IK Nordia/Örsundsbro P03/04 (hemma) U15


      16:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:00

      Vaksala SK (hemma) F-05


      17:30
    • 18:00

      Örsundsbro IF F04 (borta) F-04


      20:00
  • 25Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning F-02


      20:00
    • 18:30

      Träning A+U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Bele Barkarby FF (hemma) P-08


      20:00
  • 27Ons
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-02


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:30

      Gustafs GoIF (hemma) A+U-lag Damer


      21:30
    • 20:10

      Glumslövs FF F4 (hemma) F-04


      21:10
  • 28Tor
    • Heldag

      Sommarcup - Piteå Summer Games F-02

    • 10:00

      Aroscupen F-03


      00:00
    • 10:30

      BK Häcken F04 (borta) F-04


      11:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning A+U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:20

      Skara FC F04 (borta) F-04


      20:20
  • 29Fre
    • Heldag

      Sommarcup - Piteå Summer Games F-02

    • Heldag

      Aroscupen F-03

    • Heldag

      Ledigt 29/6 till 22/7 U19

    • 08:50

      Tullinge fotboll F04 (hemma) F-04


      09:50
    • 13:00

      Lira BK (hemma) F-02


      14:00
    • 23:00

      Sävar IK (hemma) F-02


      00:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Sommarcup - Piteå Summer Games F-02

    • Heldag

      Aroscupen F-03

    • 10:00

      ÖB Städningen F-05


      10:30
    • 14:00

      Varden FK (hemma) F-02


      15:00