Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings SK UK

Följ

Enköpings SK UK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Enköpings SK UK
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 5Lör
    • 09:00

      Parkcupen 2019 P-10


      17:00
    • 10:00

      ÖB Städningen F-05


      11:00
    • 10:30

      Nordia/Örsundsbro IF (hemma) P-06


      12:30
    • 12:00

      IK Sirius FK P05 (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      IK Sirius FK (hemma) P-07


      13:30
    • 14:00

      Vaksala SK (hemma) F-04


      16:00
    • 14:00

      Vaksala (hemma) F-05


      15:30
  • 6Sön
    • Heldag

      Parkcupen F-08

    • Heldag

      Ekeby-Cupen P-11

    • 11:00

      Danmarks IF U17 Röd (borta) U17


      13:00
    • 15:00

      Jomala IK (borta) P-05


      17:00
    • 16:00

      Vaksala SK Svart (hemma) P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning ESK Puls


      19:00
  • 7Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Föräldramatch F-09


      18:30
    • 18:00

      Fanna BK (borta) P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Avslutning med bowling F-09


      19:00
    • 18:30

      Föräldramatch P-09


      20:00
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
  • 12Lör
    • 08:30

      Ledarutbildning - Tränarutb C (dag 2) Ledare ESK UK


      18:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
  • 13Sön
    • 09:15

      Matchdag mot AIK P-11


      14:00
    • 13:00

      Bollkallar A-laget P-06


      15:00
    • 16:15

      Avslutning ESK Puls


      18:30
  • 14Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:30
  • 19Lör
    • 09:00

      Motståndare (hemma) P-08


      22:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 10:00

      ÖB Städningen F-05


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch UIF P-05


      13:00
    • 16:00

      Säsongsavslutning Div 1+Div 4 Dam


      22:00
    • 18:00

      Avslutning F-08


      20:00
  • 20Sön
    • 08:00

      Guldcupen P-09


      18:00
    • 10:00

      Motståndare (hemma) P-08


      18:00
    • 12:00

      Säsongsavslutning F-06


      19:00
  • 21Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 19:30

      Träning P-06


      20:30
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
  • 26Lör
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
  • 27Sön
    • 13:30

      FOC Farsta (hemma) P-07


      17:00
  • 28Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 17:30

      Föräldramatch P-11


      18:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning ESK 2


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00