Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Skövde HK U11 - 2014
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IFK Skövde HK U11 - 2014.
U11 - 2014
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Inom kort finns det aktiviteter utlagda för de pass (kiosk och planvärdar) som vårt lag måste fylla under Mini-Skadevi och Skadevi Cup. Varje aktivitet är begränsad till hur många som behövs på varje pass, så när passet är fullt så välj ett annat pass i stället, ni behöver inte tacka nej till de tider ni inte kan. Finns det pass kvar som inte är fyllda kommer vi att lotta ut de passen mellan er som inte valt något pass. Så gå in och välj pass direkt. Mini-Skadevi är först så viktigt att fylla dessa passen först!
Mini-Skadevi: Det behövs 10 personer 7 planvärdar samt 3 i kiosk, uppdelningen mellan görs på plats. Dagen är uppdelat i två pass, 8:45 – 13:00 samt 12 :50 – 17:00
Skadevi Cup: Det kommer behövas totalt 27 personer för bemanning i kiosk på Arena Skövde, 2-3 per pass. (se aktiviteterna för tider). Det är ett antal pass på fredagen som vi förstår är svårt för många. Ni som kan lösa att ta pass på fredagen gör det så vi kan få de passen täckta direkt. Det är självklart ok att andra familjemedlemmar hjälper till, som till exempel mor och farföräldrar.
Vi hoppas att detta ska fungera bra och att alla hjälps åt att fylla passen så snabbt som möjligt. Dessa evenemang är mycket viktiga för klubben.
//Ledarna
Jag har anmält att stå för Oliwers räkning den 5 november kl 16,20. Hans pappa kan oxå ta den tiden
RapporteraRapportera
Ok, det ska vara 3 st i kiosken den tiden, så jag har ändrat så att 1 till kan anmäla sig till den aktiviteten.
RapporteraRapportera
Ok tack så mycket
RapporteraRapportera