Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2006-Svart


      18:30
    • 17:00

      Träning F2007


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:45

      Träning grupp Orange P2008


      19:30
    • 18:15

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      IFK Viksjö F-08 (hemma) F2008


      20:15
    • 20:00

      Älvsjö AIK FF Röd (hemma) U16:2


      22:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 15:45

      Träning F2012


      17:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 16:45

      Träning P2008


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träningsmatch mot P11 P2012


      18:00
    • 17:00

      Träning F2011


      18:15
    • 17:00

      Bele Barkarby FF P12 (hemma) P2011-Svart


      18:00
    • 18:00

      Ursvik IK Svart (hemma) P2008


      20:00
    • 18:30

      Spånga IS FK 1 (borta) P2006-Svart


      20:30
    • 18:30

      Vällingby AIK 1 (borta) P2006


      20:30
  • 5Lör
    • 09:00

      Täby FK 12 (borta) P2010- Lila


      10:15
    • 09:00

      IFK Viksjö 4 (hemma) P2010- Lila


      10:15
    • 09:15

      IF Brommapojkarna 21 (borta) P2009-3


      11:15
    • 10:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) F2007


      12:00
    • 10:00

      Sundbybergs IK Grön (borta) F2011


      11:00
    • 10:00

      Sundbybergs IK Gul (borta) P2011-Svart


      12:00
    • 10:15

      IFK Österåker FK 1 (borta) F2008


      12:15
    • 10:15

      FK Bromma 1 (hemma) F2008


      12:15
    • 11:00

      Ursvik IK Svart2 (borta) P2012


      12:00
    • 11:30

      Kungsängens IF 1 (borta) P2008


      13:00
    • 12:00

      Sundbybergs IK Blå (hemma) P2007-RödVit


      14:00
    • 12:45

      IF Brommapojkarna 8 (borta) P2009-2


      14:00
    • 12:45

      IF Brommapojkarna 4 (hemma) P2008


      14:45
    • 12:45

      IF Brommapojkarna 8 (borta) P2009-1


      14:00
    • 13:00

      Sundbybergs IK Gul (borta) P2012


      14:00
    • 13:00

      Segeltorps IF (borta) Dam


      15:00
    • 14:00

      Viggbyholms IK FF (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 2 (borta) P2012


      15:00
    • 14:00

      Match P2013


      15:30
    • 14:00

      Täby FK 32 (borta) F06/07


      16:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) P2007-Orange


      16:00
    • 15:15

      IFK Lidingö FK 10 blå (hemma) P2008


      16:30
    • 16:30

      Ängby IF Grön 1 (borta) F2009


      18:30
    • 16:30

      Spånga IS FK 9 (hemma) P2010- Lila


      17:45
  • 6Sön
    • 08:00

      Hammarby IF FF 6 grön (borta) P2007-Orange


      10:00
    • 09:00

      Sundbybergs IK Svart (hemma) P2012


      10:00
    • 09:20

      Träningsmatch P2008


      11:00
    • 10:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) P2007-RödVit


      12:00
    • 10:00

      Kallhälls FF 1 (hemma) F2011


      11:00
    • 10:00

      IFK Viksjö 3 (hemma) F2011


      11:00
    • 10:00

      Boo FF P11:10 (borta) P2011-Svart


      12:00
    • 10:30

      Sollentuna FK 1 (borta) U16


      12:30
    • 11:00

      Sickla IF 1 (hemma) F2008


      13:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 10 (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 11:15

      Sollentuna FK 21 (borta) P2010- Lila


      12:30
    • 12:00

      AIK FF 2 (hemma) P2012


      13:00
    • 12:45

      Spånga IS FK 1 (borta) F2010


      14:45
    • 13:00

      Ursvik IK Svart (hemma) F2012


      14:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 12 (hemma) P2012


      14:00
    • 13:30

      IFK Viksjö 3 (hemma) P2006


      15:30
    • 13:45

      AIK FF 5 (borta) P2009-3


      15:45
    • 14:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK (borta) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:15

      IF Brommapojkarna 20 (hemma) P2008


      15:45
    • 14:30

      Viggbyholms IK FF 1 (hemma) Dam


      16:30
    • 15:30

      Segeltorps IF 1 (hemma) U15


      17:30
    • 15:30

      Athletic FC Järfälla 2 (hemma) P2009-2


      16:45
    • 16:45

      IF Brommapojkarna 22 (hemma) P2009-1


      18:30
    • 17:15

      Spånga IS FK 2 (hemma) U16:2


      19:15
    • 18:00

      FK Bromma vit (hemma) P2010- Lila


      19:15
    • 19:15

      Ängby IF Röd 2 (hemma) P2010-Vit


      21:15
    • 20:00

      Sollentuna FK X (borta) Veteran


      21:30
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 3 (borta) P2011-Svart


      11:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 24 (hemma) P2010- Lila


      10:15
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P2009-2


      10:15
    • 10:00

      AIK FF 3 (borta) F2011


      11:00
    • 10:00

      Sundbybergs IK Vit (borta) F2011


      11:00
    • 10:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) P2007-Orange


      12:00
    • 10:15

      Bollstanäs SK svart (hemma) F2008


      12:15
    • 11:15

      AIK FF 6 (borta) P2010- Lila


      12:30
    • 11:30

      Täby FK FA (borta) P2008


      13:30
    • 11:30

      Spånga IS FK 5 (hemma) P2008


      13:00
    • 11:45

      IFK Lidingö FK 16 vit (borta) P2007-RödVit


      13:45
    • 12:00

      IFK Viksjö 1 (borta) U15


      14:00
    • 12:00

      Hässelby SK FF 2 (hemma) F06/07


      14:00
    • 12:30

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P2010-Vit


      14:30
    • 12:45

      Bro IK (hemma) P2008


      14:15
    • 13:00

      IFK Haninge (hemma) Dam


      15:00
    • 14:00

      Ekerö IK (borta) Herr


      16:00
    • 14:00

      Norrtulls SK Vit 1C (borta) P2012


      15:00
    • 14:00

      Sollentuna FK 6 (hemma) F2009


      16:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 31 (borta) P2010- Lila


      15:15
    • 15:00

      Vasalunds IF Järva 1 (borta) P2010- Lila


      16:15
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) F2012


      16:00
    • 15:15

      Sollentuna FK 22 (hemma) P2009-3


      17:15
    • 16:00

      Ängby IF 1 (borta) P2007-Orange


      18:00
    • 16:00

      Spånga IS FK 10 (borta) P2012


      17:00
    • 16:00

      FC Järfälla 1 (hemma) P2006-Svart


      18:00
    • 16:00

      Stuvsta IF 3 (borta) P2006


      18:00
    • 16:30

      Ängby IF Röd 1 (borta) P2008


      17:45
    • 18:00

      Umeå FC Akademi (hemma) Herrjuniorer


      20:00
  • 13Sön
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 14 vit (borta) P2009-1


      10:15
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 4 (hemma) F2011


      11:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) P2007-Orange


      12:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 1 (borta) P2008


      12:00
    • 10:15

      IFK Viksjö 3 (borta) P2008


      11:30
    • 10:15

      IFK Viksjö 1 (borta) F2008


      12:15
    • 11:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 11:45

      Kungsängens IF 1 (hemma) P2006


      13:45
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 25 (hemma) P2012


      13:00
    • 13:00

      Som United Fotbollsförening 1 (hemma) P2012


      14:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 3 (borta) F2007


      15:00
    • 13:00

      Spånga IS FK 7 (hemma) P2012


      14:00
    • 14:00

      IFK Viksjö Gul-1 (borta) P2012


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Vasalund IF F2012


      15:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) U16:2


      16:00
    • 14:15

      Nacka FC (borta) F2008


      16:15
    • 14:15

      Sollentuna FK 5 (hemma) P2009-3


      16:15
    • 15:00

      Vasalunds IF Frös 1 (borta) P2011-Svart


      17:00
    • 15:30

      Karlbergs BK 2 (borta) P2006


      17:30
    • 15:30

      Hässelby SK FF Rödsvart (hemma) P2009-2


      16:45
    • 15:30

      Hässelby SK FF Rödsvart (hemma) P2009-1


      16:45
    • 16:00

      Bollstanäs SK Herr J (borta) Herrjuniorer


      18:00
    • 16:45

      Spånga IS FK 5 (hemma) F2010


      18:45
    • 17:00

      Kallhälls FF 1 (borta) P2007-RödVit


      19:00
    • 17:00

      Reflexförsäljning P2007-Orange


      19:00
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 25 (hemma) P2010- Lila


      19:15
    • 18:30

      AIK FF P11 Vit (borta) P2011-Svart


      19:30
    • 19:15

      Nockebyhovs IF 1 (hemma) P2010-Vit


      21:15
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Vasalunds IF 1 (borta) P2007-Orange


      11:00
    • 09:00

      BP P11-4 (borta) P2011-Svart


      10:00
    • 09:00

      Sundbybergs IK Röd (hemma) P2010- Lila


      10:15
    • 09:15

      IF Brommapojkarna 9 (borta) F2010


      11:15
    • 09:30

      Sollentuna FK 3 (hemma) F2007


      11:30
    • 10:00

      Ursvik IK Svart (borta) F2011


      11:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) F2008


      12:00
    • 10:00

      Ekerö IK 3:Gul (borta) P2011-Svart


      12:00
    • 10:15

      Sundbybergs IK Blå (borta) P2009-3


      12:15
    • 11:00

      Bälinge IF (borta) Dam


      13:00
    • 11:00

      Bollstanäs SK blå (hemma) P2007-RödVit


      13:00
    • 11:30

      Hässelby SK FF 3 (hemma) F2008


      13:30
    • 12:45

      IFK Sollentuna 3 (hemma) P2008


      14:45
    • 12:45

      Ängby IF Vit 2 (borta) P2010- Lila


      14:00
    • 12:45

      Djurö-Vindö IF 1 (hemma) P2006


      14:45
    • 13:45

      IFK Lidingö FK (borta) Herrjuniorer


      15:45
    • 14:00

      Hässelby SK FF Vit (borta) P2012


      15:00
    • 14:00

      IFK Stocksund 1 (hemma) P2008


      16:00
    • 14:00

      Bollstanäs SK (hemma) Herr


      16:00
    • 15:15

      Bollstanäs SK 2 gul (borta) P2008


      17:15
    • 15:15

      Spånga IS FK 3 (hemma) P2008


      17:15
    • 16:00

      Spånga IS FK 11 (borta) P2012


      17:00
    • 16:30

      Bromstens IK 1 (hemma) P2010- Lila


      17:45
  • 20Sön
    • 08:10

      Träningsmatch P2008


      10:00
    • 09:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) P2012


      10:00
    • 09:00

      Spånga IS FK 8 (borta) P2010- Lila


      10:15
    • 10:00

      Kungsängens IF 1 (hemma) F2011


      11:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 6 (hemma) F2011


      12:00
    • 10:00

      Sollentuna FK 5 (hemma) P2007-RödVit


      12:00
    • 10:45

      IFK Stocksund 1 (borta) P2006-Svart


      12:45
    • 11:00

      Bollstanäs SK grön (borta) F06/07


      13:00
    • 11:00

      Älvsjö AIK FF 1 (hemma) F2008


      13:00
    • 11:00

      Hässelby SK FF Röd (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 11:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) F2009


      13:00
    • 12:00

      Ursvik IK 2 (hemma) P2011-Svart


      14:00
    • 12:00

      Vasalunds Stockholm IF 1 (borta) P2007-Orange


      14:00
    • 12:00

      Bele Barkarby 2 - Hammarby 23 P2012


      13:00
    • 12:30

      Ekerö IK 2:Blå (borta) P2008


      14:30
    • 12:30

      Sollentuna FK 4 (borta) P2006


      14:30
    • 13:00

      IFK Viksjö Blå-1 (hemma) F2012


      14:00
    • 13:00

      Vasalunds IF Järva 1 (hemma) P2012


      14:00
    • 14:00

      IFK Viksjö Gul-2 (borta) P2012


      15:00
    • 14:00

      Älta IF 1 (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:15

      IFK Aspudden-Tellus P12 Röd3 (hemma) P2008


      15:30
    • 15:15

      Spånga IS FK 2 (borta) P2009-1


      16:30
    • 15:15

      Spånga IS FK 2 (borta) P2009-2


      16:30
    • 15:30

      Spånga IS FK 3 (hemma) P2009-1


      16:45
    • 16:45

      Sollentuna FK 26 (hemma) P2009-2


      18:00
    • 17:00

      Reflexförsäljning P2007-Orange


      19:00
    • 18:00

      Kungsängens IF 2 (hemma) P2006


      20:00
    • 18:00

      Vasalund Stadshagens IF 2 (hemma) P2010- Lila


      20:00
    • 19:00

      AIK FF P11 Orange (borta) P2011-Svart


      20:00
    • 19:00

      Kallhälls FF (borta) Veteran


      21:00
    • 19:15

      Spånga IS FK 13 (hemma) P2010-Vit


      21:15
    • 19:45

      Skogås-Trångsunds FF Svart (hemma) U15


      21:45
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2006-Svart


      18:30
    • 17:00

      Träning F2007


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:45

      Träning grupp Orange P2008


      19:30
    • 18:15

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Viggbyholms IK FF 1 (borta) Dam


      21:45
    • 20:00

      Match U16:2


      21:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) P2010- Lila


      10:15
    • 10:00

      Kungsängens IF 1 (borta) P2012


      11:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 6 (borta) F2011


      11:00
    • 10:00

      Maj FC (hemma) P2007-Orange


      12:00
    • 10:15

      Sundbybergs IK Grön (borta) P2009-2


      11:30
    • 10:15

      Sollentuna FK 3 (hemma) F2008


      12:15
    • 10:30

      IF Brommapojkarna 19 (borta) P2008


      12:30
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 27 (borta) P2012


      12:00
    • 11:00

      Bromstens IK (borta) F2011


      13:00
    • 11:30

      Kallhälls FF Vit (hemma) P2008


      13:30
    • 11:30

      Ängby IF Vit 3 (borta) P2010- Lila


      12:45
    • 12:00

      Bollstanäs SK röd (hemma) P2006-Svart


      14:00
    • 12:30

      Hammarby IF FF P11-16 (borta) P2011-Svart


      13:30
    • 12:45

      Sollentuna FK 8 (hemma) P2008


      14:45
    • 12:45

      Ekerö IK 2:Blå (borta) P2009-1


      14:00
    • 13:00

      Enebybergs IF (borta) Herr


      15:00
    • 14:00

      IK Frej Täby FF 1 (hemma) F06/07


      16:00
    • 14:00

      Vasalunds IF Frösunda (borta) P2012


      15:00
    • 14:00

      Lännersta FF P11 (borta) P2011-Svart


      15:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 3 (hemma) F2009


      16:00
    • 15:00

      Bro IK (borta) P2006


      17:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK (hemma) Dam


      17:00
    • 15:00

      Bollflickor till Damlagets match F2008


      18:00
    • 15:15

      Spånga IS FK 4 (hemma) P2009-3


      16:30
    • 15:15

      IFK Viksjö 6 (borta) P2010- Lila


      16:30
    • 15:20

      Träningsmatch P2008


      17:30
    • 16:00

      Sollentuna FK 2 (borta) P2007-Orange


      18:00
    • 16:00

      Spånga IS FK 5 (borta) F2012


      17:00
    • 16:15

      Sollentuna FK 1 (borta) P2008


      18:15
    • 16:45

      Hässelby SK FF Rödblå (borta) P2010- Lila


      18:00
  • 27Sön
    • 00:00

      Syrianska FC (hemma) F2012


      00:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 22 (borta) P2012


      10:00
    • 10:00

      Karlbergs BK 2 (hemma) F2011


      11:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF 1 (hemma) P2007-Orange


      12:00
    • 10:00

      Vasalunds IF Solna 2 (borta) P2008


      11:20
    • 10:30

      Sundbybergs IK Svart (hemma) P2010- Lila


      11:45
    • 11:00

      Karlbergs BK Vit 2 (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 11:00

      Ursvik IK 4 (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 11:00

      Bro IK Blå (borta) P2011-Svart


      13:00
    • 11:00

      Bromstens IK (borta) P2007-RödVit


      13:00
    • 11:00

      Täby FK 1 (borta) Dam


      13:00
    • 11:30

      FC Järfälla 1 (borta) U16:2


      13:30
    • 12:00

      Hammarby IF FF (borta) Herrjuniorer


      14:00
    • 12:30

      Match i kvalet U16


      16:30
    • 13:00

      Hässelby SK FF Vitvit (hemma) P2012


      14:00
    • 13:00

      Sundbybergs IK Lila (hemma) P2012


      14:00
    • 14:00

      Karlbergs BK 1 (borta) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Qaran IKF 1 (borta) P2006


      16:00
    • 14:15

      Kallhälls FF Blå (hemma) P2009-3


      15:30
    • 15:00

      Ängby IF 3 (borta) F2008


      17:00
    • 15:30

      Spånga IS FK 9 (hemma) P2009-1


      16:45
    • 15:30

      Spånga IS FK 9 (hemma) P2009-2


      16:45
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 18 (borta) P2007-RödVit


      18:00
    • 16:45

      Ekerö IK Blå (hemma) F2010


      18:45
    • 18:00

      Sollentuna FK (borta) U15


      20:00
    • 19:15

      Hässelby SK FF Svartvit (hemma) P2010-Vit


      21:15
    • 20:00

      Järfälla FF (hemma) Veteran


      22:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 15:50

      Träning P2007-Orange


      17:45
    • 17:00

      Träning P2013


      18:00
      Strömvallen - 7 manna
      Anteckning: Vi kör som vanligt på lilla planen , Covid regler gäller fortfarande dvs inga föräldrar vid planen.
      Glöm ej vattenflaska, benskydd och välknutna fotbollskor.
    • 17:00

      Knattecoach P2006-Svart


      18:00
    • 17:00

      Knatteskolan P2006


      18:00
    • 17:10

      Träning F2010


      18:30
    • 17:20

      Träning P2009-2


      18:30
    • 17:30

      Träning P2009-1


      18:30
    • 17:45

      Träning F2012


      19:00
    • 17:45

      Träning P2006


      19:30
    • 18:00

      Träning P2006-Svart


      19:30
    • 18:15

      Träning P2010-Vit


      19:45
    • 18:15

      Träning P2010- Lila


      19:45
    • 18:30

      Reymersholms IK (hemma) Herrjuniorer


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:30
    • 18:30

      Reymersholms IK (borta) Herr


      19:30
    • 19:00

      Träning F2008


      20:15
    • 19:45

      Träning U15:2


      21:15
    • 19:45

      Träning U15


      21:30
    • 20:00

      Träning U16


      22:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      22:00
  • 30Ons