Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Avesta AIK

Följ

Avesta AIK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Avesta AIK
Välj lag

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning P17


      22:00
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P17


      19:00
    • 19:00

      Hockeymatch A-lag Kiosken


      21:00
  • 3Lör
    • 10:00

      Smedjebackens FK 1 (hemma) F-10-11


      12:00
    • 10:00

      AAIK-Smedjebacken Fdiv5 Kiosken


      11:30
    • 10:00

      Sammandrag Skogsbo FP-14


      14:00
    • 10:00

      Sammandrag FP-15


      13:00
    • 10:00

      Sammandrag P-13


      12:30
    • 11:00

      Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      AAIK blå-Älvkarleby P15 Nafu Kiosken


      12:45
    • 14:00

      Västerås SK FK (hemma) Damer


      16:00
    • 14:00

      AAIK-Västerås dam Kiosken


      16:00
    • 15:00

      Malungs IF (borta) Herrar


      17:00
    • 15:00

      Hockeymatch J18 Kiosken


      17:00
    • 16:00

      AAIK-Kvarnsveden Fdiv3 Kiosken


      17:30
    • 16:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) F-08


      18:00
  • 4Sön
    • 15:00

      Hockeymatch Dalarna-Stockholm Kiosken


      17:00
    • 17:00

      Hille IF P05 (borta) P17


      19:00
    • 18:30

      Hockeymatch J18 Kiosken


      20:30
  • 5Mån
    v.36
    • 00:00

      Kioskvecka P17+ FP14 Kiosken


      00:00
    • 16:50

      Träning FP-14


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:30

      Gimo IF FK (borta) Damer


      21:30
    • 19:30

      AAIK-Gimo dam Kiosken


      21:00
  • 7Ons
    • 16:50

      Träning FP-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Öppen Träning P2008 DFF P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning F-08


      20:30
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning P17


      22:00
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning P17


      19:00
    • 19:00

      IF Tunabro A (hemma) Herrar


      21:00
    • 19:00

      AAIK-Tunabro herr Kiosken


      21:00
  • 10Lör
    • 11:00

      IF Tunabro (borta) F-08


      13:00
    • 14:00

      Bele Barkarby FF (borta) Damer


      16:00
  • 11Sön
    • 12:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) P17


      14:00
    • 12:00

      AAIK-Kvarnsveden P17 Nafu Kiosken


      14:00
    • 13:00

      AAIK-IK Brage Pdiv4 Kiosken


      14:30
    • 14:00

      Hockeymatch J18 Kiosken


      16:00
  • 12Mån
    v.37
    • 00:00

      Kioskvecka Stjärnlaget Kiosken


      00:00
    • 16:50

      Träning FP-14


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P17


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 14Ons
    • 16:30

      Match Skogsbo FP-14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Träning F-08


      20:30
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning P17


      22:00
  • 16Fre
    • 17:00

      Falu BS FK (borta) Herrar


      19:00
    • 17:00

      Träning P17


      19:00
  • 17Lör
    • 12:00

      Slätta SK Svart (borta) F-10-11


      14:00
    • 14:00

      Enköpings SK UK (hemma) Damer


      16:00
    • 14:00

      AAIK-Enköping dam Kiosken


      16:00
    • 16:00

      Slätta SK Gul (hemma) F-08


      18:00
    • 16:00

      Hockeymatch J18 Kiosken


      18:00
  • 18Sön
    • 14:00

      Hockeymatch J18 Kiosken


      16:00
    • 16:00

      Söderhamns FF/Stugsunds IK (borta) P17


      18:00
    • 16:00

      Islingby IK (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      Hockeymatch J20 Kiosken


      19:00
  • 19Mån
    v.38
    • 00:00

      Kioskvecka F10/11 (André) Kiosken


      00:00
    • 16:50

      Träning FP-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P17


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 21Ons
    • 16:50

      Träning FP-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10-11


      19:00
    • 17:30

      Match mot Krylbo P-13


      19:00
    • 18:45

      Träning F-08


      20:30
    • 18:45

      Hockeymatch U16 Kiosken


      20:45
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning P17


      22:00
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P17


      19:00
    • 19:00

      Bullermyrens IK A (hemma) Herrar


      21:00
    • 19:00

      AAIK-Bullermyren herr Kiosken


      21:00
  • 24Lör
    • 11:00

      IF Tunabro (hemma) P-08


      13:00
      Avestavallen konstgräs
      Serie: P15 NaFu Höst Grupp D
      Samlingstid: 10:00
      Resultat och referat
    • 11:00

      AAIK blå-Tunabro P15 Nafu Kiosken


      12:45
    • 12:00

      Bjursås IK (hemma) F-10-11


      14:00
    • 12:00

      AAIK-Bjursås Fdiv5 Kiosken


      13:30
    • 13:00

      Östansbo IS (borta) F-08


      15:00
    • 14:00

      Östervåla IF (hemma) Damer


      16:00
    • 14:00

      AAIK-Östervåla dam Kiosken


      16:00
    • 17:00

      AAIK vit-Högs SK P15 Nafu Kiosken


      19:00
  • 25Sön
    • 12:00

      IK Sätra (hemma) P17


      14:00
    • 12:00

      AAIK-IK Sätra P17 Nafu Kiosken


      13:45
    • 15:00

      Hockeymatch J20 Kiosken


      17:00
  • 26Mån
    v.39
    • 16:50

      Träning FP-14


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P17


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 28Ons
    • 16:50

      Träning FP-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:45

      Träning F-08


      20:30
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 20:00

      Träning P17


      22:00
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P17


      19:00