Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Avesta AIK

Följ

Avesta AIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
  • 2Sön
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 11:00

      Träning P-10


      12:30
    • 12:30

      Träning F-05/06


      14:00
  • 3Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10-12


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:15

      Träning P17


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning FP-13/14


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:15

      Träning P17


      20:15
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      TRÄNINGSMATCH mot Säter P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 11:00

      Träning P-10


      13:00
    • 17:00

      Krylbo IF (borta) F-10-12


      19:00
  • 9Sön
    • 12:00

      IK Brage Grön (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Slätta SK Blå (hemma) F-10-12


      14:00
  • 10Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10-12


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P17


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning FP-13/14


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:15

      Träning P17


      20:15
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 13:30

      Slätta SK Gul (borta) P-08


      15:30
  • 16Sön
    • 10:15

      MATCH P-09


      11:30
    • 12:00

      Korsnäs IF FK (borta) F-10-12


      14:00
  • 17Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10-12


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P17


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 14:30

      Träningsmatch, Ludvika F-05/06


      16:00
  • 23Sön
    • 11:00

      MATCH P-09


      12:30
    • 12:00

      Säters IF FK (hemma) F-10-12


      14:00
    • 17:00

      Samuelsdals IF (hemma) P-08


      19:00
  • 24Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10-12


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P17


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning FP-13/14


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:15

      Träning P17


      20:15
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:30
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 10:15

      MATCH P-10


      12:30
    • 11:00

      IFK Hedemora FK (borta) F-10-12


      13:00
    • 13:00

      Djurmo Sifferbo IF (borta) P-08


      15:00
  • 31Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10-12


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P17


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30