Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga FC

Följ

Åkersberga FC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Åkersberga FC
Välj lag

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 09:00

      Träning P15


      10:00
    • 11:30

      Träningsmatch P-08/09


      13:00
    • 13:00

      Jarlabergs IF (borta) P-13


      14:00
    • 14:00

      Jarlabergs IF (borta) P-13


      15:00
    • 16:00

      IFK Vaxholm P07 (borta) P-07


      18:00
    • 16:30

      IFK Stocksund (borta) P-12


      17:30
  • 2Sön
    • 11:00

      Åkersberga BK (hemma) P-11


      12:30
    • 12:30

      Vallentuna BK (borta) P-12


      13:30
    • 13:00

      Åkersberga BK (hemma) P-13


      14:00
    • 13:20

      Vallentuna BK (borta) P-12


      14:20
    • 14:00

      Olympiacos FC (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Träning Veteraner


      16:00
  • 3Mån
    v.18
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:20

      Träning P-12


      17:50
    • 16:20

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 20:15

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 09:00

      Träning P15


      10:00
    • 10:00

      Vallentuna BK 1 (hemma) P-12


      11:00
    • 10:45

      IK Frej Täby FF Gul (hemma) P-11


      12:45
    • 11:30

      IK Frej Täby Fotboll Svart (borta) P-12


      12:30
    • 12:00

      IFK Österåker FK 1 (hemma) P-13


      14:00
    • 13:00

      FC Djursholm 1 (hemma) P-07


      15:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Bollstanäs SK FPGul (borta) P-13


      12:00
    • 11:30

      Täby FK 21 (borta) P-07


      13:30
    • 12:00

      Runby IF Blå (borta) P-13


      14:00
    • 14:00

      Enebybergs IF 3 (borta) P-10


      16:00
    • 15:00

      Träning Veteraner


      16:00
    • 18:30

      Bollstanäs SK Vit (borta) P-08/09


      20:30
  • 10Mån
    v.19
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:20

      Träning P-12


      17:50
    • 16:20

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 20:15

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 13Tor
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
    • 14:00

      Enebybergs IF (borta) P-13


      15:00
    • 14:00

      Enebybergs IF (borta) P-13


      15:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:15
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 09:00

      Träning P15


      10:00
    • 10:00

      Match mot BP P-14


      11:00
    • 11:00

      Spånga IS FK (borta) P-13


      12:00
    • 11:30

      IFK Vaxholm 1 (hemma) P-08/09


      13:30
    • 13:00

      Hammarby IF FF (hemma) P-12


      14:00
    • 14:00

      Parsian Väsby IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:30

      Täby FK FA (borta) P-07


      17:30
  • 16Sön
    • 10:00

      Djurgårdens IF P13-6 (borta) P-13


      11:30
    • 10:30

      Danderyds SK FF Röd (hemma) P-07


      12:30
    • 11:00

      FC Söderort (borta) P-12


      12:00
    • 14:00

      Hammarby P11-13 (hemma) P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning Veteraner


      16:00
    • 16:00

      Föräldramöte P-12


      17:00
  • 17Mån
    v.20
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:20

      Träning P-12


      17:50
    • 16:20

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 20:15

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P-11


      20:00
  • 22Lör
    • 08:30

      IFK Vaxholm Vit2 (borta) P-12


      09:30
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 09:00

      Träning P15


      10:00
    • 10:00

      IK Frej Täby FF Röd (hemma) P-13


      12:00
    • 10:45

      IFK Österåker FK 4 (hemma) P-10


      12:45
    • 11:00

      FightClub IF P11 (hemma) P-11


      12:30
    • 12:00

      Enebybergs IF 1 (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      IFK Vaxholm BLÅ (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      Åkersberga BK svart (hemma) P-12


      13:00
    • 13:00

      Bro IK Vit (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Enebybergs IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:30

      Vallentuna BK 1 (borta) P-08/09


      15:30
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.21
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:20

      Träning P-12


      17:50
    • 16:20

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 20:15

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
  • 29Lör
    • 09:00

      Bollstanäs SK Rosa (borta) P-13


      11:00
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 09:00

      Viggbyholms IK FF Gul (borta) P-10


      11:00
    • 09:00

      Träning P15


      10:00
    • 10:45

      Hässelby SK FF Svart (hemma) P-11


      12:45
    • 11:00

      Runby IF Blå (hemma) P-12


      12:00
    • 11:30

      Täby FK 41 (hemma) P-08/09


      13:30
    • 12:00

      IK Frej Täby FF Blå (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      IFK Österåker FK 2 (hemma) P-12


      13:00
    • 14:00

      Turebergs IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Sollentuna FK Nord 1 (borta) P-07


      18:00
  • 30Sön
    • 10:30

      IF Brommapojkarna 11 (hemma) P-07


      12:30
    • 12:00

      Runby IF Gul (borta) P-13


      14:00
    • 15:00

      Träning Veteraner


      16:00
    • 15:30

      Match mot EKF P-14


      17:00
  • 31Mån
    v.22
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:20

      Träning P-12


      17:50
    • 16:20

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 20:15

      Träning A-lag Herrar


      22:00