Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK

Följ

Västerås SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Västerås SK FK
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • Heldag

      1 Majcupen P-08

    • 09:00

      Träning U16


      10:30
    • 09:00

      Kick-Off säsong 2018 P-07


      12:00
    • 09:00

      Träning U17


      10:30
    • 15:00

      Upptaktsmöte P-06


      15:30
    • 15:00

      Träning U14


      16:30
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:30

      Träning P16 Skälby


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 2Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P16 Skälby


      18:30
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:00
  • 3Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      M5 U15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 20:00

      Träning P16 City


      21:00
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:15

      Västerås IK P06:1 Svart (borta) P-06


      20:15
    • 18:15

      Träning U15


      19:30
  • 5Lör
    • 10:00

      Sörstafors-Kolbäck FK P05 (hemma) P-05


      12:00
    • 10:00

      Norrby SK P 07-08 (hemma) P-08


      11:30
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
    • 12:00

      Degerfors IF (borta) U19


      14:00
    • 12:00

      Märsta IK (hemma) U15


      14:00
    • 13:00

      Västerås BK 30 (borta) U16


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch VIK P-10


      16:00
    • 15:30

      Barkarö SK P07 Röd (borta) P-07


      17:30
    • 16:30

      Enskede IK (borta) U17


      18:30
    • 18:30

      Träning P16 Skälby


      20:00
  • 6Sön
    • 09:00

      NIK/HSK/SK91-P07 Röd (borta) P-07


      11:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P08 Gul (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Köping FF 06 Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF F09 Blå (borta) F-09


      12:30
    • 11:00

      Västerås BK 30 (borta) P16 City


      13:00
    • 11:30

      Gideonsbergs IF P09 (hemma) P-09


      12:30
    • 12:00

      IK Franke P08 (borta) P-08


      13:30
    • 13:00

      Arboga Södra IF P09 Gul (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Skiljebo SK P09 (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Västerås SK FK P03:2 (hemma) P-03:2


      15:00
    • 13:00

      Arboga Södra IF P04 Svart (hemma) U14


      15:00
    • 13:00

      Västerås SK FK P03:2 (hemma) P-04


      15:00
    • 13:30

      Köping FF 03 Svart (borta) P-03


      15:30
    • 15:00

      Västerås IK P04 Gul (hemma) P-04


      17:00
    • 15:30

      Gideonsbergs IF P07 Blå (borta) P-07


      17:30
    • 16:00

      Syrianska FC (borta) Fotbollslekis


      18:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
  • 7Mån
    v.19
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U15


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      TAF genomgång U19


      20:00
    • 18:45

      Genomgång med TAF U17


      20:00
    • 18:45

      Genomgång med TAF U15


      20:00
    • 18:45

      Genomgång med TAF U16


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 8Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      IF Nerike (hemma) P16 Skälby


      21:00
  • 9Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P16 Skälby


      18:30
    • 17:30

      Träning Plus+


      18:45
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 10Tor
    • Heldag

      Sharp Cup P-04

    • Heldag

      Intresseanmälan Sharp Cup P-04

    • 07:00

      RM Cup, Södertälje P-08


      19:00
    • 08:00

      VFF Svealandslägret U15


      00:00
    • 10:00

      Träning U17


      11:30
    • 10:30

      Träning P16 Skälby


      12:00
    • 12:30

      Det egna grundspelet 4-3-3 U14


      13:30
    • 15:10

      Gideonsbergs IF (hemma) P-03:2


      16:10
    • 16:00

      Sharp Cup U14


      00:00
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 11Fre
    • Heldag

      Sharp Cup P-04

    • Heldag

      Intresseanmälan Sharp Cup P-04

    • Heldag

      VFF Svealandslägret U15

    • Heldag

      Sharp Cup U14

    • 11:00

      Jäders IF (borta) P-03:2


      12:00
    • 13:40

      Bele Barkarby FF (hemma) P-03:2


      14:40
    • 15:30

      BAD P-04


      20:59
    • 16:30

      Kolsva IF:KIF (borta) P-03:2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
  • 12Lör
    • Heldag

      Sharp Cup P-04

    • Heldag

      Intresseanmälan Sharp Cup P-04

    • 00:00

      VFF Svealandslägret U15


      19:00
    • 00:00

      Sharp Cup U14


      19:00
    • 10:00

      Köping FF (hemma) P-03:2


      11:00
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
    • 11:00

      Munktorps BK 06 (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Assyriska IF i Norrköping (hemma) U19


      14:00
    • 13:00

      Arboga Södra IF P07 Gul (hemma) P-07


      15:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Köping FF 07 Svart (hemma) P-07


      11:00
    • 09:00

      Fagersta Södra IK P07 (hemma) P-07


      11:00
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK P08 Vit (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Ramnäs IF P07 (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      Arboga Södra IF P08 Svart (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Barkarö SK P06 Röd (hemma) P-06


      12:00
    • 11:30

      Västerås BK 30 F09 (hemma) F-09


      13:30
    • 13:30

      Västerås BK 30 P09 Vit (borta) P-09


      14:30
    • 14:00

      Ungdomsmatchen VSK-Karlslunds IF Västerås SK FK


      17:00
    • 14:00

      Funktionär VSK-Karlslund P-07


      17:00
    • 14:00

      Ungdomens Match i samband med hemmamatchen mot Karlslund P-10


      17:00
    • 14:00

      Jobb A-lagsmatch U19


      17:00
    • 14:00

      Maskotar P-11


      17:00
    • 14:15

      VSK-Karslund P-13


      17:15
    • 15:00

      Ungdomsmatchen VSK-Karlslunds IF F-12


      17:00
    • 15:00

      Ungdomsmatchen VSK-Karlslunds IF F-11


      17:00
    • 15:00

      Bollkallar VSK-Karlslund P16 City


      17:00
    • 15:00

      Skiljebo SK P04 Gul (borta) P-04


      17:00
    • 15:00

      Ungdomsmatchen P-08


      17:00
    • 15:00

      A-lagsmatch- Kioskansvar U16


      17:00
    • 15:00

      Karlslunds IF HFK (hemma) Fotbollslekis


      17:00
    • 16:00

      Skiljebo SK P09 (borta) P-09


      17:15
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 18:00

      Barkarö SK P04 (hemma) P-03:2


      20:00
    • 18:00

      Irsta IF P03 Irsta IF P03 (hemma) P-03


      20:00
  • 14Mån
    v.20
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Dingtuna GIF P04-05 (hemma) P-05


      20:15
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 15Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:30

      FC Europe Juniors 02-01 (hemma) P16 Skälby


      20:30
    • 19:00

      Västerås IK P04 Svart (borta) U14


      21:00
    • 19:00

      Sala FF P03 (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 16Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P16 Skälby


      18:30
    • 17:30

      Plus+ Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Plus+


      18:45
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 17Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Fys U15


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 17:45

      Föräldramöte F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16 Skälby


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P16 City


      20:00
    • 19:00

      Västerås IK P05:2 (borta) P-05


      21:00
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Tillberga IK Fotboll 04/05 (borta) P-05


      20:00
    • 18:15

      Träning P-03:2


      19:15
  • 19Lör
    • 08:15

      Poolspel (hemma) P-11


      15:00
    • 09:00

      Poolspel match F-10


      14:30
    • 10:00

      Västerås BK 30 P07 Vit (hemma) P-08


      11:30
    • 11:00

      Köping FF 03 Svart (hemma) U14


      13:00
    • 12:00

      IK Huge (hemma) U15


      14:00
    • 12:15

      POOLSPEL VSK SVART P-10


      16:45
    • 12:15

      POOLSPEL VSK ORANGE P-10


      17:15
    • 13:00

      Köping FF 07 Röd (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Grupputveckling P-03


      15:00
    • 15:00

      Skiljebo SK P04 Gul (hemma) P-03:2


      17:00
  • 20Sön
    • 09:15

      POOLSPEL VSK GRÖN P-10


      14:00
    • 09:45

      POOLSPEL VSK VIT P-10


      14:00
    • 10:00

      Dingtuna GIF P09 (borta) P-09


      11:15
    • 10:00

      Skiljebo SK P 05 (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Västanfors IF FK F09 F09 (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 P04 (hemma) P-04


      13:00
    • 11:30

      Västerås BK 30 P09 Vit (hemma) P-09


      12:30
    • 11:30

      Västerås IK P09:3 (hemma) P-09


      12:30
    • 13:00

      Västerås BK 30 P07 Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Barkarö SK P08 Svart (borta) P-08


      14:30
    • 13:00

      Nora BK (borta) P16 Skälby


      15:00
    • 13:00

      Sala FF P04 (hemma) P-04


      15:00
    • 13:00

      Örebro SK FK Svart (hemma) P16 City


      15:00
    • 14:00

      Skiljebo SK P04 Svart (borta) P-03


      16:00
    • 14:00

      IK Viljan Strängnäs (borta) U19


      16:00
    • 14:00

      Gideonsbergs IF P06 Blå (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      VSK-Assyriska FF P-03:2


      19:00
    • 15:15

      Maskotar F-09


      16:15
    • 15:30

      Västerås IK P07:3 Svart (borta) P-07


      17:30
    • 16:00

      A-lagsmatch- Kioskansvar U16


      18:00
    • 16:00

      Västerås SK - Assyriska FF Västerås SK FK


      18:00
    • 16:00

      Köping FF Svart (borta) P-08


      17:30
    • 16:00

      Assyriska FF (hemma) Fotbollslekis


      18:00
    • 16:00

      Bollkallar Västerås SK FK - Assyriska FF P16 Skälby


      18:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      FC Gute (borta) U17


      18:30
  • 21Mån
    v.21
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P16 Skälby


      18:30
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:45

      Träning U14


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 22Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Träning P16 Skälby


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:30

      IFK Kumla (hemma) U16


      21:30
  • 23Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      M5 U15


      18:30
    • 17:30

      Plus+ Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Plus+


      18:45
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      VSK Värdegrund Del 2. P16 Skälby


      21:00
  • 24Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P16 City


      20:00
    • 18:30

      Träning P16 Skälby


      20:00
    • 19:00

      IK Oden (borta) P16 City


      21:00
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:15

      Träning P-03:2


      19:15
  • 26Lör
    • 09:00

      Fotografering Västerås SK FK


      15:00
    • 09:00

      Syrianska IF Kerburan P08-10 (borta) P-09


      10:30
    • 09:30

      Fotografering P-04


      10:30
    • 10:30

      Träning F-10


      12:00
    • 10:30

      Fotografering F-11


      11:00
    • 10:30

      Fotografering F-12


      11:00
    • 10:30

      Fotografering P-11


      11:00
    • 10:30

      Extra träning, fika och fotografering P-06


      13:00
    • 10:40

      Lagfotografering P-10


      11:40
    • 11:00

      Eskilstuna City FK (borta) U16


      13:00
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
    • 11:30

      Fotografering F-09


      12:00
    • 11:30

      Fotografering P-09


      12:00
    • 11:50

      FOTOGRAFERING FÖR VSK P07 P-07


      12:30
    • 12:00

      Fotografering P-08


      12:30
    • 12:00

      Fotografering P-05


      13:00
    • 13:00

      Fagersta Södra IK 1 (borta) P-04


      15:00
    • 13:00

      Fotografering U14


      13:30
    • 13:15

      Fotografering P-03


      13:45
    • 14:00

      Fotografering P16 Skälby


      14:30
    • 15:00

      Västerås IK U15 (borta) U14


      17:00
    • 17:00

      Somaliska FF ELMAN (borta) P-07


      19:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Västerås BK 30 P08 Vit (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Barkarö SK P07 Blå (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK P06 1 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Västerås IK P04 (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Västerås IK P09:3 (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      Möte 2 Gothiagruppen P-07


      12:00
    • 11:30

      Tillberga IK Fotboll F08/09/10 (hemma) F-09


      13:30
    • 14:00

      IK Brage (hemma) U17


      16:00
    • 14:30

      Enköpings SK FK (borta) U15


      16:30
    • 14:30

      Arboga Södra IF P07 Svart (hemma) P-07


      16:30
    • 15:30

      MATCH: Romfartuna vs VSK P07 lag Svart P-07


      17:00
    • 16:00

      IFK Västerås FK P09 Vit (borta) P-09


      17:15
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 17:00

      BK Forward (hemma) U19


      19:00
    • 17:00

      Sandvikens IF (borta) Fotbollslekis


      19:00
    • 17:15

      Köping FF P-05 Svart (borta) P-05


      19:15
    • 17:15

      Sala FF P04 (borta) P-03:2


      19:15
    • 18:00

      Västerås IK P04 Svart (hemma) P-03


      20:00
  • 28Mån
    v.22
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning P16 Skälby


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
      Blåsbo
      Samlingsinformation: Ombyte vid Hakonplan
      Samlingstid: 16:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U14


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 29Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Träning P16 Skälby


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 30Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      M5 U15


      18:30
    • 17:30

      Plus+ Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Plus+


      18:45
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
    • 19:00

      Ledarträff 5manna F-10


      20:30
  • 31Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P16 City


      20:00
    • 18:30

      Träning P16 Skälby


      20:00
    • 19:30

      Karlslunds IF HFK (borta) U16


      21:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
    • 23:00

      Supporter t-shirt P-05


      00:00