Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vejby IF

Följ

Vejby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 17:10

      Träning P12


      19:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 19:30

      Spelarmöte U-16 U-16/19


      21:00
  • 3Ons
    • 16:00

      Träning P6


      17:00
    • 17:00

      Träning P6


      18:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14 (05/06)


      19:00
    • 18:00

      STU 15-åringar F14


      21:00
    • 18:00

      Träning U-16/19


      19:45
    • 18:00

      Träning P-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P-9


      19:00
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • Heldag

      Träningsläger Oldboys

    • 09:00

      Lunds BK (hemma) P12


      12:30
    • 09:30

      7-manna kick off P11


      13:59
    • 10:00

      Träning F6


      11:00
    • 12:30

      IK Wormo (borta) F10


      14:30
    • 13:00

      Match borta mot Wormo F-8/9


      14:00
    • 13:00

      Grevie GIK Vejby IF


      16:00
    • 16:00

      Träning P-9


      17:00
    • 16:00

      Eventuellt match P-9


      17:00
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 17:10

      Träning P12


      19:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
  • 10Ons
    • 16:00

      Träning P6


      17:00
    • 17:00

      Träning P6


      18:00
    • 17:30

      Träning P-8


      19:00
    • 17:30

      Målvaktsträning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-9


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14 (05/06)


      19:00
    • 18:00

      Träning U-16/19


      19:45
    • 18:30

      Målvaktträning P-14 (05/06)


      19:30
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 11:00

      Hillerstorps GOIF Vejby IF


      12:30
    • 15:30

      Hillerstorps GOIF Vejby IF


      17:00
    • 16:15

      Träning F14


      17:30
    • 17:00

      Träning P-14 (05/06)


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:45
    • 17:00

      Träning U-16/19


      18:45
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Båstads GIF vit (borta) P10 (-09)


      20:00
    • 19:00

      Jonstorps IF FK vit (borta) P12


      21:00
  • 13Lör
    • 09:00

      Hillerstorps GOIF Vejby IF


      10:30
    • 10:00

      Häljarps IF 1 (borta) P11


      12:00
    • 10:30

      Förslövs IF (hemma) P-9


      11:30
    • 11:30

      Intersport på Vejby IP Vejby IF


      14:00
    • 12:30

      Fortuna FF röd (borta) P-14 (05/06)


      14:30
    • 12:45

      Matchvärdar U-16/19


      17:00
    • 14:00

      FK Besa (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Brunnby FF röd (hemma) P10 (-09)


      12:00
    • 10:00

      Träning F6


      11:00
    • 11:30

      Ängelholms FF blå (hemma) P12


      13:30
    • 14:00

      Höganäs BK (hemma) U-16/19


      16:00
    • 16:00

      Träning P-9


      17:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 17:10

      Träning P12


      19:30
    • 17:30

      Träning F7


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
      Vejby Idrottsplats
      Samlingstid: 17:25
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:00

      Träning U-16/19


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
  • 17Ons
    • 11:00

      Träning P-14 (05/06)


      12:30
    • 17:30

      Träning P-8


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Hjärnarps GIF (borta) P-9


      19:30
    • 18:00

      Träning U-16/19


      19:45
    • 19:15

      Klippans FF vit (borta) P-15


      21:15
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 13:00

      Kullavägens BK (borta) P12


      15:00
  • 21Sön
    • 10:00

      Träning F6


      11:00
    • 11:00

      Vikens IK vit (borta) P10 (-09)


      13:00
  • 22Mån
    v.17
    • 10:00

      Hittarps IK röd (hemma) F-8/9


      12:00
    • 11:00

      Ekets GoIF (hemma) P12


      13:00
    • 12:30

      Åstorps FF (hemma) P-14 (05/06)


      14:30
    • 15:00

      Råå IF (borta) Oldboys


      17:00
    • 17:30

      Träning P10 (-09)


      19:00
    • 17:30

      Träning P7


      18:30
  • 23Tis
    • 17:10

      Träning P12


      19:30
    • 17:30

      Träning F7


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning U-16/19


      19:30
    • 18:15

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:15

      Träning F14


      17:30
    • 17:00

      Träning P-14 (05/06)


      18:30
    • 17:00

      Träning U-16/19


      18:45
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:45
    • 18:15

      Match med P12 P11


      19:30
    • 18:15

      Skäldervikens IF (hemma) P12


      20:15
    • 18:30

      Råå IF (borta) F10


      20:30
    • 19:00

      Strövelstorps GIF (hemma) P-15


      21:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Sammandrag P-8


      13:00
    • 10:00

      Ekets GOIF (hemma) P-9


      11:00
    • 10:00

      STU 14-åringar F14


      13:00
    • 10:30

      Lunds FF (hemma) U-16/19


      12:30
    • 11:00

      Skäldervikens IF vit (hemma) P10 (-09)


      13:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF (borta) F-8/9


      13:00
    • 12:00

      Hittarps IK röd (borta) P11


      14:00
    • 14:00

      Klippans FF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Matchvärdar A-laget P-14 (05/06)


      16:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Träning F6


      11:00
    • 10:30

      Båstads GIF vit (borta) P-14 (05/06)


      12:30
    • 11:30

      Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre Uni (borta) P10 (-09)


      13:30
    • 13:00

      Stattena IF (borta) P12


      15:00
    • 16:00

      Träning P-9


      17:00
    • 17:00

      Fortuna FF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis