Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vejby IF

Följ

Vejby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • Heldag

      Fotbollensdag Vejby IF

    • 08:30

      Ängelholms FF vit (hemma) P11


      10:30
    • 08:30

      Cup Fotbollens dag P-8


      12:00
    • 09:00

      Båstads GIF (hemma) P-13 (05/06)


      11:00
    • 09:00

      Fotbolls skott P-14


      13:00
    • 09:30

      Båstads GIF (borta) P10 (-09)


      11:30
    • 09:50

      Fotbollens Dag P-7


      13:20
    • 10:00

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      11:00
    • 10:00

      Hittarps IK vit (hemma) F-9


      11:00
    • 11:00

      Västra Karups IF (hemma) F13/14


      13:00
    • 11:00

      Perstorp Bälinge IK blå (hemma) P10 (-09)


      13:00
    • 12:00

      Eskilsminne IF 2 (hemma) P11(08)


      14:00
    • 13:30

      Strövelstorps GIF (hemma) F13/14


      15:30
    • 14:30

      Matchvärdar F13 F13/14


      17:00
    • 15:00

      Bredaryd Lanna IK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Ödåkra IF röd (hemma) P11(08)


      12:00
    • 17:00

      Hyllinge GIF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (hemma) P10 (-09)


      12:00
    • 10:45

      Klippans FF (borta) P11(08)


      12:45
    • 11:00

      Skäldervikens IF blå (borta) P10 (-09)


      13:00
    • 11:15

      Fortuna FF (borta) F-9


      12:15
    • 13:00

      Landskrona BoIS (borta) U-16/19


      15:00
    • 13:30

      Ängelholms FF (borta) P-14


      15:30
    • 15:00

      Råå IF (borta) Oldboys


      17:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P10 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P5


      18:30
    • 17:45

      Flyttad match Vejby-Grevie P10 (-09)


      19:00
    • 18:00

      Träning U-16/19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 18:00

      Träning P-8


      19:00
    • 19:00

      Råå IF ljusblå (hemma) P-14


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Sammandrag Skälderviken P-8


      11:00
      Skälderviken
      Samlingsinformation: på IP
      Samlingstid: 08:15
      Anteckning: Sammandrag i Skälderviken.
    • 10:00

      Träning F5


      11:00
    • 10:00

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      11:00
    • 10:00

      Kågeröds BoIF vit (hemma) P10 (-09)


      12:00
    • 11:00

      Råå IF vit (hemma) F-9


      12:00
    • 12:00

      Ekets GoIF (hemma) P11(08)


      14:00
    • 13:15

      Matchvärdar F12 F13/14


      16:00
    • 14:00

      Gnosjö IF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Hittarps IK svart (hemma) P11(08)


      12:00
    • 10:30

      Eskilsminne IF 2 (hemma) U-16/19


      12:30
    • 11:30

      Höganäs BK röd (hemma) P11


      13:30
    • 13:00

      Högaborgs BK randigt (hemma) P-13 (05/06)


      15:00
    • 16:30

      Hittarps IK svart (hemma) F13/14


      18:30
    • 17:00

      Fortuna FF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning F13/14


      19:00
    • 17:30

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning F6


      18:30
    • 17:30

      Träning P11(08)


      18:45
    • 18:00

      Träning F-7/8


      19:00
    • 18:15

      Träning F-9


      19:15
    • 18:30

      Hittarps IK 2 (borta) F13/14


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning U-16/19


      19:00
    • 17:30

      Träning P10 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P5


      18:30
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 18:00

      Träning P-8


      19:00
    • 19:00

      målvaktsträning P-14


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning U-16/19


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Allerums GIF (hemma) F13/14


      12:00
    • 10:00

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      11:00
    • 11:00

      Strövelstorps GoIF (borta) P11(08)


      13:00
    • 11:00

      Ängelholms FF blå (borta) P10 (-09)


      13:00
    • 11:00

      Furulunds IK (borta) U-16/19


      13:00
    • 15:00

      Skene IF (borta) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Hittarps IK röd (borta) P10 (-09)


      11:00
    • 09:30

      Cup Strövelstorp P-7


      13:00
    • 11:00

      Helsingborgs IF svart (borta) P11(08)


      13:00
    • 11:00

      Ängelholms FF (borta) F-9


      12:00
    • 12:00

      Höganäs BK (borta) F13/14


      14:00
    • 16:00

      Helsingborg Östra IF (borta) Oldboys


      18:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning U-16/19


      19:00
    • 17:30

      Träning P10 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P5


      18:30
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P11(08)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-8


      19:00
    • 18:30

      Seriematch mot Båstad F13/14


      20:30
    • 19:00

      Kullavägens BK (hemma) P-13 (05/06)


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning F13/14


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13 (05/06)


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:45
    • 18:00

      Jonstorps IF FK blå (borta) P11


      20:00
    • 19:00

      Klippans FF (hemma) U-16/19


      21:00
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 10:00

      Hjärnarps GIF grön (hemma) F-9


      11:00
    • 10:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (borta) P11(08)


      12:00
    • 11:00

      Bjuvstorps FF/Billesholms GIF (hemma) P-14


      13:00
    • 17:00

      HF Olympia (hemma) Oldboys


      19:00