Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vejby IF

Följ

Vejby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • Heldag

      Fotbollensdag Vejby IF

    • 08:30

      Ängelholms FF vit (hemma) P12


      10:30
    • 08:30

      Cup Fotbollens dag P-9


      12:00
    • 09:00

      Fotbolls skott P-15


      13:00
    • 09:00

      Båstads GIF (hemma) P-14 (05/06)


      11:00
    • 09:30

      Båstads GIF (borta) P10 (-09)


      11:30
    • 09:50

      Fotbollens Dag P-8


      13:20
    • 10:00

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      11:00
    • 10:00

      Hittarps IK vit (hemma) F10


      11:00
    • 11:00

      Perstorp Bälinge IK blå (hemma) P10 (-09)


      13:00
    • 11:00

      Västra Karups IF (hemma) F13/14


      13:00
    • 12:00

      Eskilsminne IF 2 (hemma) P11


      14:00
    • 13:30

      Strövelstorps GIF (hemma) F13/14


      15:30
    • 14:30

      Matchvärdar F13 F13/14


      17:00
    • 15:00

      Bredaryd Lanna IK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Ödåkra IF röd (hemma) P11


      12:00
    • 17:00

      Hyllinge GIF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning F13/14


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      18:30
    • 17:30

      Träning F7


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:15

      Träning F10


      19:15
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P10 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning U-16/19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P6


      18:30
    • 18:00

      Målvaktsträning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P-8


      19:00
    • 19:00

      målvaktsträning P-15


      20:00
    • 19:00

      Träning U-16/19


      19:45
    • 19:00

      Målvaktsträning P-14 (05/06)


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning U-16/19


      20:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning F13/14


      17:30
    • 16:30

      Träning P12


      17:45
    • 17:00

      Träning P-14 (05/06)


      18:45
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:45
    • 18:00

      Båstads GIF svart (borta) P11


      20:00
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (hemma) P10 (-09)


      12:00
    • 10:45

      Klippans FF (borta) P11


      12:45
    • 11:00

      Skäldervikens IF blå (borta) P10 (-09)


      13:00
    • 11:15

      Fortuna FF (borta) F10


      12:15
    • 13:00

      Landskrona BoIS (borta) U-16/19


      15:00
    • 13:30

      Ängelholms FF (borta) P-15


      15:30
    • 15:00

      Råå IF (borta) Oldboys


      17:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning F13/14


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      18:30
    • 17:30

      Träning F7


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:15

      Träning F10


      19:15
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P10 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-14 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P6


      18:30
    • 17:45

      Flyttad match Vejby-Grevie P10 (-09)


      19:00
    • 18:00

      Träning U-16/19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P-8


      19:00
    • 19:00

      Råå IF ljusblå (hemma) P-15


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Sammandrag Skälderviken P-9


      11:00
      Skälderviken
      Samlingsinformation: på IP
      Samlingstid: 08:15
      Anteckning: Sammandrag i Skälderviken.
    • 10:00

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      11:00
    • 10:00

      Träning F6


      11:00
    • 10:00

      Kågeröds BoIF vit (hemma) P10 (-09)


      12:00
    • 11:00

      Råå IF vit (hemma) F10


      12:00
    • 12:00

      Ekets GoIF (hemma) P11


      14:00
    • 13:15

      Matchvärdar F12 F13/14


      16:00
    • 14:00

      Gnosjö IF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Hittarps IK svart (hemma) P11


      12:00
    • 10:30

      Eskilsminne IF 2 (hemma) U-16/19


      12:30
    • 11:30

      Höganäs BK röd (hemma) P12


      13:30
    • 13:00

      Högaborgs BK randigt (hemma) P-14 (05/06)


      15:00
    • 16:30

      Hittarps IK svart (hemma) F13/14


      18:30
    • 17:00

      Fortuna FF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning F13/14


      19:00
    • 17:30

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      18:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning F7


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:15

      Träning F10


      19:15
    • 18:30

      Hittarps IK 2 (borta) F13/14


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P10 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning U-16/19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P6


      18:30
    • 18:00

      Träning P-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P-8


      19:00
    • 19:00

      målvaktsträning P-15


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning U-16/19


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Allerums GIF (hemma) F13/14


      12:00
    • 10:00

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      11:00
    • 11:00

      Strövelstorps GoIF (borta) P11


      13:00
    • 11:00

      Furulunds IK (borta) U-16/19


      13:00
    • 11:00

      Ängelholms FF blå (borta) P10 (-09)


      13:00
    • 15:00

      Skene IF (borta) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Hittarps IK röd (borta) P10 (-09)


      11:00
    • 09:30

      Cup Strövelstorp P-8


      13:00
    • 11:00

      Helsingborgs IF svart (borta) P11


      13:00
    • 11:00

      Ängelholms FF (borta) F10


      12:00
    • 12:00

      Höganäs BK (borta) F13/14


      14:00
    • 16:00

      Helsingborg Östra IF (borta) Oldboys


      18:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning F13/14


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      18:30
    • 17:30

      Träning F7


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:00

      Träning U-16/19


      19:45
    • 18:15

      Träning F10


      19:15
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P10 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning U-16/19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P6


      18:30
    • 18:00

      Målvaktsträning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P-8


      19:00
    • 18:30

      Seriematch mot Båstad F13/14


      20:30
    • 19:00

      Kullavägens BK (hemma) P-14 (05/06)


      21:00
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning F13/14


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Perstorp Bälinge IK (borta) P11


      20:00
    • 18:15

      Träning F10


      19:15
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning F13/14


      17:30
    • 17:00

      Träning P-14 (05/06)


      18:45
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:45
    • 18:00

      Jonstorps IF FK blå (borta) P12


      20:00
    • 19:00

      Klippans FF (hemma) U-16/19


      21:00
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 10:00

      Hjärnarps GIF grön (hemma) F10


      11:00
    • 10:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (borta) P11


      12:00
    • 11:00

      Bjuvstorps FF/Billesholms GIF (hemma) P-15


      13:00
    • 17:00

      HF Olympia (hemma) Oldboys


      19:00