Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vejby IF

Följ

Vejby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • Heldag

      Fotbollensdag Vejby IF

    • 08:30

      Cup Fotbollens dag P-8


      12:00
    • 08:30

      Ängelholms FF vit (hemma) P11


      10:30
    • 09:00

      Båstads GIF (hemma) P-13 (05/06)


      11:00
    • 09:00

      Fotbolls skott P-14


      13:00
    • 09:30

      Båstads GIF (borta) P-9 (-09)


      11:30
    • 09:50

      Fotbollens Dag P-7


      13:20
    • 10:00

      Hittarps IK vit (hemma) F-9


      11:00
    • 10:00

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      11:00
    • 11:00

      Perstorp Bälinge IK blå (hemma) P-9 (-09)


      13:00
    • 11:00

      Västra Karups IF (hemma) F13


      13:00
    • 12:00

      Eskilsminne IF 2 (hemma) P10


      14:00
    • 13:30

      Strövelstorps GIF (hemma) F13


      15:30
    • 14:30

      Matchvärdar F13 F13


      17:00
    • 15:00

      Bredaryd Lanna IK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Ödåkra IF röd (hemma) P10


      12:00
    • 17:00

      Hyllinge GIF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
    • 17:30

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      18:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning F6


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-7/8


      19:00
    • 18:15

      Träning F-9


      19:15
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-9 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P5


      18:30
    • 18:00

      Träning P-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P10


      19:00
    • 19:00

      målvaktsträning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-15


      19:45
    • 19:00

      Målvaktsträning P-13 (05/06)


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning P-15


      20:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 16:30

      Träning F13


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13 (05/06)


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:45
    • 18:00

      Båstads GIF svart (borta) P10


      20:00
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (hemma) P-9 (-09)


      12:00
    • 10:45

      Klippans FF (borta) P10


      12:45
    • 11:00

      Skäldervikens IF blå (borta) P-9 (-09)


      13:00
    • 11:15

      Fortuna FF (borta) F-9


      12:15
    • 13:00

      Landskrona BoIS (borta) P-15


      15:00
    • 13:30

      Ängelholms FF (borta) P-14


      15:30
    • 15:00

      Råå IF (borta) Oldboys


      17:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning F6


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-7/8


      19:00
    • 18:15

      Träning F-9


      19:15
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-9 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P5


      18:30
    • 17:45

      Flyttad match Vejby-Grevie P-9 (-09)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 19:00

      Råå IF ljusblå (hemma) P-14


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Sammandrag Skälderviken P-8


      11:00
    • 10:00

      Kågeröds BoIF vit (hemma) P-9 (-09)


      12:00
    • 10:00

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      11:00
    • 11:00

      Råå IF vit (hemma) F-9


      12:00
      Vejby Idrottsplats
      Serie: F9 kompis Höst
      Samlingstid: 10:10
      Resultat och referat
    • 12:00

      Ekets GoIF (hemma) P10


      14:00
    • 13:15

      Matchvärdar F12 F13


      16:00
    • 14:00

      Gnosjö IF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Hittarps IK svart (hemma) P10


      12:00
    • 10:30

      Eskilsminne IF 2 (hemma) P-15


      12:30
    • 11:30

      Höganäs BK röd (hemma) P11


      13:30
    • 13:00

      Högaborgs BK randigt (hemma) P-13 (05/06)


      15:00
    • 16:30

      Hittarps IK svart (hemma) F13


      18:30
    • 17:00

      Fortuna FF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning F6


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-7/8


      19:00
    • 18:15

      Träning F-9


      19:15
    • 18:30

      Hittarps IK 2 (borta) F13


      20:30
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-9 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P5


      18:30
    • 18:00

      Träning P-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 19:00

      målvaktsträning P-14


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning P-15


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning F13


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13 (05/06)


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:45
    • 18:30

      Fortuna FF svart (9m) (borta) P-14


      20:30
  • 22Lör
    • 10:00

      Allerums GIF (hemma) F13


      12:00
    • 10:00

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      11:00
    • 11:00

      Furulunds IK (borta) P-15


      13:00
    • 11:00

      Ängelholms FF blå (borta) P-9 (-09)


      13:00
    • 11:00

      Strövelstorps GoIF (borta) P10


      13:00
    • 15:00

      Skene IF (borta) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Hittarps IK röd (borta) P-9 (-09)


      11:00
    • 09:30

      Cup Strövelstorp P-7


      13:00
    • 11:00

      Ängelholms FF (borta) F-9


      12:00
    • 11:00

      Helsingborgs IF svart (borta) P10


      13:00
    • 12:00

      Höganäs BK (borta) F13


      14:00
    • 16:00

      Helsingborg Östra IF (borta) Oldboys


      18:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 17:30

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      18:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning F6


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-7/8


      19:00
    • 18:15

      Träning F-9


      19:15
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-9 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P5


      18:30
    • 18:00

      Träning P-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P10


      19:00
    • 19:00

      Kullavägens BK (hemma) P-13 (05/06)


      21:00
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:45
    • 18:00

      Perstorp Bälinge IK (borta) P10


      20:00
    • 18:15

      Träning F-9


      19:15
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning U-lag Herrar


      20:30
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning F13


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13 (05/06)


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:45
    • 18:00

      Jonstorps IF FK blå (borta) P11


      20:00
    • 18:30

      Ängelholms FF blå (hemma) F13


      20:30
  • 29Lör
    • 10:00

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      11:00
    • 10:00

      Jonstorps IF FK (hemma) P-9 (-09)


      12:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF 1 (hemma) P-9 (-09)


      13:00
    • 13:00

      Matchvärdar P-13 (05/06)


      16:00
    • 14:00

      Askims IK (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF (borta) F13


      16:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (borta) P10


      02:00
    • 10:00

      Hjärnarps GIF grön (hemma) F-9


      11:00
    • 11:00

      Bjuvstorps FF/Billesholms GIF (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Bjuvstorps FF (borta) Seniorlag Herrar


      13:00
    • 13:30

      Klippans FF (hemma) P-15


      15:30
    • 17:00

      HF Olympia (hemma) Oldboys


      19:00