Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerhaninge IF

Följ

Västerhaninge IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Skogås-Trångsunds FF Blå (borta) P-11


      19:30
  • 4Lör
    • 09:30

      Kafeterian P-07


      13:00
    • 11:00

      Träning Fotbollsskolan-F12-14


      12:00
    • 11:00

      Vendelsö IK Blå (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Sköndals IK FK 1 (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF 21/24mix (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF 21/24 mix (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Sköndals IK FK 1 (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Vendelsö IK Blå (hemma) Domare


      12:30
    • 11:30

      Hanvikens SK Röd (borta) F-06/07


      13:00
    • 12:00

      Vendelsö IK 1 (hemma) Domare


      13:30
    • 12:00

      Hanvikens SK Grön (hemma) Domare


      13:30
    • 12:00

      Hanvikens SK Grön (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Vendelsö IK 1 (hemma) P-11


      14:00
    • 12:15

      Tungelsta IF 2 (hemma) Domare


      13:45
    • 12:15

      Tungelsta IF 2 (hemma) P-08


      14:15
    • 12:30

      Kafeterian P-07


      16:30
    • 12:45

      Spårvägens FF 1 (borta) P-09


      14:45
    • 13:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 (borta) P-06


      15:00
    • 13:15

      Bollvärd P-07


      16:15
    • 14:00

      Essinge IK 1 (hemma) F-04/05


      16:00
    • 14:00

      IFK Eskilstuna (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Tungelsta IF 1 (borta) P-08


      18:00
    • 17:30

      FC Djursholm 2 (borta) P-02/03


      19:30
  • 5Sön
    • 08:30

      Tränarutbildning C - del 2 Kafé VIF1925


      18:00
    • 08:30

      Tränarutbildning C - del 2 Utbildning


      18:00
    • 09:00

      Hammarby IF FF 30 grön (borta) P-10


      10:00
    • 09:30

      Kafeterian P-07


      14:00
    • 11:00

      Tungelsta IF 1 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Boo FF 7 (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Tungelsta IF 1 (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Hanvikens SK Gul (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Hanvikens SK Gul (hemma) F-09


      12:20
    • 12:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK 2 (borta) P-04


      14:00
    • 12:15

      Örby IS Blå (hemma) P-09


      14:15
    • 12:15

      Örby IS Blå (hemma) Domare


      13:45
    • 13:00

      IFK Haninge 62 (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      Kafeterian P-07


      18:30
    • 16:00

      Bollvärdar A-laget Damer F-06/07


      18:00
    • 16:00

      BK Träsket (hemma) A-lag Damer


      18:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Ösmo GIF FK Svart (borta) P-10


      19:30
    • 19:30

      Rotebro IS FF (borta) A-lag Damer


      21:30
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 11:00

      Örby IS Blå (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Sorunda IF 1 (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Örby IS Blå (hemma) Domare


      12:30
    • 11:15

      IFK Haninge Blå (borta) P-09


      13:15
    • 11:30

      Sickla IF Svart (hemma) P-04


      13:30
    • 12:00

      Enskede IK Grön (borta) P-10


      13:00
    • 12:15

      Älta IF Svart (hemma) Domare


      13:45
    • 12:15

      Älta IF svart (hemma) P-09


      14:15
    • 13:00

      Sköndals IK FK 1 (borta) P-06


      15:00
    • 15:15

      Tullinge Triangel Pojkar FK (borta) F-09


      17:15
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • Heldag

      Kafeteria v. 20 P-06

    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning P-02/03


      22:00
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • Heldag

      Kafeteria v. 20 P-06

    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Älvsjö AIK FF Röd 2 (borta) P-04


      20:30
    • 20:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK 2 (borta) F-04/05


      21:45
  • 18Lör
    • Heldag

      Kafeteria v. 20 P-06

    • 08:30

      Hjälpledare Fotbollsskolan P15 P-04


      11:00
    • 08:30

      Träning Västerhaninge IF


      11:00

    • 11:00
    • 09:00

      Fotbollsskola Ansvar. F-04/05


      11:00
    • 09:00

      Träning Fotbollsskolan-F12-14


      10:00
    • 09:00

      Träning Fotbollsskolan-P14


      10:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan-P13


      11:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan-P12


      11:00
    • 11:00

      Älta IF vit (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Görn (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Skogås-Trångsunds FF Röd (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Älta IF Vit (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Grön (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Skogås-Trångsunds FF Röd (hemma) P-10


      12:00
    • 11:30

      Skogås-Trångsunds FF Blå (hemma) P-04


      13:30
    • 12:00

      Hammarby IF FF 19 grön (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Hammarby IF FF 19 Grön (hemma) Domare


      13:30
    • 12:00

      Vega FC Vit (hemma) Domare


      13:30
    • 12:00

      Vega FC Vit (hemma) P-11


      14:00
    • 12:15

      Grödinge SK Svart (hemma) P-08


      14:15
    • 12:15

      Grödinge SK Svart (hemma) Domare


      13:45
    • 13:30

      Bollvärd P-09


      16:00
    • 14:00

      Värmdö IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Tungelsta IF 2 (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Hanvikens SK Gul (borta) P-11


      16:00
    • 15:00

      Boo FF 3 (hemma) P-06


      17:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Kafeteria v. 20 P-06


      20:30
    • 09:15

      Enskede IK Ljusblå1 (borta) P-07


      10:30
    • 11:00

      Enskede IK Marin 1 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Saltsjöbadens IF 2 (hemma) F-09


      12:30
    • 11:00

      Enskede IK Marin 1 (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Saltsjöbadens IF 2 (hemma) Domare


      12:30
    • 11:30

      Sköndals IK FK 2 (borta) P-06


      13:30
    • 12:15

      Hammarby IF FF 11 Grön (hemma) Domare


      13:45
    • 12:15

      Hammarby IF FF 11 grön (hemma) P-09


      14:15
    • 12:45

      Hammarby IF FF 8 grön (borta) P-09


      14:45
    • 13:00

      Hammarby IF FF 13 grön (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch P-08


      15:00
    • 16:00

      IFK Haninge U2 (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Bollvärdar VIF Dam - Ursvik IF F-08


      18:00
    • 16:00

      Ursvik IK (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 18:00

      AC Jordbro (borta) F-04/05


      19:45
    • 20:00

      Segeltorps IF 1 (borta) F-06/07


      21:30
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:15

      Fotografering P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Fotografering F-10/11


      18:20
    • 18:20

      Fotografering P-11


      19:15
    • 19:00

      Lagfoto P-08


      19:40
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:10

      Fotografering av laget F-06/07


      20:15
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
    • 20:30

      Träning P-02/03


      22:00
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
  • 25Lör
    • 08:30

      Hjälpledare Fotbollsskolan P15 P-04


      11:00

    • 11:00
    • 09:00

      Fotbollsskola Ansvar. F-04/05


      11:00
    • 09:00

      Träning Fotbollsskolan-F12-14


      10:00
    • 09:00

      Träning Fotbollsskolan-P14


      10:00
    • 09:15

      Huddinge IF 8 (hemma) P-08


      11:15
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan-P13


      11:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan-P12


      11:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF grön (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF 18 vit (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF Grön (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Nynäshamns IF FK Vit (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Hammarby IF FF 18 Vit (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Tungelsta IF 1 (borta) P-10


      13:00
    • 11:30

      Sköndals IK FK 1 (borta) F-09


      13:30
    • 12:00

      Hanvikens SK Silver (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Hanvikens SK Silver (hemma) Domare


      13:30
    • 12:15

      Huddinge IF 8 (hemma) Domare


      13:45
    • 12:30

      Nynäshamns IF FK 2 (borta) P-08


      14:30
    • 13:00

      Älta IF 3 (hemma) Domare


      14:30
    • 13:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK Gul (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Tyresö FF Kru Röd (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Tyresö FF 4 (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Enhörna IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:45

      Huddinge IF 1 (hemma) F-06/07


      17:45
    • 16:00

      Kungliga Tekniska Högskolans IF (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:15

      Ösmo GIF FK 1 (hemma) F-04/05


      18:15
    • 17:45

      Boo FF 6 (borta) P-07


      19:45
  • 26Sön
    • 10:00

      Älta IF 3 (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Örby IS Röd (borta) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      FOC Farsta FF Vit (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      FoC Farsta FF Vit (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Vendelsö IK 2 (hemma) P-04


      13:30
    • 12:15

      Nynäshamns IF FK 1 (hemma) Domare


      13:45
    • 12:15

      Nynäshamns IF FK 1 (hemma) P-09


      14:15
    • 13:00

      Nynäshamns IF FK Vit (hemma) P-10


      15:00
    • 14:00

      Örby IS Röd (hemma) P-06


      16:00
    • 15:45

      Nockebyhovs IF 2 (hemma) P-02/03


      17:45
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Skogås-Trångsunds FF Svart (borta) P-10


      20:30