Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerhaninge IF

Följ

Västerhaninge IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:00

      VIF Cafeteria F-10/11


      20:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12/13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning P-02/03


      22:00
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:00

      Ösmo GIF FK Svart (borta) F-06/07


      19:30
  • 5Lör
    • 08:00

      Höstcupen F-10/11


      15:00
    • 10:00

      VIF Cafeteria F-10/11


      17:30
    • 10:00

      Styrelsekonferens Styrelsen


      17:00
    • 10:00

      Skogås-Trångsunds FF Blå (borta) P-04


      11:45
    • 15:30

      Boo FF 7 (hemma) P-06


      17:30
  • 6Sön
    • 10:00

      Rågsveds IF (hemma) F-06/07


      11:30
    • 10:30

      Boo FF 3 (borta) P-06


      12:30
    • 11:20

      Vaksala SK svart 1 (borta) F-08


      12:30
    • 13:30

      Skogås-Trångsunds FF Röd (hemma) F-04/05


      15:30
    • 13:30

      VIF Cafeeteria F-10/11


      17:30
    • 14:00

      Bälinge IF gul (hemma) F-08


      15:10
    • 15:20

      IFK Uppsala vit (hemma) F-08


      16:30
    • 16:40

      Alsike IF svart (hemma) F-08


      17:50
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning F-12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:30

      Träning P-02/03


      22:00
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:55

      Träningsmatch P-10


      19:30
    • 20:00

      Rönninge Salem Fotboll 1 (borta) F-04/05


      22:00
  • 12Lör
    • Heldag

      Märsta Games by macron 2019 F-10/11

    • 09:00

      Träningsmatch P-11


      11:00
    • 10:00

      Vendelsö IK 2 (hemma) F-06/07


      11:30
    • 11:30

      Stuvsta IF 2 (hemma) P-04


      13:30
    • 12:00

      Tränings match mot ösmo F-10/11


      13:00
    • 14:30

      Träningsmatch P-08


      16:00
  • 13Sön
    • Heldag

      Märsta Games by macron 2019 F-10/11

    • 08:40

      Oktoberbollen match 1 och 2 P-08


      11:30
    • 09:20

      Macron cup F-09


      16:30
    • 11:00

      Oktoberbollen match 3 och 4 P-08


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch P-10


      14:00
    • 14:00

      Stureby SK 2 (hemma) P-06


      16:00
    • 17:00

      Huddinge IF 1 (borta) P-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      19:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
    • 16:45

      Cafeteria P-07


      20:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12/13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 19:00

      Lagledarmöte oktober Västerhaninge IF


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Ösmo GIF FK 1 (borta) F-04/05


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 16Ons
    • 17:00

      Cafeteria P-07


      21:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04/05


      19:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Värmdö IF (hemma) A-lag Damer


      22:00
  • 17Tor
    • 16:45

      Cafeteria P-07


      20:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      20:00
    • 19:30

      Träning P-06


      20:30
    • 20:00

      Ny kallelse till matchen P-02/03


      22:00
  • 18Fre
    • 17:00

      Fredagsmys P-08


      20:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
  • 19Lör
    • Heldag

      Siggesta F-10/11

    • 10:15

      Cafeteria P-07


      13:30
    • 11:30

      Älvsjö AIK FF 1 (hemma) P-04


      13:30
    • 14:15

      Cafeteria P-07


      17:30
    • 15:30

      IFK Aspudden-Tellus Röd 4 (hemma) P-06


      17:30
  • 20Sön
    • Heldag

      Siggesta F-10/11

    • Heldag

      Cup i Järfälla P-10

    • 09:00

      Vega Cup Lag VH 1 P-11


      13:00
    • 09:00

      Vega cup, Lag VH 2 P-11


      12:30
    • 11:00

      Vega cup, Lag VH 3 P-11


      14:00
    • 11:00

      Huddinge IF 5 (borta) P-06


      13:00
    • 13:30

      Boo FF 3 (borta) P-04


      15:30
    • 14:15

      Cafeteria P-07


      17:30
    • 14:30

      Älta IF svart (borta) F-08


      15:30
    • 15:30

      Sollentuna FK Helenelund 2 (borta) F-08


      16:30
    • 16:30

      Enebybergs IF vit (hemma) F-08


      17:30
    • 18:15

      Älta IF vit (borta) F-08


      19:15
    • 19:00

      Damjuniorer F-04/05


      21:00
    • 19:15

      Enebybergs IF lila (borta) F-08


      20:15
  • 21Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
      Hanvedens konstgräs HV22
      Samlingsinformation: Vi samlas i omklädningsrum
      Samlingstid: 17:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04/05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning F-12/13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Styrelsemöte Styrelsen


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning P-02/03


      22:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Utlämning Ravelli paket F-04/05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:30

      Träning P-06


      20:30
    • 20:30

      Träning P-02/03


      22:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 25Fre
    • 18:00

      Nattvandring F-06/07


      22:00
    • 18:00

      VIF Julmarknad F-08


      19:00
  • 26Lör
    • 08:30

      Oktoberbollen 2019 - lördag F-06/07


      13:30
    • 09:30

      Enebybergs IF (borta) F-06/07


      10:30
    • 11:15

      Karlbergs BK (hemma) F-06/07


      12:15
    • 13:00

      Täby FK Skarpäng (hemma) F-06/07


      14:00
    • 14:00

      Träningsmatch P-10


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch 2 P-10


      16:00
  • 27Sön
    • 10:40

      Oktoberbollen 2019 - söndag F-06/07


      15:30
    • 11:40

      Fanna BK (hemma) F-06/07


      12:40
    • 13:25

      Bromstens IK (borta) F-06/07


      14:25
    • 15:00

      Täby FK Skarpäng (borta) F-06/07


      16:00
  • 28Mån
    v.44
    • 18:00

      Kolla Djurgårds-match P-09


      20:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04/05


      20:30
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-02/03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04/05


      19:30
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 31Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 19:00

      Träning P-02/03


      20:30