Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Örnen

Följ

SK Örnen

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
SK Örnen
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
    • 13:00

      Degerfors IBK U (hemma) U-lag Herr


      15:00
    • 13:30

      Hultsberg/Björkås IBF (borta) A-lag Herr


      15:30
  • 3Sön
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-07/08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 8Fre
    • 19:00

      IBF Lesjöfors (borta) U-lag Herr


      21:00
    • 19:30

      Skoghalls IBK Utveckling (hemma) A-lag Herr


      21:30
  • 9Lör
    • 10:30

      Karlskoga IBF (borta) P-07/08


      12:30
    • 15:00

      Hultsberg/Björkås IBF (hemma) F-05/06


      17:00
    • 16:00

      Hultsberg/Björkås IBF (borta) A-lag Damer


      18:00
  • 10Sön
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-07/08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 15Fre
    • 18:00

      Edebäck IBF (borta) P-09


      20:00
    • 18:15

      Eget lag (hemma) P-05


      19:30
    • 19:45

      IFK Väse (borta) A-lag Herr


      21:45
    • 20:00

      Deje IBF (hemma) U-lag Herr


      22:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 15:00

      Eget lag (hemma) P-05


      16:15
    • 16:00

      Karlstad IBF Bredd Väst 3 (borta) P-10


      18:00
    • 16:00

      Skoghalls IBK Utveckling 3 (borta) P-10


      18:00
    • 17:00

      BKI Sunnanå 2 (hemma) P-10


      19:00
    • 17:00

      BKI Sunnanå 1 (hemma) P-10


      19:00
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P-07/08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 11:00

      Filipstad IBK (hemma) P-07/08


      13:00
    • 13:00

      Åmotfors IF/Eda IF (borta) A-lag Damer


      15:00
  • 24Sön
    • 10:30

      Eget lag (hemma) P-05


      11:45
    • 10:30

      Match Vålberg B P-09


      11:30
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön