Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Lejon Skellefteå

Följ

SK Lejon Skellefteå

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
    • 21:00

      Träning J20 Elit


      22:15
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 08:15

      Träning skridsko-/hockeyskola


      09:30
    • 10:20

      Vilhelmina/Storuman (hemma) U16


      11:20
    • 13:00

      Lycksele (borta) U16


      14:00
    • 14:20

      Malå/Norsjö (hemma) U16


      15:20
    • 15:30

      Tegs SK Hockey (hemma) J18 19/20


      17:30
    • 16:15

      Brooklyn (borta) J20 Elit


      18:15
  • 6Sön
    • 16:00

      Örnsköldsvik HF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Garderobsjobb Nordanå J20 Elit


      21:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:45

      Träning J18 19/20


      20:45
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 11:00

      Kiruna IF (borta) J18 19/20


      13:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:45

      Träning U16


      20:00
    • 19:45

      Träning J18 19/20


      20:45
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 12:40

      Piteå HC Röd (hemma) U16


      14:00
    • 19:30

      Sunderbyn (borta) U16


      20:30
  • 19Lör
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
    • 19:00

      Garderobsjobb Nordanå J20 Elit


      21:00
  • 23Ons
    • 19:00

      Clemensnäs HC (hemma) J18 19/20


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 19:30

      Norsjö/Malå (hemma) U16


      21:30
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 00:00

      Lycksele SK (borta) U16


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå AIK (borta) U16


      02:00
    • 10:30

      Kiruna IF (borta) J20 Elit


      12:30
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor