Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mölndals IBF

Följ

Mölndals IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Mölndals IBF
Välj lag

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 08:00

      Jobb Gothia Cup P-04


      00:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:00
    • 12:00

      Träning P-04


      13:00
    • 12:00

      Teoripass P-05


      13:00
    • 12:00

      Träning P-06


      13:00
    • 13:00

      Träning P-05


      14:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 3Fre
    • Heldag

      Jobb Gothia Cup P-04

    • Heldag

      Gothia Cup 2020 3-5/1 P-05

    • 10:20

      Capricorn IC (hemma) P-05


      11:20
    • 11:00

      IBK Lund Sandby (borta) P-07


      12:00
    • 12:00

      Gothia Cup P-06


      00:00
    • 12:40

      Öjaby Sport IBK (borta) P-06


      13:40
    • 15:20

      Zlín Lions (hemma) P-07


      16:20
    • 17:00

      Åstorp/Kvidinge IBS (hemma) JAS & Herr Junior


      18:00
    • 17:00

      Tranemo IBK (hemma) P-06


      18:00
    • 18:00

      Gothia Cup P-07


      00:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:30
    • 21:20

      Panthers Praha 1 (hemma) JAS & Herr Junior


      22:20
    • 21:20

      Warberg IBF (borta) P-07


      22:20
  • 4Lör
    • Heldag

      Jobb Gothia Cup P-04

    • Heldag

      Gothia Cup 2020 3-5/1 P-05

    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • Heldag

      Gothia Cup P-07

    • 08:00

      Växjö IBK U 1 (borta) JAS & Herr Junior


      09:00
    • 11:40

      Olofströms IBK (borta) P-05


      12:55
    • 11:40

      Sarpsborg Sharks (borta) P-06


      12:40
    • 15:20

      Husqvarna IK (hemma) P-05


      16:20
    • 17:40

      Ajer IBK (borta) JAS & Herr Junior


      18:40
    • 19:00

      FBC Kalmarsund Ungdom (hemma) P-07


      20:00
    • 19:00

      Åstorp/Kvidinge IBS (hemma) P-06


      20:00
    • 20:40

      FBC Liberec Vit (borta) P-05


      21:55
  • 5Sön
    • 00:00

      Jobb Gothia Cup P-04


      13:00
    • Heldag

      Gothia Cup 2020 3-5/1 P-05

    • Heldag

      Gothia Cup P-06

    • 00:00

      Gothia Cup P-07


      19:00
    • 09:15

      Träning F06/07


      10:30
    • 11:00

      FBC Kalmarsund Ungdom (hemma) P-07


      12:00
    • 12:00

      Träning Innebandyskolan


      13:00
    • 12:00

      Lindome IBK (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:40

      1/8-Final Gothia Cup P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning F08-11


      15:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:40

      Karlskrona IK (hemma) P-06


      17:40
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 21:00

      1/4-Final Gothia Cup P-05


      22:30
  • 6Mån
    v.2
    • Heldag

      Gothia Cup 2020 3-5/1 P-05

    • 00:00

      Gothia Cup P-06


      19:00
    • 08:00

      Träning P-04


      19:00
    • 17:00

      Träning 2013


      18:15
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 21:00

      Träning Herr Div 5


      22:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:00

      Lindome IBK P10 Lila (hemma) P-10


      11:00
    • 09:00

      Lindome IBK P11 Grön (hemma) P-11


      11:00
    • 10:00

      Utbynäs SK F 09/10 (hemma) F08-11


      12:00
    • 10:00

      Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit (hemma) F06/07


      12:00
    • 12:20

      Varla IBK P 04 Lila (borta) P-04


      14:20
    • 13:10

      IBF Älvstranden P03 Svart (borta) P-05


      15:10
    • 14:00

      Dingle AIK D2 (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 17:15

      IBF Backadalen P03 (borta) P-05


      19:15
    • 17:45

      MiniTurnering 3 mot 3 P-06


      20:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Träning F06/07


      10:00
    • 09:00

      IK Zenith P07 Grön (borta) P-07


      11:00
    • 09:30

      Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit (borta) P-10


      11:30
    • 10:10

      Partille IBS P10 blå (borta) P-10


      12:10
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 10:30

      Träning P-04


      12:00
    • 11:00

      IBF Älvstranden P09 (borta) P-09


      13:00
    • 11:10

      IBK Göteborg P08 (borta) P-08


      13:10
    • 11:10

      IBK Bergum F05-06 (borta) F06/07


      13:10
    • 12:00

      Träning Innebandyskolan


      13:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Träning F08-11


      15:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Lindome IBK HJ Grön (borta) JAS & Herr Junior


      19:30
    • 17:45

      FBC Lerum P06 Röd (borta) P-06


      18:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 13Mån
    v.3
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 21:00

      Träning Herr Div 5


      22:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Lindome IBK P08 Lila (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Lindome IBK P09 Lila (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Guldhedens IK P10 (hemma) P-10


      13:00
    • 11:20

      Ale IBF F07 (hemma) F06/07


      13:20
    • 12:00

      Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit (hemma) P-10


      14:00
    • 12:30

      Utbynäs SK P03/04 (hemma) P-04


      14:30
    • 12:40

      Ale IBF P06 (borta) P-06


      13:40
    • 13:00

      Stenungsunds IBK F10/11 (hemma) F08-11


      14:00
    • 14:00

      IBF Backadalen P03-05 Mix (hemma) P-05


      16:00
    • 16:00

      KF Kortedalarna H5 (borta) Herr Div 5


      18:00
    • 16:00

      Öckerö IBK P07 5 (borta) P-07


      18:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Floda IBK P10 Röd (borta) P-10


      11:00
    • 09:15

      Träning F06/07


      10:30
    • 10:30

      Träning P-04


      12:00
    • 12:00

      Träning Innebandyskolan


      13:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:30

      Träning F08-11


      15:00
    • 13:30

      Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd (borta) P-11


      14:30
    • 15:00

      Herrestads AIF Rockerts D2 (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:20

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      FBC Engelholm (hemma) A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 20Mån
    v.4
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 21:00

      Träning Herr Div 5


      22:30
  • 24Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Sargvakter P-06


      21:00
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:00
    • 19:15

      Warberg IBF (hemma) A-lag Herrar


      21:15
    • 19:15

      A-Lag Herr: Mölndal IBF - Warberg IBF P-10


      21:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Lindås Rasta IBK P10 Blå (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart (hemma) P-11


      11:00
    • 11:00

      IBF Backadalen P07 Vit (hemma) P-07


      13:00
    • 11:20

      Partille IBS P04 Röd (borta) P-04


      13:20
    • 12:20

      Lindome IBK P04 Grön (borta) P-05


      14:20
    • 14:30

      Överby IBK P06 (hemma) P-06


      15:30
    • 14:30

      Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart (borta) P-09


      16:30
    • 15:15

      FBC Lerum First League (borta) Motionslag - Herr


      17:15
    • 15:40

      Brønderslev Hot-Shots (hemma) P-07


      17:30
    • 19:00

      IBK Kungälv H5 (borta) Herr Div 5


      21:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Träning F06/07


      10:10
    • 10:00

      Guldhedens IK P10 (borta) P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-04


      12:00
    • 11:20

      IK Zenith F06/07 (borta) F06/07


      13:20
    • 12:00

      Träning Innebandyskolan


      13:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:30
    • 13:00

      Träning P-12


      14:30
    • 15:40

      Utbynäs SK F06/08 (borta) F06/07


      17:40
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:20

      Träning P-06


      18:30
    • 16:45

      FBC Lerum F10 (borta) F08-11


      17:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träningsmatch Eken P-08


      20:00
    • 19:00

      IBK Älvstranden D2 (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 27Mån
    v.5
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 21:00

      Träning Herr Div 5


      22:30
  • 31Fre