Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lagans AIK

Följ

Lagans AIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Lagans AIK
Välj sektion/lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
    • 10:00

      Ljungby IF blå (hemma) P-07/08/09


      12:00
    • 13:00

      Åseda IF (hemma) F-05


      15:00
    • 15:00

      Vrigstads IF (9-m) (hemma) Damer


      17:00
    • 17:00

      Torpa IF (9-m) (hemma) Herrar


      19:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Hovshaga AIF vit (hemma) F-08/09/10


      20:00
    • 18:30

      Bredaryd Lanna komb. (borta) F-05


      20:30
    • 19:00

      Värnamo S:a FF (borta) Herrar


      21:00
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 17:00

      Hamneda GoIK (9-m) (borta) Herrar


      19:00
    • 18:00

      Hillerstorps GoIF (borta) P-05/06


      20:00
  • 10Mån
    v.24
    • 15:30

      Träning P-05/06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07/08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 19:00

      Bor/Rydaholm B (9-m) (borta) Damer


      21:00
    • 19:00

      Unnaryds GOIF 7-m (hemma) F-06/07


      21:00
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 12:30

      Träning Damer


      13:30
    • 12:30

      Waggeryds IK (hemma) P-05/06


      14:30
    • 15:00

      Rottne IF (hemma) F-05


      17:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Markaryds IF (hemma) P-07/08/09


      12:00
    • 11:00

      Reftele Ås komb 7-m (borta) F-06/07


      13:00
    • 16:00

      Gransholms IF (borta) F-08/09/10


      18:00
    • 17:00

      Agunnaryd IF (9-m) (borta) Herrar


      19:00
  • 17Mån
    v.25
    • 15:30

      Träning P-05/06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07/08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 18:45

      Hovmantorp/Lessebo 7-m (borta) F-05


      20:45
    • 19:00

      Hultsjö IF B (9-m) (hemma) Damer


      21:00
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Vislanda/Grimslöv 2 (hemma) F-05


      12:00
    • 12:00

      Älmhults IF (hemma) F-08/09/10


      14:00
  • 24Mån
    v.26
    • 15:30

      Träning P-05/06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 18:30

      Gnosjö IF 2 (borta) P-05/06


      20:30
    • 19:00

      Strömsnäsbruks IF (borta) Herrar


      21:00
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning F-08/09/10


      19:00
    • 19:00

      Moheda IF (9-m) (hemma) Damer


      21:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
  • 28Fre
    • 19:00

      Växjö BK (hemma) Herrar


      21:00
  • 29Lör
  • 30Sön