Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kubikenborgs IF

Följ

Kubikenborgs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Kubikenborgs IF
Välj lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 2Lör
    • 10:00

      Alnö IF P08 (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      GIF Sundsvall P08 (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Sidsjö-Böle IF P08 Gul (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Alnö IF P06 (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar A-laget P-08


      16:00
    • 14:00

      Lucksta IF (hemma) Div 3


      16:00
    • 15:00

      Sandvikens IF (hemma) U17


      16:00
    • 15:00

      Kovlands IF P06 blå (borta) P-06


      17:00
  • 3Sön
    • Heldag

      Matcher V35 P-04

    • 10:00

      Matfors IF P03 (hemma) P-04


      12:00
    • 10:00

      Matfors IF P03 (hemma) P-03


      11:00
    • 10:40

      Match mot Giffarna P-05


      12:10
    • 11:00

      Anmälan Kompisligan P-07


      16:00
    • 11:00

      Matfors IF P09 vit (hemma) P-09


      12:00
    • 11:10

      Alnö IF P07 Röd (hemma) P-07


      13:10
    • 13:00

      Match mot Selånger P-05


      14:30
    • 13:00

      Sund IF P04 (borta) P-04


      15:00
    • 13:40

      Söråkers FF P06 (hemma) P-07


      15:40
    • 14:00

      Sidsjö-Böle IF P09 Gul (hemma) P-09


      15:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 4Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning Div 3


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning Div 3


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-07 Ungdomssektionen


      21:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Relationsutbildning Samhällsprojekt


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Essviks AIF (borta) U17


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 7Tor
    • 13:00

      Skola Kaggen Ungdomssektionen


      16:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning Div 3


      19:00
    • 20:00

      GIF Sundsvall P02 (hemma) U16


      22:00
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 9Lör
    • 11:00

      Sidsjö-Böle IF P08 grön (borta) P-08


      13:00
    • 11:10

      Kovlands IF P 06 (hemma) P-06


      13:10
    • 11:10

      GIF Sundsvall P06 (hemma) P-06


      13:10
    • 12:30

      Match mot Alnö P04 P-05


      14:00
    • 13:00

      Sundsvalls FF P08 (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Ljunga/Fränsta (borta) Div 3


      16:00
  • 10Sön
    • Heldag

      Matcher V36 P-04

    • 09:00

      Eget sammandrag P-05


      14:00
    • 09:00

      Vänskapcup P-10


      14:00
    • 09:30

      Match mot Kuben 05 10/9 ,Just det! P-05


      11:00
    • 10:00

      GIF Sundsvall P04 (borta) P-04


      12:00
    • 10:00

      IFK Timrå P03 (hemma) P-03


      12:00
    • 10:00

      GIF Sundsvall P04 (borta) P-03


      12:00
    • 10:00

      Anmälan Kompisligan P-07


      16:00
    • 10:00

      Sidsjö-Böle IF P07 grön (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Ånge IF 2 Vit /09 (borta) P-09


      12:00
    • 11:30

      Essviks AIF P 04 (hemma) P-04


      13:30
    • 13:00

      Selånger FK P09 (hemma) P-09


      14:00
    • 14:20

      Sidsjö-Böle IF P07 Svart (borta) P-07


      16:20
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 11Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning Div 3


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning Div 3


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning Div 3


      19:00
    • 18:00

      Essviks AIF (borta) U16


      20:00
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 16Lör
    • 09:30

      Match mot Selånger P-05


      11:00
    • 10:00

      Ljunga IF P11 (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Indals IF P 0708 (hemma) P-08


      12:00
    • 13:00

      Medskogsbrons BK P08 (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      Svartviks IF PF 08 (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Bollkalle uppdrag P-09


      16:00
    • 14:00

      Sund IF (hemma) Div 3


      16:00
  • 17Sön
    • Heldag

      Matcher V37 P-04

    • 09:30

      Match mot GIF kl.10.00 P-05


      11:00
    • 10:00

      Alnö IF P07 vit (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Anmälan Kompisligan P-07


      15:00
    • 10:40

      Match mot Essvik kl.11.10 P-05


      12:10
    • 12:00

      Lucksta IF Mix 09 (borta) P-09


      13:00
    • 13:10

      IFK Timrå P07 Blå (hemma) P-07


      15:10
    • 16:00

      Matfors IF P09 blå (borta) P-09


      17:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 18Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning Div 3


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning Div 3


      19:00
    • 20:00

      Sund if Utveckl.1 (hemma) U16


      22:00
    • 20:00

      Match med U16 P-03


      22:00
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
      Kubens Konstgräs
  • 23Lör
    • 09:00

      Vänskapscup P-10


      14:00
    • 10:00

      Selånger FK P08 Blå (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IFK Timrå P08 Blå (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Match mot Sidsjö/Böle kl 11.30 P-05


      12:30
    • 11:10

      Sundsvalls FF P06 röd (borta) P-06


      13:10
    • 11:10

      IFK Timrå P06 blå (hemma) P-06


      13:10
    • 12:00

      Essviks AIF 08 grön (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Matfors IF P04 (borta) P-04


      15:00
    • 15:00

      Östersunds FK (borta) U17


      16:00
    • 16:00

      Alnö IF (borta) Div 3


      18:00
  • 24Sön
    • Heldag

      Matcher V38 P-04

    • Heldag

      Fysutbildning - Åldersanpassad fys Ungdomssektionen

    • 08:30

      Eget Sammandrag P-05


      15:00
    • 09:30

      Match mot Alnö IF kl.10.00 P-05


      11:00
    • 10:00

      Selånger FK P04 Blå (hemma) P-04


      12:00
    • 10:00

      IFK Timrå P04 (borta) P-04


      12:00
    • 10:00

      IFK TImrå (borta) P-03


      12:00
    • 11:00

      Fränsta IK (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Anmälan Kompisligan P-07


      15:00
    • 12:20

      Matfors IF P06 (borta) P-07


      14:20
    • 13:00

      Match mot Sundsvalls FF kl.13.30 P-05


      14:30
    • 15:00

      Selånger FK P03 (borta) P-03


      17:00
    • 15:00

      Sundsvalls FF P09 Röd (hemma) P-09


      16:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 25Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Föräldramatch P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 19:00

      Kovlands IF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Kovlands IF (hemma) P-03


      20:00
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:50

      Träning P-09


      19:10
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      F-Möte P09 Ungdomssektionen


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning Div 3


      19:00
  • 29Fre
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Övernattning/Avslutning P-06


      00:00
  • 30Lör
    • 00:00

      Övernattning/Avslutning P-06


      10:00
    • 14:00

      Träning P-10


      16:00
    • 14:00

      Matfors IF (hemma) Div 3


      16:00
    • 15:00

      Svartviks IF (hemma) U17


      16:00