Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kubikenborgs IF

Följ

Kubikenborgs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Kubikenborgs IF
Välj lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 10:30

      Träning U17


      12:00
    • 10:45

      Träning P-03


      12:00
    • 12:30

      Träningsmatch mot Sund P-05


      14:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Sundsvalls DFF F07 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Intresse anmälan Futsal P-07


      16:00
    • 10:00

      Anmälan Futsal P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 11:00

      Träning P-03


      12:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 4Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning Div 3


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 5Tis
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning Div 3


      19:00
    • 18:50

      Träning P-06


      20:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 13:00

      Möte jultalrik Ungdomssektionen


      17:00
    • 17:00

      Träning med Medelpad, gäller kallade spelare P-03


      19:00
  • 9Lör
    • 10:30

      Träning U17


      12:00
    • 10:45

      Träning P-03


      12:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Selånger FK P02 (hemma) P-03


      12:00
    • 10:00

      Selånger FK (hemma) U17


      11:00
    • 11:00

      Teambuilding U17


      15:00
    • 11:10

      Matfors (hemma) P-03


      12:00
    • 14:30

      Futsal P-05


      16:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 11Mån
    v.50
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning Div 3


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 12Tis
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning Div 3


      19:00
    • 18:50

      Träning P-06


      20:00
  • 14Tor
    • 18:00

      Match S/B P-04


      19:00
  • 15Fre
    • 08:00

      Mid Nordic Lucia Cup P-05


      00:00
    • 15:00

      Mid Nordic Lucia Cup P-04


      00:00
    • 18:00

      Match Frösön P-04


      19:00
    • 21:00

      Träning Div 3


      22:00
    • 22:40

      Timrå (hemma) P-03


      23:40
  • 16Lör
    • Heldag

      Mid Nordic Lucia Cup P-05

    • Heldag

      Mid Nordic Lucia Cup P-04

    • 13:00

      Match Dund P-04


      11:00
    • 16:00

      Match GIF P-04


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:50

      Träning P-06


      19:00
    • 17:50

      Sund (borta) P-03


      18:50
    • 21:10

      Sidsjö/Böle (borta) P-03


      22:10
  • 17Sön
    • 00:00

      Mid Nordic Lucia Cup P-05


      19:00
    • 00:00

      Mid Nordic Lucia Cup P-04


      19:00
    • 11:10

      Matfors IF P03 (borta) P-03


      13:10
    • 14:00

      Anmälan Futsal P-07


      18:00
    • 15:00

      Heffnersklubbans BK 2 (borta) P-07


      17:00
    • 15:45

      Semi luciacupen P-03


      16:45
    • 16:00

      Sundsvalls DFF F07 (borta) P-07


      18:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      Eventuell final luciacupen P-03


      19:45
    • 20:00

      Inventering Ungdomssektionen


      22:00
  • 18Mån
    v.51
    • 18:00

      Träning Div 3


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 19Tis
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning Div 3


      19:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 21:00

      Träning Div 3


      22:00
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
    • Heldag

      Städning av kansli P-06

    • 18:00

      Träning Div 3


      19:00
  • 26Tis
    • Heldag

      Städning av kansli P-06

  • 27Ons
    • Heldag

      Städning av kansli P-06

    • 18:00

      Träning Div 3


      19:00
  • 28Tor
    • Heldag

      Städning av kansli P-06

  • 29Fre
    • Heldag

      Städning av kansli P-06

    • 21:00

      Träning Div 3


      22:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Städning av kansli P-06

  • 31Sön
    • Heldag

      Städning av kansli P-06

    • 00:00

      Sidsjö-Böle IF P06 (borta) P-06


      02:00