Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kungsängens SK

Följ

Kungsängens SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning FA


      22:00
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:20
    • 17:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 17:30

      Pantburksrace FA


      21:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrar A


      22:00
    • 21:30

      Träning Herrar Trim


      22:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:30

      Sollentuna HK (borta) F-07/08


      11:30
    • 09:45

      Tyresö Handboll (borta) P-07/08


      11:45
    • 10:30

      IK Bolton (hemma) FA


      12:00
    • 10:50

      AIK 2 (borta) F-05/06


      12:50
    • 11:10

      Täby HBK (hemma) F-07/08


      13:10
      Silverdalshallen
      Serie: Flickor_12 Nivå 2 Norr
      Samlingstid: 10:25
      Resultat och referat
    • 11:20

      Skogås HK (borta) P-05/06


      13:20
    • 12:00

      IF Swithiod (hemma) FA


      14:00
    • 12:30

      GT Söder HK (borta) F-05/06


      14:30
    • 12:45

      Huddinge HK (borta) P-07/08


      14:45
    • 12:45

      Skånela IF (borta) P16


      14:45
    • 14:00

      Strands IF Hudiksvall (hemma) Damer A


      16:00
    • 16:15

      Täby Centrum HK (hemma) Herrar A


      18:15
    • 17:00

      Skuru IK (borta) P-05/06


      19:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Träningsmatcher i Täby P-11


      13:00
    • 10:00

      Stockholmspolisens IF HF (borta) F-05/06


      12:00
    • 10:30

      Hammarby IF HF 3 (hemma) F-07/08


      12:30
    • 12:00

      Skuru IK 3 (borta) F-07/08


      14:00
    • 12:00

      Matcher omg 2 P-09


      15:30
    • 12:00

      Match omg 2 Lag 2 P-09


      15:30
    • 12:30

      Hammarby IF HF 2 (borta) P16


      14:30
    • 13:35

      Hammarby IF HF 2 (borta) P-05/06


      15:35
    • 14:00

      Träning Handbollsskolan


      15:00
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05/06


      18:45
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning FA


      22:00
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 08:45

      2D (hemma) F-10/11


      12:45
    • 10:00

      Skå IK (hemma) F-07/08


      12:00
    • 10:45

      Tyresö Handboll 2 (hemma) F-07/08


      12:45
    • 11:00

      2F (hemma) F-10/11


      14:30
    • 12:30

      Dalarö SK (hemma) F-05/06


      14:30
    • 13:30

      Uppsala HK (hemma) F-07/08


      15:30
    • 14:15

      Tumba HBK (borta) Damer A


      16:15
    • 14:30

      GT Söder HK (hemma) P-05/06


      16:30
  • 17Sön
    • 08:00

      Cafeansvar P-07/08


      14:00
    • 09:00

      IK Bolton (hemma) P-07/08


      11:00
    • 10:00

      Årsta AIK HF (hemma) F-05/06


      12:00
    • 12:00

      Skuru IK (hemma) F-05/06


      14:00
    • 13:00

      Eskilstuna Guif (hemma) P-07/08


      15:00
    • 14:00

      Träning Handbollsskolan


      15:00
    • 14:00

      Huddinge HK 4 (hemma) FA


      16:00
    • 15:15

      Lidingö SK (hemma) P-05/06


      17:15
    • 16:30

      Huddinge HK 2 (hemma) FA


      18:00
    • 17:45

      Skuru IK 2 (hemma) P16


      19:45
    • 17:45

      Skuru IK 2 (hemma) P-05/06


      19:45
    • 18:30

      Spånga HK (borta) Herrar A


      20:30
    • 19:00

      HK Silwing-Troja (hemma) P16


      21:00
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Hammarby IF HF (hemma) FA


      21:30
    • 20:00

      Träning FA


      22:00
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 19:00

      Uppsala HK (hemma) F-05/06


      21:00
  • 23Lör
    • 08:00

      USM Steg 2 FA


      00:00
    • 12:30

      Åkersberga HK (hemma) P-05/06


      14:30
  • 24Sön
    • 00:00

      USM Steg 2 FA


      21:00
    • 09:00

      Kungsängens SK F09 (hemma) F-09


      12:00
    • 09:55

      Stockholmspolisens IF HF 2 (borta) F-05/06


      11:55
    • 10:00

      IFK Tumba HK (borta) P-05/06


      12:00
    • 10:00

      IK Bolton 2 (borta) F-05/06


      12:00
    • 12:00

      Skogås HK (hemma) P16


      14:00
    • 14:00

      HK Silwing-Troja (borta) Damer A


      16:00
    • 14:00

      Träning Handbollsskolan


      15:00
  • 25Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
    • 17:45

      Träning FA


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 20:30

      Tyresö Handboll 3 (borta) P-05/06


      22:30
    • 20:30

      Tyresö Handboll 3 (borta) P16


      22:30
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05/06


      18:45
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning FA


      22:00
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning FA


      19:15
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      LRT P-07/08


      17:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 20:00

      Träning Herrar A


      22:00
  • 29Fre
  • 30Lör
    • Heldag

      Hellton Cup P-05/06

    • Heldag

      Hellton Cup P-07/08

    • Heldag

      Hellton Cup P-05/06

    • 08:30

      Skå IK (borta) F-07/08


      10:30
    • 09:10

      Huddinge HK (borta) F-05/06


      11:10
    • 09:20

      Uppsala HK (hemma) F-07/08


      11:20
    • 14:00

      Uppsala HK (hemma) Damer A


      16:00
    • 16:15

      IF Swithiod (hemma) Herrar A


      18:15
    • 16:40

      Spånga HK (borta) P16


      18:40