Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kungsängens SK

Följ

Kungsängens SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:00

      Sollentuna HK 2 (hemma) F-07/08


      12:00
    • 10:45

      Enköpings HF (hemma) P-05/06


      12:45
    • 11:00

      KSK matcher P-05/06


      17:00
    • 11:45

      Tyresö Handboll 2 (hemma) F-05/06


      13:45
    • 12:45

      Spånga HK (hemma) F-05/06


      14:45
    • 13:50

      Spånga HK 2 (hemma) PA


      15:50
    • 15:30

      Huddinge HK 2 (hemma) Damer A


      17:30
    • 17:10

      Vassunda IF (hemma) PA


      19:10
  • 11Sön
    • 09:30

      2,5 timmar (hemma) F-09


      11:30
    • 09:30

      Sammandrag U9 F-10


      12:00
    • 10:00

      Match mot Silwing/Troja P-05/06


      11:00
    • 11:00

      Skå IK (borta) F-05/06


      13:00
    • 11:40

      Lidingö SK (borta) F-07/08


      13:40
    • 12:30

      Uppsala HK (hemma) F-07/08


      14:30
    • 15:15

      Tyresö Handboll (hemma) P-07/08


      17:15
    • 15:30

      Mantorps IF HF (borta) Herrar A


      17:30
    • 17:15

      Huddinge HK (borta) P-07/08


      19:15
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning PA


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar A


      21:00
    • 20:00

      Norrköpings KvIK (hemma) Damer A


      22:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning FA


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:00
    • 18:00

      Vallentuna HK (borta) P-05/06


      20:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Sollentuna HK (hemma) F-07/08


      11:00
    • 09:45

      Hammarby IF HF (hemma) P-05/06


      11:45
    • 10:10

      IK Bolton (borta) P-07/08


      12:10
    • 11:30

      Lidingö SK 2 (hemma) F-05/06


      13:30
    • 11:50

      Skogås HK (borta) P-07/08


      13:50
    • 12:30

      Skånela IF (hemma) F-07/08


      14:30
    • 13:15

      Hammarby IF HF 3 (hemma) PA


      15:15
    • 14:30

      Stockholmspolisens IF (hemma) FA


      15:30
    • 14:45

      GT Söder HK 2 (borta) P-05/06


      16:45
    • 16:15

      HK Eskil (hemma) Herrar A


      18:15
  • 18Sön
    • 12:30

      matcher omgång 3 P-09


      15:30
    • 14:40

      Haninge HK (borta) F-05/06


      16:40
    • 15:00

      Hammarby IF HF 3 (borta) PA


      17:00
    • 15:30

      Norrtulls SK (borta) F-07/08


      17:30
    • 16:20

      Skå IK (hemma) F-07/08


      18:20
    • 16:40

      Haninge HK 2 (borta) F-05/06


      18:40
    • 17:45

      Bajen IF (borta) Damer A


      19:45
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning PA


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar A


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • Heldag

      Hellton Cup P-05/06

    • 17:00

      Träning FA


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Cuper intresseanmälan P-05/06


      00:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Cuper intresseanmälan P-05/06

    • Heldag

      Hellton Cup P-05/06

    • 09:00

      2,5 timmar (hemma) F-09


      11:00
    • 09:00

      Sammandrag U9 F-10


      11:30
    • 13:00

      Norrtulls SK (hemma) F-07/08


      15:00
    • 14:30

      Täby HBK (borta) FA


      16:30
    • 16:00

      Skå IK (hemma) F-07/08


      18:00
    • 18:15

      HK Tyresö Strand (borta) Damer A


      20:15
  • 25Sön
    • 00:00

      Cuper intresseanmälan P-05/06


      19:00
    • Heldag

      Hellton Cup P-05/06

    • 09:00

      IK Bolton 2 (hemma) F-05/06


      11:00
    • 10:00

      Lidingö SK 2 (borta) F-05/06


      12:00
    • 11:00

      HK Silwing/Troja (hemma) F-05/06


      13:00
    • 13:20

      Spånga HK (hemma) PA


      15:20
    • 14:45

      Skuru IK 2 (borta) FA


      16:45
    • 15:00

      Gurraberg HK 2 (hemma) Damer A


      17:00
    • 18:30

      IFK Tumba HK (borta) Herrar A


      20:30
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning PA


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      NY distriktslagsträning F04 FA


      19:30
    • 17:30

      Träning Herrar A


      21:00
    • 19:30

      NY Distriktslagsträning F04 FA


      21:30
    • 20:40

      Tyresö Handboll (borta) Damer Junior


      22:40
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning FA


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:30
    • 20:00

      Skogås HK (hemma) Herrar Trim


      22:00