Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GF Kroppskultur

Följ

GF Kroppskultur

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
GF Kroppskultur
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 11:00

      Alingsås HK 1 (borta) F-05


      13:00
    • 11:40

      Strömstad HK (borta) P-06/07


      13:40
    • 12:00

      Alingsås HK 1 (borta) F-08


      14:00
    • 12:00

      Alingsås HK 2 (hemma) P-04


      14:00
    • 12:30

      Match BK Heid - GFK 1 F-09


      13:20
    • 13:00

      Önnereds HK 1 (hemma) Pojkar U16


      15:00
    • 13:15

      Lysekils HK (borta) F-08


      15:15
    • 14:10

      Alingsås HK 2 (hemma) Pojkar U16


      16:10
    • 15:00

      HF Di Vide (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:20

      Kungälvs HK 1 (hemma) F-15


      17:20
    • 15:20

      Kungälvs HK 1 (hemma) Flickor U16


      17:20
    • 16:30

      Strömstad HK (hemma) F-14


      18:30
    • 17:25

      HK Aranäs blå (hemma) F-06


      18:25
  • 3Sön
    • 09:50

      IK Sävehof 2 (borta) F-06


      10:50
    • 10:00

      HK Höfers (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 11:10

      Match Baltichov - GFK 2 F-09


      12:00
    • 12:00

      Kvibergs HK (hemma) F-07


      13:00
    • 12:50

      Kungälvs HK Rosa (hemma) F-07


      14:00
    • 13:10

      Redbergslids IK Vit (borta) P-06/07


      15:10
    • 13:40

      Kungälvs HK (hemma) P-09


      14:40
    • 14:00

      BK Heid Röd (borta) F-15


      16:00
    • 14:30

      IK Sävehof 3 (hemma) F-05


      16:30
    • 17:00

      KFUM Trollhättan (borta) U/J-lag Herrar


      19:00
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Kungälvs HK 1 (borta) F-15


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Skara HF U (hemma) A-lag Damer


      20:30
    • 19:15

      KFUM Trollhättans IA (borta) P-04


      21:15
    • 20:30

      HK S-hof (hemma) A-lag Herrar


      22:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Kroppskultur grön (hemma) F-08


      21:00
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 10:40

      Stenungsunds HK Vit (borta) F-07


      12:40
    • 12:00

      KFUM Trollhättans IA 2 (hemma) F-14


      14:00
    • 13:00

      Alingsås HK 1 (hemma) F-15


      15:00
    • 13:00

      Alingsås HK 1 (hemma) Flickor U16


      15:00
    • 14:10

      Kärra HF 1 (hemma) F-15


      16:10
    • 15:20

      Härryda F15/Bollebygd (hemma) F-14


      17:20
    • 16:10

      Backa HK Röd (hemma) F-06


      17:10
    • 17:00

      IK Baltichov röd (hemma) F-05


      19:00
  • 10Sön
    • 08:30

      Sammandrag P-09


      13:30
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 10:30

      Match Kropps 2- Ale HF F-09


      11:20
    • 11:30

      Match Kropps 1- Baltichov Blå F-09


      12:20
    • 11:30

      IK Sävehof Kamikaze 1 F12 (borta) F-05


      13:30
    • 11:30

      Torslanda HK Röd (borta) F-07


      13:30
    • 12:00

      Strömstad HK (hemma) F-08


      13:00
    • 12:00

      Önnereds HK 3 (borta) F-15


      14:00
    • 13:25

      Vallhamra/Ugglum 1 (borta) P-09


      14:25
    • 13:40

      Strömstad HK (hemma) F-08


      15:40
    • 14:50

      GF Kroppskultur 1 (hemma) F-08


      16:50
    • 15:40

      Strömstad HK (hemma) F-07


      17:40
    • 17:30

      HK Aranäs P13 (borta) P-04


      19:30
    • 17:30

      IFK Hammarö (hemma) U/J-lag Herrar


      19:30
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:50

      Stenungsunds HK Blå (borta) P-06/07


      11:50
    • 12:00

      Nödinge SK (hemma) P-04


      14:00
    • 12:55

      Stenungsunds HK 1 (hemma) P-04


      14:55
      Rimnerahallen
      Serie: P14 2 Nord
      Samlingsinfo: Rimnershallen (omklädningsrummet)
      Samlingstid: 12:00
      Resultat och referat
    • 13:10

      Backa HK Röd (borta) P-06/07


      15:10
    • 13:50

      HK Aranäs gul (hemma) F-14


      15:50
    • 14:00

      Kärra HF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 18:00

      Eslövs IK (hemma) Flickor U16


      20:00
  • 17Sön
    • Heldag

      Träning P-10/11

    • 09:10

      Kristianstad HK 1 (borta) Flickor U16


      11:10
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 10:50

      Match Önnereds HK Svart- Kropps 1 F-09


      11:40
    • 11:10

      IK Baltichov blå (borta) F-07


      13:10
    • 11:30

      IK Sävehof 1 (borta) F-07


      13:30
    • 12:00

      Kungälvs HK Svart (hemma) F-07


      14:00
    • 12:00

      Match BK Heid Röd- Kropps 2 F-09


      12:50
    • 12:00

      Önnereds HK Vit (borta) F-14


      14:00
    • 12:15

      Skåre HK (borta) A-lag Damer


      14:15
    • 13:00

      IF Hallby HK (borta) Flickor U16


      15:00
    • 13:00

      Furulund/Öjersjö 2 (hemma) P-09


      14:00
    • 14:00

      Kungälvs HK Vit (hemma) F-05


      16:00
    • 15:00

      Melleruds HK (hemma) F-15


      17:00
    • 16:00

      KFUM Trollhättan IA (borta) Pojkar U16


      18:00
    • 16:40

      HK Aranäs vit (borta) F-06


      17:40
    • 17:30

      HK Aranäs blå (borta) F-06


      18:30
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 12:30

      Stenungsunds HK vit (borta) F-05


      14:30
    • 13:10

      IK Sävehof 1 (hemma) Pojkar U16


      15:10
    • 14:20

      HK Aranäs vit (hemma) F-15


      16:20
    • 14:20

      HK Aranäs vit (hemma) Flickor U16


      16:20
    • 15:30

      HK Aranäs blå (hemma) F-15


      17:30
    • 16:40

      Backa HK (hemma) F-05


      18:40
  • 24Sön
    • 09:00

      Sammandrag Färgelanda F-10/11


      14:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:00

      KFUM Trollhättans IA (borta) F-08


      12:00
    • 11:30

      Lysekils HK (hemma) F-08


      13:30
    • 12:15

      Sammandrag P-09


      18:15
    • 12:20

      Kungälvs HK Vit (borta) P-06/07


      14:20
    • 13:50

      Alingsås HK 2 (hemma) F-08


      15:50
    • 14:00

      Matcher Stenungsund F-06


      16:30
    • 14:15

      Torslanda HK Svart (borta) F-15


      16:15
    • 14:40

      Stenungsunds HK Röd (hemma) F-06


      15:40
    • 15:20

      Torslanda HK Blå (borta) P-04


      17:20
    • 15:30

      Stenungsunds HK Röd (borta) F-06


      16:30
    • 16:20

      Stenungsunds HK Blå (hemma) F-07


      17:30
    • 17:05

      Kungälvs HK (borta) P-04


      19:00
    • 17:10

      Stenungsunds HK Röd (hemma) P-06/07


      19:10
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
  • 30Lör
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 12:00

      HK Aranäs P13 (hemma) P-04


      14:00
    • 12:40

      IK Baltichov vit (borta) P-06/07


      14:40
    • 13:00

      Önnereds HK Svart (hemma) P-04


      15:00
    • 14:00

      IK Baltichov blå (hemma) F-14


      16:00
    • 15:00

      Stenungsunds HK (hemma) F-14


      17:00
    • 15:45

      Intresseanmälan P-09


      16:45
    • 15:45

      Torslanda HK 2 (hemma) P-09


      16:45
    • 16:00

      IK Sävehof 5 (hemma) F-07


      18:00
    • 16:20

      IK Sävehof 1 (borta) Flickor U16


      18:20
    • 16:20

      IK Sävehof 1 (borta) F-15


      18:20
    • 17:00

      HK Höfers (hemma) P-06/07


      19:00
  • 31Sön
    • 09:00

      Torslanda HK Blå (borta) F-06


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 11:15

      Lysekils HK (borta) F-07


      13:15
    • 12:05

      HK Aranäs vit (borta) F-15


      14:05
    • 12:20

      Match Vallhamra/Ugglum 2- Kropps 2 F-09


      13:10
    • 13:15

      HK Aranäs vit (borta) Pojkar U16


      15:15
    • 14:00

      Önnereds HK Vit (borta) F-07


      16:00
    • 14:00

      IK Sävehof 1 (borta) F-06


      15:00
    • 15:50

      Match HK Aranäs Röd- Kropps 1 F-09


      16:40
    • 17:30

      Ale/Nödinge (borta) Pojkar U16


      19:30