Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GF Kroppskultur

Följ

GF Kroppskultur

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 11:30

      Kroppskultur (hemma) F-08


      14:30
    • 12:30

      HK Höfers (borta) P-06/07


      14:30
    • 13:00

      Backa HK (hemma) P-04


      15:00
    • 14:10

      Lysekils HK (borta) P-06/07


      16:10
    • 14:50

      Backa HK Vit (borta) F-06


      16:50
    • 16:15

      GF Kroppskultur 2 (borta) F-03


      18:15
    • 16:20

      IK Baltichov (borta) P-04


      18:20
  • 4Sön
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 12:00

      HK Aranäs svart (hemma) F-05


      13:00
    • 13:00

      HK Aranäs blå (hemma) F-05


      14:00
    • 14:00

      GF Kroppskultur Vit (borta) F-04


      16:00
    • 15:00

      GF Kroppskultur Grön (borta) F-04


      17:00
    • 15:00

      Alingsås HK 1 (borta) F-06


      17:00
    • 15:00

      Alingsås HK (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 15:30

      Höörs HK H 65 (borta) A-lag Herrar


      17:30
    • 18:00

      HKC 78 Handbollsklubb (borta) U/J-lag Herrar


      20:00
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 12:00

      GF Kroppskultur (borta) P-06/07


      14:00
    • 13:00

      IK Baltichov vit (borta) F-05


      15:00
    • 13:10

      Stenungsunds HK Vit (borta) F-05


      15:10
    • 14:20

      GF Kroppskultur (borta) P-06/07


      16:20
    • 15:45

      Kungälvs HK F04 (borta) F-03


      17:45
  • 11Sön
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 13:10

      IK Sävehof 3 (borta) F-04


      15:10
    • 13:20

      Kungälvs HK Grön (hemma) P-04


      15:20
    • 14:00

      Alingsås HK 2 (borta) P-04


      16:00
    • 14:20

      GF Kroppskultur 1 (borta) F-03


      16:20
    • 15:15

      IK Sävehof 4 (borta) F-06


      17:30
    • 15:20

      GF Kroppskultur 2 (borta) F-03


      17:20
    • 16:20

      Kärra HF 1 (hemma) F-06


      18:00
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 11:30

      match F-07


      13:00
    • 11:30

      Sammandrag P-09


      16:00
    • 13:00

      Kungälvs HK Grön (hemma) F-05


      15:00
    • 14:00

      Kungälvs HK Vit (hemma) F-05


      16:00
    • 15:00

      HP Warta (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 11:00

      Kroppskultur (hemma) F-08


      15:00
    • 11:00

      GF Kroppskultur Grön (borta) F-04


      13:00
    • 12:00

      GF Kroppskultur Vit (borta) F-04


      14:00
    • 13:20

      Mölndals HF (borta) F-07


      15:20
    • 14:00

      Torslanda HK Blå (borta) F-06


      16:30
    • 14:00

      Skara HF U (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Nödinge SK (hemma) P-04


      16:00
    • 14:15

      GF Kroppskultur 3 (borta) F-07


      16:15
    • 14:30

      Heidlös (borta) B-lag Damer


      19:00
    • 15:00

      KFUM Trollhättan (hemma) F-06


      16:30
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:45

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      GF Kroppskultur (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 20:00

      Önnereds HK grön (borta) F-03


      22:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:00

      KFUM Trollhättan (borta) P-04


      12:00
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 11:00

      Sammandrag Lysekil F-09


      15:30
    • 12:00

      Stenungsunds HK (hemma) P-04


      14:00
    • 13:00

      GF Kroppskultur 2 (borta) F-03


      15:00
    • 13:10

      Backa HK (borta) P-06/07


      15:10
    • 14:00

      GF Kroppskultur 1 (borta) F-03


      16:00
    • 14:10

      IK Sävehof 2 (borta) F-05


      16:10
    • 14:10

      HK Aranäs blå (borta) F-07


      16:10
    • 15:50

      GF Kroppskultur 3 (borta) F-07


      17:50
  • 25Sön
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 11:20

      Nödinge SK (borta) F-06


      13:40
    • 13:00

      Lysekils HK (borta) F-04


      15:00
    • 16:00

      IK Baltichov röd (borta) F-05


      18:00
    • 16:00

      KFUM Trollhättan (hemma) U/J-lag Herrar


      18:00
    • 19:00

      Torslanda HK Röd (borta) F-04


      21:00
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Spelträning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning B-lag Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • Heldag

      Rödspätte cup F-03

    • 11:00

      Träning F-08


      12:30
  • 31Lör