Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GF Kroppskultur

Följ

GF Kroppskultur

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 09:00

      baltichov (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 10:00

      Träning F-07


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 16:30

      Föräldramöte F-06


      17:15
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      GF Kroppskultur Vit (hemma) F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
      Sommarhemmet
    • 11:45

      KFUM Trollhättans IA (hemma) P-04


      13:45
    • 12:30

      Strömstad HK (hemma) F-08


      13:30
    • 12:30

      Strömstad HK (hemma) F-08


      14:30
    • 12:40

      Lysekils HK (hemma) Pojkar U16


      14:40
    • 13:00

      Melleruds HK (borta) F-07


      15:00
    • 13:50

      Strömstad HK (hemma) F-08


      15:50
    • 13:50

      Strömstad HK (hemma) F-08


      14:50
    • 14:30

      Strömstad HK (borta) F-04


      16:30
    • 15:00

      IF Kristianstad (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:10

      Kroppskultur vit (hemma) F-08


      16:10
    • 15:10

      GF Kroppskultur 1 (hemma) F-08


      17:10
    • 17:00

      Uddevalla HK (borta) U/J-lag Herrar


      19:00
  • 11Sön
    • 08:30

      Sammandrag Strömstad 11:e Nov F-09


      14:00
    • 08:30

      Sammandrag P-10/11


      12:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 12:15

      Lysekils HK 1 (borta) P-06/07


      14:15
    • 12:30

      IFK Skövde HK 1 (borta) Pojkar U16


      14:30
    • 13:10

      IK Sävehof 3 (borta) F-05


      15:10
    • 13:25

      KFUM Trollhättans IA (hemma) P-09


      14:15
    • 14:20

      Alingsås HK 1 (hemma) F-05


      16:20
    • 14:30

      Kungälvs HK (borta) P-04


      16:30
    • 15:10

      GF Kroppskultur 1 (hemma) F-06


      16:10
    • 16:00

      HK Aranäs gul (hemma) F-07


      18:00
    • 16:50

      HK Aranäs blå (hemma) F-07


      18:50
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:15

      Träning U/J-lag Herrar


      17:30
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Backa HK Röd (borta) F-06


      19:30
    • 19:15

      Kärra HF Gul (hemma) F-06


      20:15
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • Heldag

      Junior-SM U/J-lag Herrar

    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 10:00

      KFUM Trollhättans IA (borta) F-08


      12:00
    • 11:30

      Sammandrag F-10/11


      16:00
    • 13:10

      Nödinge SK (hemma) P-04


      15:10
    • 14:10

      Lysekils HK (hemma) F-04


      16:10
    • 15:15

      Torslanda HK svart (hemma) F-04


      17:15
    • 16:00

      Vinslövs HK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:20

      IK Sävehof 2 (borta) Pojkar U16


      18:20
  • 18Sön
    • Heldag

      Junior-SM U/J-lag Herrar

    • 08:00

      Sammandrag Stenungsund P-09


      13:00
    • 09:00

      Önnereds HK Grön (borta) F-06


      10:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning F-07


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 12:00

      IK Sävehof 2 (hemma) P-06/07


      14:00
    • 12:00

      Alingsås HK 2 (borta) P-04


      14:00
    • 12:30

      Ale HF (borta) P-06/07


      14:30
    • 12:50

      GF Kroppskultur 1 (hemma) F-05


      14:50
    • 13:40

      IK Sävehof 2 (hemma) F-06


      14:40
    • 14:20

      Kungälvs HK 1 (borta) F-15


      16:20
    • 14:30

      Bowling&burgare F-05


      17:00
    • 14:30

      Lysekils HK (hemma) F-08


      16:30
    • 16:50

      Alingsås HK 2 (hemma) F-08


      18:50
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 20:15

      Kärra HF 1 (hemma) F-15


      22:15
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 06:00

      Träning P-04


      00:00
    • 09:15

      Sammandrag Lysekil 24:e Nov F-09


      14:45
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 12:00

      Kärra HF (hemma) P-09


      13:00
    • 12:05

      Match Pojkar U16


      13:05
    • 12:50

      Redbergslids IK (hemma) Pojkar U16


      14:50
    • 14:00

      GF Kroppskultur 1 (hemma) F-15


      16:00
    • 14:00

      GF Kroppskultur 1 (hemma) Flickor U16


      16:00
    • 15:00

      Partille IF Handbollsklubb (borta) F-04


      17:00
    • 15:00

      HK Ankaret (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:10

      Kungälvs HK 2 (hemma) Pojkar U16


      17:10
    • 17:25

      Match Pojkar U16


      18:25
  • 25Sön
    • 00:00

      Träning P-04


      19:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 11:30

      BK Heid Röd (hemma) F-06


      12:30
    • 12:20

      Alingsås HK 1 (hemma) F-06


      13:20
    • 12:20

      IK Sävehof 1 (borta) P-06/07


      14:20
    • 12:55

      Stenungsunds HK 3 (borta) F-15


      14:55
    • 13:00

      KF Velebit (borta) F-05


      15:00
    • 13:10

      HK Höfers (hemma) F-07


      15:10
    • 14:00

      IK Sävehof 1 (hemma) F-07


      16:00
    • 14:50

      IK Sävehof 4 (hemma) F-07


      16:50
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      HK Country (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Alingsås HK 1 (hemma) P-06/07


      21:00
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
    • 20:45

      HKC78 Handbollklubb (hemma) U/J-lag Herrar


      22:45
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00