Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GF Kroppskultur

Följ

GF Kroppskultur

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • Heldag

      Hallbybollen F-06

    • Heldag

      Hallbybollen F-04

    • Heldag

      Tygrikesnatta F-05

    • 09:00

      TAIK Blixten F-07


      20:00
    • 11:00

      Träning A-lag Damer


      17:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Hallbybollen F-06


      19:00
    • 00:00

      Hallbybollen F-04


      19:00
    • 00:00

      Tygrikesnatta F-05


      19:00
    • 15:00

      GF Kroppskultur (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:00

      Spelträning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning B-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03


      21:00
    • 19:30

      Träning F-04


      20:30
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:00

      GF Kroppskultur 1 (borta) P-04


      12:00
      Agnbergshallen
      Samlingsinfo: Agneberghallen
      Samlingstid: 09:10
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 10:00

      Kroppskultur (hemma) F-08


      15:00
    • 11:00

      GF Kroppskultur 2 (borta) P-04


      13:00
    • 14:10

      Bollebygds AFF (borta) P-06/07


      16:10
    • 15:20

      Strömstad HK (borta) P-06/07


      17:20
    • 17:30

      HK S-hof (borta) A-lag Herrar


      19:30
  • 14Sön
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 11:30

      Ledarmöte F-08


      12:15
    • 12:00

      HK Aranäs röd (hemma) F-06


      14:00
    • 13:00

      HP Kongelf (borta) B-lag Damer


      17:00
    • 13:00

      Önnereds HK grön (hemma) F-05


      15:00
    • 13:00

      Kungälvs HK Grön (hemma) F-06


      15:00
    • 14:00

      IK Sävehof 4 (hemma) F-05


      16:00
    • 15:00

      GF Kroppskultur Vit (borta) F-04


      17:00
    • 16:00

      GF Kroppskultur 1 (borta) F-03


      18:00
    • 17:00

      GF Kroppskultur 2 (borta) F-03


      19:00
    • 17:40

      Mölndal Vit (borta) F-04


      19:40
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:45

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Kärra HF 1 (borta) F-03


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • Heldag

      USM F-03

    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:00

      Lysekils HK (borta) P-06/07


      12:00
    • 10:40

      Torslanda HK Blå (borta) F-05


      12:40
    • 11:00

      JSM steg 3 U/J-lag Herrar


      12:30
    • 11:00

      HK Höfers (borta) P-06/07


      13:00
    • 13:00

      Stenungsunds HK Vit (borta) F-06


      15:00
    • 14:25

      GF Kroppskultur 3 (borta) F-07


      16:25
    • 15:10

      IK Sävehof 7 (borta) F-06


      17:10
    • 15:35

      Backa HK Röd (borta) F-07


      17:35
    • 16:00

      JSM steg 3 U/J-lag Herrar


      17:30
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:45

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:30

      Backa HK (borta) P-04


      20:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      GF Kroppskultur 1 (borta) P-04


      21:30
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
    • Heldag

      JSM A-lag Damer

    • 08:20

      Sammandrag P-09


      12:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 11:00

      Kroppskultur (hemma) F-08


      15:00
    • 11:30

      IK Sävehof 2 (borta) F-03


      13:30
    • 12:30

      Önnereds HK vit (borta) F-04


      14:30
    • 13:00

      GF Kroppskultur Grön (borta) F-04


      15:00
    • 13:00

      HK Varberg (borta) F-07


      15:00
    • 14:00

      GF Kroppskultur 2 (borta) P-04


      16:00
    • 14:10

      Önnereds HK vit (borta) P-04


      16:10
    • 14:40

      Önnereds HK svart (borta) F-07


      16:40
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
  • 31Ons