Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GF Kroppskultur

Följ

GF Kroppskultur

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
GF Kroppskultur
Välj lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • Heldag

      USM steg 2 Flickor A

    • 10:00

      Sammandrag P-09/10


      14:00
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 12:10

      Torslanda HK Röd (borta) P-04


      14:10
    • 12:20

      Stenungsunds HK röd (borta) F-03


      14:20
    • 13:00

      IK Sävehof 5 (borta) P-06/07


      15:00
    • 13:10

      Backa HK (borta) F-04


      15:10
    • 13:30

      Stenungsunds HK Röd (hemma) F-06


      14:30
    • 14:10

      HP Warta (borta) F-06


      16:10
    • 14:30

      Mölndal Vit (hemma) F-04


      16:30
    • 15:00

      Vinslövs HK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Strömstad HK (borta) P-06/07


      17:00
    • 15:30

      HK Aranäs vit (hemma) Pojkar A


      17:30
    • 15:45

      Backa HK (borta) P-06/07


      17:45
    • 17:00

      Sörhaga HK (hemma) U/J-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Kärra HF 2 (borta) Pojkar A


      19:00
  • 3Sön
    • Heldag

      USM steg 2 Flickor A

    • 09:00

      HK Höfers (borta) F-07


      11:00
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 11:40

      domare F07 Flickor A


      15:00
    • 12:00

      HK Aranäs blå (hemma) F-07


      17:00
    • 12:10

      KFUM Trollhättan 2 (borta) P-06/07


      14:10
    • 12:30

      Kärra HF (borta) P-03


      13:30
    • 13:50

      Önnereds HK svart (borta) P-06/07


      15:50
    • 14:00

      Alingsås HK 1 (borta) P-03


      15:00
    • 14:10

      Önnereds HK vit (hemma) F-07


      16:10
    • 18:05

      Kungälvs HK Grön (borta) P-04


      20:00
    • 18:30

      IFK Skövde HK 1 (borta) Pojkar A


      20:30
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning Pojkar A


      18:00
    • 17:30

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Medlemsmöte F-04


      21:00
    • 18:00

      Medlemsmöte Östraboteatern Flickor A


      20:00
      Östraboteatern
    • 18:00

      Medlemsmöte - Nu skall VI sätta ramarna för Kropps framtid! Pojkar A


      20:00
    • 18:00

      Medlemsmöte - Nu skall VI sätta ramarna för Kropps framtid! P-03


      20:00
    • 18:00

      Medlemsmöte Kroppskultur - "Grön framtid" F-07


      20:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 10:30

      Strömstad HK (borta) F-04


      12:30
    • 11:00

      USM steg 2 P-03


      00:00
    • 12:00

      Kärra HF 1 (hemma) F-06


      13:30
    • 12:30

      KFUM Trollhättan IA (borta) P-03


      13:30
    • 12:50

      KF Velebit (borta) Flickor A


      13:50
    • 13:00

      Alingsås HK (hemma) F-05


      14:00
    • 14:00

      Torslanda HK Blå (hemma) F-05


      15:00
    • 15:00

      IK Bolton (hemma) P-03


      16:00
    • 15:00

      IK Baltichov (hemma) P-04


      17:00
    • 16:00

      Önnereds HK vit (hemma) P-04


      18:00
    • 17:00

      KF Velebit (hemma) F-04


      19:00
    • 18:00

      Kärra HF 1 (hemma) Pojkar A


      20:00
  • 10Sön
    • 00:00

      USM steg 2 P-03


      13:00
    • 08:00

      Kroppskultur (hemma) F-08


      12:00
    • 08:00

      Sammandrag F-08


      12:00
    • 09:00

      H 78 Sölvesborg (hemma) P-03


      10:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:30
    • 10:00

      Träning P-06/07


      11:30
    • 11:30

      Tollarps IF (borta) P-03


      12:30
    • 11:40

      Kungälvs HK Grön (borta) F-06


      13:00
    • 14:30

      Redbergslids IK (hemma) F-03


      16:30
    • 15:30

      IK Sävehof 1 (hemma) P-03


      16:30
    • 15:45

      IFK Skövde HK 2 (borta) Pojkar A


      17:45
    • 17:55

      HF Kropps 12 (hemma) B-lag Damer


      19:00
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      TS1 (Ninni,Sara&Christoffer) F-04


      17:00
    • 09:30

      Sammandrag P-09/10


      15:00
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 10:00

      KFUM Trollhättan (borta) F-07


      12:00
    • 12:10

      IFK Skövde HK 2 (hemma) Pojkar A


      14:10
    • 12:30

      IK Sävehof 7 (borta) F-06


      15:00
    • 13:20

      Torslanda HK Blå (hemma) Flickor A


      14:20
    • 14:30

      Strömstad HK (hemma) F-04


      16:30
    • 14:40

      IK Baltichov (borta) P-04


      16:40
    • 15:10

      domare F06 Flickor A


      16:30
    • 15:30

      Backa HK Röd (hemma) F-06


      17:30
    • 17:00

      HK Aranäs vit (borta) F-03


      19:00
  • 17Sön
    • 09:15

      Sammandrag Trollhättan 17:e Dec F-09/10


      12:45
    • 09:30

      Träning F-09/10


      10:45
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Träning P-09/10


      11:30
    • 10:00

      Lysekils HK (borta) F-07


      12:00
    • 11:00

      Torslanda HK Blå (hemma) P-03


      12:00
    • 11:40

      Önnereds HK grön (borta) F-05


      13:40
    • 12:00

      KFUM Trollhättan 2 (hemma) P-06/07


      14:00
    • 12:15

      KF Velebit (borta) F-04


      14:15
    • 13:00

      Lysekils HK blå (borta) P-06/07


      15:00
    • 14:00

      Domare för F07 och P07 Flickor A


      16:30
    • 14:10

      Önnereds HK vit (borta) P-04


      16:10
    • 14:15

      Landskamp F-04


      16:30
    • 14:20

      Önnereds HK svart (hemma) P-06/07


      16:20
    • 14:50

      IK Sävehof 4 (borta) F-05


      16:50
    • 15:00

      Ystads IF HF U (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Lysekils HK (borta) P-03


      16:00
    • 15:20

      Mölndals HF (hemma) F-07


      17:20
    • 20:00

      Uppskjuten match Baltichov Flickor A


      21:00
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:30

      Friskvårdsföreläsning A-lag Herrar


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 11:00

      Badhuset Flickor A


      13:00
    • 13:00

      Gemensam lunch på stan, vi träffas efter badet i entrén till badet. Ta med ca 70-90 kronor för lunch Flickor A


      14:00
    • 15:00

      Träning Flickor A


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
  • 30Lör
  • 31Sön