Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GF Kroppskultur

Följ

GF Kroppskultur

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
GF Kroppskultur
Välj lag

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • Heldag

      USM F-03

    • 10:30

      Önnereds HK svart (borta) Pojkar A


      12:30
    • 15:15

      Skara HF U (borta) A-lag Damer


      17:15
    • 15:20

      Nödinge (borta) P-04


      19:00
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 11:30

      Träning distriktslaget Flickor A


      15:30
      Rimners hallen A
      Anteckning: TRÄNING:
      När: Lördagen den 7 oktober
      Var: Rimnershallen A, Uddevalla
      Tider som gäller:
      11:30-13:00 Handboll
      13:00-14:00 Återhämtningsmål och vila
      14:00-15:30 Handboll
      Viktigt att ta med:
      *Numrerad tröja från föreningen enligt kallelsen nedan
      *A-flicksboll
      *Lätt återhämtningsmål att äta mellan passen
      *Namnad vattenflaska

      Anmäl förhinder
      Med vänlig hälsning,
      Eric och Obbe
    • 11:50

      Stenungsunds HK röd (borta) F-04


      13:50
    • 14:00

      Backa HK (borta) P-04


      16:00
    • 14:00

      HK Lidköping Damer (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 16:15

      HP Warta (hemma) A-lag Herrar


      18:15
    • 16:45

      Växjö HF (hemma) Pojkar A


      18:45
  • 8Sön
    • 09:30

      IFK Ystad HK (borta) Pojkar A


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 11:00

      Kungälvs HK F04 (hemma) F-03


      13:00
    • 11:00

      Alingsås HK 2 (borta) P-03


      12:00
    • 11:40

      Mölndal Gul (borta) F-04


      13:40
    • 11:55

      IK Sävehof 2 (hemma) F-05


      13:55
    • 12:10

      IK Sävehof 1 (borta) F-03


      14:10
    • 12:50

      IK Baltichov röd (hemma) F-05


      14:50
    • 13:30

      H43 Lund HF 2 (borta) Pojkar A


      15:30
    • 13:45

      IK Baltichov (hemma) P-04


      15:45
    • 15:50

      Kärra HF 3 (hemma) Flickor A


      17:50
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      19:00
    • 16:30

      Träning U/J-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Spelträning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning B-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03


      21:00
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:45

      Seriematch mot Lysekil F-04


      21:00
    • 19:45

      Lysekils HK (hemma) F-04


      21:45
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
    • Heldag

      USM steg 1 i Göteborg Flickor A

    • Heldag

      USM steg 1 i Kalmar Flickor A

    • 10:00

      Strömstad HK (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:30

      Lugi HF 1 (borta) Flickor A


      12:30
    • 11:00

      HK Höfers (borta) F-07


      13:00
    • 11:50

      Nord/Mölndal 1 (hemma) P-03


      12:50
    • 12:10

      Backa HK Vit (borta) F-07


      14:10
    • 12:45

      Kungälvs HK Grön (hemma) F-03


      14:45
    • 12:50

      P07 Match P-06/07


      14:40
    • 13:00

      HK Ankaret (hemma) Flickor A


      15:00
    • 13:30

      Kungälvs HK Vit (borta) F-05


      15:30
    • 14:35

      Nödinge SK (hemma) F-06


      16:35
    • 15:00

      IF Kristianstad (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Handbollskonfirmation P-03


      17:00
    • 15:20

      Kungälvs HK Grön (borta) F-05


      17:20
    • 15:30

      IK Sävehof 4 (hemma) F-06


      17:30
    • 16:15

      HF Kropps 12 (hemma) B-lag Damer


      19:00
    • 16:20

      Kungälvs HK 2 (hemma) Pojkar A


      18:20
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      19:00
    • 16:30

      Träning U/J-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Spelträning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning B-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Information om Rovinj Handball Camp P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03


      21:00
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:45

      Redbergslids IK (borta) F-03


      21:45
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 00:00

      USM Steg 1 P-03


      19:00
    • 09:50

      Stenungsunds HK Vit (hemma) F-05


      11:50
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:15

      Lugi HF 1 (borta) P-03


      11:15
    • 10:50

      IK Baltichov vit (hemma) F-05


      12:50
    • 11:00

      Lysekils HK (borta) Flickor A


      13:00
    • 11:50

      HK Aranäs vit (hemma) F-03


      13:50
    • 12:20

      Torslanda HK Blå (borta) F-04


      14:20
    • 13:00

      Lysekils HK (borta) Pojkar A


      15:00
    • 13:45

      IF Kristianstad 1 (borta) P-03


      14:45
    • 13:50

      Ronneby HK (hemma) P-03


      14:50
    • 14:15

      HK Aranäs röd (borta) F-04


      16:15
    • 15:00

      Höörs HK H 65 (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:15

      Vetlanda HF (hemma) P-03


      17:15
    • 16:30

      Torslanda HK Vit (borta) F-06


      18:30
    • 18:30

      Alingsås HK (borta) A-lag Damer


      20:30
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:00

      HK Höfers (borta) P-06/07


      12:00
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 10:20

      Nödinge SK (hemma) P-04


      12:20
    • 11:00

      Lysekils HK (borta) P-06/07


      13:00
    • 11:30

      IK Baltichov blå (hemma) Pojkar A


      13:30
    • 12:00

      Lysekils HK (borta) F-07


      14:00
    • 12:20

      Torslanda HK Röd (borta) P-04


      14:20
    • 13:00

      Backa HK Vit (hemma) F-07


      15:00
    • 15:00

      IF Hallby HK (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 16:15

      Anderstorps SK (borta) A-lag Herrar


      18:15
    • 17:00

      IF HV Tidaholm (hemma) U/J-lag Herrar


      19:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:30

      Träning P-06/07


      12:00
    • 11:10

      HK Aranäs blå (borta) F-05


      13:10
    • 11:30

      Sammandrag P-09/10


      15:00
    • 12:00

      KFUM Trollhättan (borta) F-06


      14:00
    • 12:55

      Kärra HF 2 (hemma) F-04


      14:55
    • 13:50

      Melleruds HK (hemma) F-03


      15:50
    • 14:00

      Önnereds HK grön (borta) F-03


      16:00
    • 14:50

      IK Sävehof 1 (borta) P-03


      15:50
    • 15:10

      HK Aranäs svart (borta) F-05


      17:10
    • 16:15

      Strömstad HK (hemma) Flickor A


      17:15
    • 17:00

      Ale/Nödinge (borta) P-03


      18:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis