Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GF Kroppskultur

Följ

GF Kroppskultur

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F-03


      21:30
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 08:00

      USM steg 1 Flickor U16


      00:00
    • 09:20

      Stenungsunds HK Röd (borta) P-06/07


      11:20
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:45
    • 10:00

      Träning F-08


      00:00
    • 11:15

      Stenungsunds HK (borta) F-04


      13:15
    • 12:55

      Torslanda HK Blå (hemma) P-04


      14:55
    • 13:10

      Backa HK (borta) F-05


      15:10
    • 13:50

      Kungälvs HK (hemma) P-04


      15:50
    • 14:40

      Stenungsunds HK vit (hemma) F-05


      16:40
    • 15:00

      Åhus Handboll (borta) Flickor U16


      17:00
    • 15:30

      HK Aranäs vit (hemma) F-06


      16:30
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:20

      HK Aranäs blå (hemma) F-06


      17:20
    • 16:30

      Skara HF U (borta) A-lag Damer


      18:30
    • 18:00

      Karlskrona Flottan (hemma) Flickor U16


      20:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F-03


      21:30
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 06:00

      USM STEG:1 P-04


      00:00
    • 09:00

      Stenungsunds HK Vit (borta) F-07


      11:00
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 12:00

      Alingsås HK 2 (hemma) F-08


      14:00
    • 12:00

      Torslanda HK Svart (hemma) F-03


      14:00
    • 13:00

      KFUM Trollhättan IA (hemma) Pojkar U16


      15:00
    • 13:45

      1-kronasmatch F-04


      18:00
    • 14:00

      A-lagsmatcher F-05


      19:00
    • 14:00

      Enkronas match F-03


      19:00
    • 14:00

      Borås HK 84 (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Backa HK Röd (borta) F-07


      16:00
    • 14:20

      Backa HK Röd (hemma) P-06/07


      16:20
    • 16:15

      HF Di Vide (hemma) A-lag Herrar


      18:15
  • 14Sön
    • 00:00

      USM STEG:1 P-04


      19:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning F-07


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 11:00

      Kungälvs HK Svart (borta) F-07


      13:00
    • 12:20

      IK Sävehof (borta) P-09


      15:00
    • 12:35

      Kungälvs HK Grön (hemma) P-06/07


      14:35
    • 13:10

      Torslanda HK Blå (borta) F-06


      14:10
    • 13:30

      HK Aranäs gul (borta) F-04


      15:30
    • 13:35

      Önnereds HK Vit (hemma) F-04


      15:35
    • 14:25

      HK Aranäs blå (borta) Flickor U16


      16:25
    • 14:35

      Alingsås HK 1 (hemma) F-06


      15:35
    • 15:20

      Kungälvs HK Vit (borta) F-05


      17:20
    • 15:25

      KFUM Trollhättans IA (hemma) F-08


      16:15
    • 15:30

      HK Aranäs vit (borta) F-03


      17:30
    • 17:30

      KFUM Trollhättan (hemma) U/J-lag Herrar


      19:30
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F-03


      21:30
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 07:45

      Sammandrag Stenungsund F-09


      13:00
    • 08:00

      Ungdoms-SM F-04


      00:00
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 11:00

      Alingsås HK 2 (borta) Pojkar U16


      13:00
    • 12:00

      Torslanda HK Blå (borta) F-04


      14:00
    • 12:00

      Torslanda HK (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      HK Aranäs blå (hemma) F-03


      15:00
    • 14:10

      Alingsås HK 1 (hemma) Flickor U16


      16:10
    • 14:40

      Backa HK Röd (borta) F-06


      15:40
    • 15:00

      HP Warta (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:20

      Stenungsunds HK Röd (hemma) F-06


      16:20
    • 16:30

      IK Bolton (hemma) F-04


      18:30
    • 19:15

      HK Country (borta) A-lag Damer


      21:15
  • 21Sön
    • 00:00

      Ungdoms-SM F-04


      20:00
    • Heldag

      Matcher Distriktlaget F-03

    • 09:00

      IFK Malmö HF (hemma) F-04


      11:00
    • 09:50

      Stenungsunds HK Röd (borta) P-06/07


      11:50
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning F-07


      11:30
    • 12:00

      Kävlinge HK (borta) F-04


      14:00
    • 12:00

      Kungälvs HK Grön (hemma) F-07


      14:00
    • 12:15

      Önnereds HK 1 (borta) Pojkar U16


      14:15
    • 12:50

      Torslanda HK svart (hemma) F-07


      14:50
    • 13:15

      Stenungsunds HK 1 (borta) P-04


      15:15
    • 13:40

      IK Baltichov vit (hemma) F-07


      15:40
    • 13:40

      BK Heid Röd (borta) P-06/07


      15:40
    • 16:10

      Nödinge SK (borta) P-04


      18:10
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F-03


      21:30
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 11:15

      Alingsås HK 1 (borta) F-03


      13:15
    • 12:00

      HK Aranäs P13 (hemma) P-04


      14:00
    • 12:10

      Härryda F15/Bollebygd (borta) F-04


      14:10
    • 12:20

      Stenungsunds HK Röd (borta) F-07


      14:20
    • 13:00

      Kungälvs HK 1 (hemma) Pojkar U16


      15:00
    • 13:00

      Strömstad HK (borta) Pojkar U16


      15:00
    • 14:10

      Redbergslids IK Vit (hemma) P-06/07


      16:10
    • 14:20

      IK Baltichov röd (borta) F-05


      16:20
    • 15:00

      IFK Karlskrona (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:00

      HK Guldkroken Hjo (hemma) U/J-lag Herrar


      19:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Sammandrag Trollhättan P-09


      14:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning F-07


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 10:10

      HK Aranäs blå (borta) F-06


      11:10
    • 12:50

      IK Sävehof Kamikaze 1 F12 (hemma) F-05


      14:50
    • 13:40

      IK Sävehof 2 (hemma) F-06


      14:40
    • 14:30

      Nödinge SK 1 (hemma) F-07


      16:30
    • 15:20

      Nödinge SK 2 (borta) F-07


      17:20
    • 16:00

      Kärra HF 1 (borta) Flickor U16


      18:00
    • 16:15

      KFUM Trollhättans IA 2 (borta) F-04


      18:15
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F-03


      21:30