Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Krokeks IF
Välj lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 00:00

      Uppstartsläger P-09


      16:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03/04/05


      20:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 08:00

      Kolmården Cup P-09


      00:00
    • 08:00

      Forward cup P-06


      00:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 14:00

      Tullinge fotboll vit (hemma) P-09


      15:00
    • 14:40

      Sickla IF blå (borta) P-09


      15:40
    • 15:20

      Täby FK blå (borta) P-09


      16:20
    • 16:00

      Västra Husby IF vit (borta) P-09


      17:00
    • 18:00

      Västra Husby IF blå (borta) P-09


      19:00
    • 18:40

      Tullinge fotboll vit (hemma) P-09


      19:40
  • 10Lör
    • 00:00

      Kolmården Cup P-09


      15:00
    • Heldag

      Forward cup P-06

    • 09:00

      Träning P/F-13/14


      10:00
    • 09:40

      Svärtinge SK vit (hemma) P-09


      10:40
    • 10:00

      Vikingstads SK (hemma) F-05


      12:00
    • 11:40

      Täby FK blå (hemma) P-09


      12:40
    • 13:00

      Sickla IF blå (hemma) P-09


      14:00
    • 13:40

      Svärtinge SK blå (hemma) P-09


      14:40
  • 11Sön
    • 00:00

      Forward cup P-06


      18:00
    • 07:00

      Kolmården cup P-08


      00:00
    • 09:00

      Kolmården cup F-08/09


      00:00
    • 09:00

      Kolmården Cup F11 F-06/07/08


      00:00
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:45
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 07:45

      Kolmården Cup F12 F-06/07/08


      00:00
    • 09:30

      Kolmården Cup P-07


      00:00
    • 11:00

      Bemanning Kolmården Cup F-05


      14:00
    • 17:00

      Bemanning Kolmården Cup F-02-03-04


      20:00
    • 17:30

      Träning F-02-03-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Rimforsa IF (hemma) P-06


      20:00
    • 19:00

      Norrköpings FF (borta) A/U-Lag Herrar


      21:00
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • Heldag

      Kolmården cup anmälan P-06

    • 08:00

      Kolmården Cup P06 P-07


      00:00
    • 11:00

      Kolmården Cup - Bemanning pass 1 P-03/04/05


      13:30
    • 17:00

      Kolmården Cup - Bemanning pass 2 P-03/04/05


      19:30
  • 17Lör
    • Heldag

      Kolmården cup anmälan P-06

    • 00:00

      Kolmården Cup P06 P-07


      19:00
    • 06:45

      Kolmården Cup F13 F-06/07/08


      00:00
    • 09:00

      Träning P/F-13/14


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Lindö FF (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Eneby BK vit (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Kolmården Cup - Bemanning pass 3 P-03/04/05


      13:30
    • 13:00

      Mantorps FF (borta) P-03/04/05


      15:00
    • 17:00

      Kolmården Cup - Bemanning pass 4 P-03/04/05


      19:30
  • 18Sön
    • 00:00

      Kolmården Cup F13 F-06/07/08


      17:00
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 11:00

      Kolmården Cup - Bemanning pass 5 P-03/04/05


      13:30
    • 11:00

      Kustbollen (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      IFK Norrköping FK blå (borta) P-09


      15:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:45
    • 18:00

      Vikingstads SK (hemma) P-03/04/05


      20:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning P/F-13/14


      10:00
    • 10:00

      Krokeks IF (hemma) P-10


      14:00
    • 10:00

      Borens IK (hemma) F-05


      12:00
    • 11:00

      Hageby IF (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot ÅBY IF P/F-12


      13:00
    • 12:00

      Svärtinge SK (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Kimstad GoIF (borta) F-06/07/08


      15:00
    • 14:00

      IK Sleipner (hemma) P-08


      16:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Krokeks IF (hemma) P/F-11


      14:00
    • 11:00

      IFK Norrköping FK (borta) P-03/04/05


      13:00
    • 14:00

      IK Sleipner (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      Eneby BK grön (hemma) P-09


      17:00
    • 16:00

      Örtomta GoIS (borta) F-08/09


      18:00
    • 17:00

      Smedby AIS Gul (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Tallboda IF (hemma) P-07


      19:00
    • 18:00

      Smedby AIS (hemma) P-03/04/05


      20:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 09:00

      Träning P/F-13/14


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Söderköpings IK (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Smedby AIS (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Krokeks IF (hemma) P-10


      14:00
    • 11:00

      Söderköpings IK (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      LSW IF (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      IFK Norrköping FK Vit (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Norrköpings Akademiska FF (hemma) A/U-Lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Eneby BK Gul (hemma) P-08


      16:00