Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om KFUM Sundsvall Basket

Följ

KFUM Sundsvall Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
KFUM Sundsvall Basket
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 9Lör
    • 06:00

      Stockholmsserien omg 4 P-03


      00:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Stockholmsserien omg 4 P-03


      20:00
    • 09:30

      Träning F-06


      11:00
    • 10:00

      Träning Bollskola


      11:00
    • 11:00

      Träning P-05


      12:00
    • 11:00

      Träning P-06/07


      12:30
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning Flickor A


      20:30
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Anmälan till cup i Eskistuna P-06/07


      17:00
    • 17:30

      KFUM Sundsvall P Extra (hemma) F-04/05


      19:00
    • 17:30

      KFUM Sundsvall Basket F0405 (borta) P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Blue Heroes


      19:30
    • 19:15

      Träning Flickor A


      20:30
    • 20:30

      Träning P-04


      22:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • Heldag

      URM Omg4 KFUM Sundsvall Basket

    • 10:30

      Östersund basket F05 Stars (hemma) F-04/05


      12:00
      Baldershallen
      Serie: Liga C Mellannorrland
      Samlingstid: 09:45
      Resultat och referat
    • 12:15

      ÖBU P05/06 Knicks (hemma) P-05


      13:45
    • 13:00

      ÖB F04 (hemma) P-03


      14:00
    • 14:45

      ÖBU F05 Stars (hemma) P-05


      16:15
    • 15:45

      Ragunda Mix (hemma) P-03


      16:45
    • 16:00

      Östersund basket P05/06 Knicks (hemma) F-04/05


      17:30
  • 17Sön
    • 00:00

      URM Omg4 KFUM Sundsvall Basket


      19:00
    • 09:30

      Träning F-06


      11:00
    • 10:00

      Östersund Basket P07 (hemma) F-06


      11:00
    • 10:00

      Träning Bollskola


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag i Baldershallen (borta) P-06/07


      16:00
    • 11:00

      Bräcke D (hemma) F-06


      12:00
    • 11:00

      Träning P-05


      12:00
    • 14:30

      Bräcke D (borta) F-06


      15:30
    • 15:30

      Östersund Basket P07 (hemma) F-06


      16:30
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning Flickor A


      20:30
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 23Lör
    • 08:00

      Östersund F04 (hemma) P-04


      19:00
    • 09:30

      Träning F-04/05


      11:00
    • 13:00

      Sundsvall - Gävle i Stockholmsserien P-03


      14:30
  • 24Sön
    • 09:30

      Träning F-06


      11:00
    • 10:00

      Träning Bollskola


      11:00
    • 11:00

      Kramfors (hemma) F-06


      12:00
    • 11:00

      Träning P-06/07


      12:30
    • 12:30

      ÖBU F05 Stars (borta) P-05


      14:00
    • 13:30

      Östersund Basket P07 (borta) F-06


      14:30
    • 15:00

      Ånge (borta) P-05


      16:30
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning Flickor A


      20:30
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      KFUM Sundsvall Basket F0405 (hemma) P-05


      19:00
    • 17:30

      KFUM Sundsvall P Extra (borta) F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning Blue Heroes


      19:30
    • 19:15

      Träning Flickor A


      20:30
    • 20:30

      Träning P-04


      22:00
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 30Lör
    • 10:00

      Kramfors (borta) F-06


      11:00
    • 10:00

      Ånge (borta) F-04/05


      11:30
    • 12:00

      KFUM Sundsvall Basket F0405 (hemma) P-05


      13:30
    • 12:15

      Ragunda Mix (borta) P-03


      13:15
    • 12:30

      KFUM Sundsvall P05 (borta) F-04/05


      14:00
    • 13:45

      Ragunda D (borta) F-06


      14:45
    • 14:30

      Ånge (borta) P-05


      16:00
    • 15:45

      Ragunda D (borta) F-06


      16:45
  • 31Sön